Jump to content
Sign in to follow this  
Dziadzia023

Witam

Recommended Posts

Siemka jestem trochę zużyty;-). Ok jak już mamy "nówkę", "starocia" i "złom ktory jeszcze do czegoś sie nada..." To moze teraz sie przedstawisz i napiszesz coś o sobie??

No tak ale w tamtym temacie tez nic o sobie (oczywiście poza tym) nie napisał... Tu nie chodzi ze jesteśmy wredni, po prostu chcemy wiedzieć z kim rozmawiamy:-) a co do drugiego tematu to jak kolega potrzebuje porady w sprawie kupna crossa to na pewno znajdzie się ktoś kto pomoże tylko wartałoby napisać limit € i mniej więcej gabaryty, może jakieś preferencje;-) 

1 godzinę temu, Edi996 napisał:

No tak ale w tamtym temacie tez nic o sobie (oczywiście poza tym) nie napisał... Tu nie chodzi ze jesteśmy wredni, po prostu chcemy wiedzieć z kim rozmawiamy:-) a co do drugiego tematu to jak kolega potrzebuje porady w sprawie kupna crossa to na pewno znajdzie się ktoś kto pomoże tylko wartałoby napisać limit € i mniej więcej gabaryty, może jakieś preferencje;-) 

Źle mnie zrozumiałeś, w zupełności się z Tobą zgadzam :) cytując także sądziłem że napisze o sobie coś więcej i to miałem na celu:)

7 minut temu, kamcio4444 napisał:

Źle mnie zrozumiałeś, w zupełności się z Tobą zgadzam :) cytując także sądziłem że napisze o sobie coś więcej i to miałem na celu:)

Zrozumiałem Cię dobre ta nasza wymiana miała głownie trafić do autora:-)

Wiecie, to już pokolenie Instant. Jak nie otrzymał odpowiedzi natychmiast to pewnie już zapomniał, że był w tej części internetu.  Minęły 24h, jeszcze nikt nie odpowiedział, to jeszcze maja wymagania żeby zdjął maskę Anonimus.  Na WOT, WoW było prościej, dawałeś nick "Hardcore", klasa paladyn, pytałeś gdzie expić i odpowiedź była w 5min, ponadto forum przeglądało 40-tys użytkowników naraz, a nie 3:)

A tak to siema,  crossowcy pewnie napiszą coś od siebie. Jak będą na forum:)