Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Podaj mi rozmiar swojego buta SIDI.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

Nietypowa sprawa.

Sidi produkuje podeszwy do wymiany w swoich butach, a ja potrzebuję wymienić podeszwę w Astars SMX5.

Czy ktoś mógłby mi łaskawie zmierzyć i napisać jak długą ma podeszwę w rozmiarach 43 oraz 44 oraz jak szeroką w najszerszym miejscu?

Thank you from the mountain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj. Zapomniałem o temacie.

Wybacz onkel, że gitarę zawracam. Chodziło i podeszwę, gumę znaczy się, bo się wytarła najzwyczajniej, bo w butach pracuję po 6 dni w tygodniu w sezonie.

Deszcz mi w skarpetki wpada :)

Dałem do żorskiego szewca magika, to może chociaż pochwalę chłopa, jeśli naprawa zda egzamin. Całkiem dobry gość jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli buty będą się sprawować jak wyglądają... ^_^

Ogólnie już korzystaliśmy z jego usług i zawsze na piątkę.

Podeszwy były wydeptane do plastikowego szkieletu, więc trudno do klejenia, za długo chodziłem ze zużytą podeszwą.

Koszt całkowity 45zł.

https://www.google.pl/maps/@50.0469943,18.6968657,3a,75y,310.43h,71.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sPTkAVIPIGI9gY9JsuPF9yA!2e0!7i13312!8i6656

Naprzeciwko apteki.

 

DSC04210.jpg

DSC04211.jpg

DSC04212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 22.03.2016 o 22:47, Brojler napisał:

Jeśli buty będą się sprawować jak wyglądają... ^_^

Ogólnie już korzystaliśmy z jego usług i zawsze na piątkę.

Podeszwy były wydeptane do plastikowego szkieletu, więc trudno do klejenia, za długo chodziłem ze zużytą podeszwą.

Koszt całkowity 45zł.

https://www.google.pl/maps/@50.0469943,18.6968657,3a,75y,310.43h,71.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sPTkAVIPIGI9gY9JsuPF9yA!2e0!7i13312!8i6656

Naprzeciwko apteki.

 

DSC04210.jpg

DSC04211.jpg

DSC04212.jpg

Uprzejmie donoszę, że zarówno buty Michała jak i moje po wymianie podeszw sprawują się super, a eksploatujemy je sporo. ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.