Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szkoła jazdy w Rybniku


Donia

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc zapisać się na prawko kat A2 mam dylemat gdzie się zapisać na kurs , rozważam pomiędzy szkołą Andrzej i Syn oraz Avant. Ktoś uczył się w którymś z tych ośrodków? Czekam na opinie :)  nie chcę ,,wpaść,, z wyborem ponieważ będę uczyła się od podstaw (nigdy nie kierowałam motocyklem) jedynie jako plecaczek pare dobrych lat. I dlatego cholernie się waham gdzie się zapisać ,ważne by instruktor był bardzo wyrozumiały co do mnie jako Kobietki która bardzoooo chce się nauczyć jeździć, zdać egzamin :)  By nie było tak jak z prawkiem na B instruktor straasznie nie wyrozumiały nerwus.Samochodem jeżdże 3 lata także mam opanowany ruch drogowy , gorzej z praktyką na moto ;<<<

Liczę na wasze opinie. :)

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu robiłem prawko w Kursorze i było ok ;)  tylko że  podobno zmienił się tam instruktor, w zeszłym sezonie był spoko koleś , zero spiny 

Gladiusa mają, tylko placyk trochę ciulaty, bo mały i dziurawy :P ale jak na trudniejszym się nauczysz to na WORDowskim będzie łatwiej  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LynxLynx napisał:

Ja też jeździłam w OSK Pionier i polecam. Jest tu o nich wątek, więc warto poczytać opinie ;)

Właśnie czytałam opinie na temat Pioniera :) oglądałam ranking szkół w Rybniku ale ogólnie malutko opinii , tylko piszą o tym Pionierze . Chyba jednak warto jest dojeżdżać na kurs 20km byle sie dobrze nauczyć jeździć opanować to . 

A umiałaś już kierować motorem jak zapisywałaś się na kurs? bo ja nie i trochę się obawiam tej nauki od podstaw czy dam radę :<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, marcinov napisał:

rok temu robiłem prawko w Kursorze i było ok ;)  tylko że  podobno zmienił się tam instruktor, w zeszłym sezonie był spoko koleś , zero spiny 

Gladiusa mają, tylko placyk trochę ciulaty, bo mały i dziurawy :P ale jak na trudniejszym się nauczysz to na WORDowskim będzie łatwiej  :P

A może mieć komfort i bezpieczeństwo nauki jazdy? Plac kursorów na drodze(!): https://www.google.pl/maps/@50.1198884,18.5441335,3a,75y,357.64h,58.06t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIjAm1GqThfp5AGQlovR0DQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donia, sam robiłem kurs w OSK Pionier. Przed, nigdy wcześniej nie jeździłem na motocyklu (nie liczę jazd na motorynce w wieku szkolnym, 20 lat temu ;) ). Po kursie, zdałem za pierwszym razem. Musisz tylko wiedzieć, że podszedłem do egzaminu po wykupieniu dodatkowych jazd. Wolałem zapłacić za godziny, niż za kilka egzaminów. Dodatkowo, dodatkowe godziny to było moje widzimisię, ale już tak mam. Sam nie byłem pewny czy jestem gotowy, więc wolałem poczekać. Ogólnie szczerze polecam szkołę i Pana Instruktora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18.03.2016o15:37, Donia napisał:

Właśnie czytałam opinie na temat Pioniera :) oglądałam ranking szkół w Rybniku ale ogólnie malutko opinii , tylko piszą o tym Pionierze . Chyba jednak warto jest dojeżdżać na kurs 20km byle sie dobrze nauczyć jeździć opanować to . 

A umiałaś już kierować motorem jak zapisywałaś się na kurs? bo ja nie i trochę się obawiam tej nauki od podstaw czy dam radę :<<

Kurs jest właśnie po to, byś się tego nauczyła, więc Twoje obawy są zbędne. ;) Moje pierwsze godziny wyglądały tragicznie i parokrotnie miałam ochotę sobie odpuścić, bo sądziłam, że nic z tego nie będzie. Ale "Pioniery" zrobiły ze mnie ludzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.