Jump to content
Sign in to follow this  
EweSwi

Ruda Śląska 2016

Recommended Posts

Hej :) Jestem Ewelina z Rudy Śląskiej. Aktualnie nie latam niczym, szczerze mówiąc szukam kogoś z Rudy Śląskiej kto poświęci mi w tym sezonie kilka godzin na wtajemniczenie w budowę i zasady działania motocykli. 

Pozdrawiam :)

Uuuuuu, teraz tylko czekać jak wszystkie samce alfa tego forum, będa rzucać deklaracje i chęć pomocy, aż się wątek zapcha ;)

Witaj na forum :)

• Like 1

14 godzin temu, Wicher napisał:

Uuuuuu, teraz tylko czekać jak wszystkie samce alfa tego forum, będa rzucać deklaracje i chęć pomocy, aż się wątek zapcha ;)

Witaj na forum :)

A ja nic nie zadeklaruję bo by mi żonka motura zabrała i obawiam się że wszelkie deklaracje nie wyszły by mi na zdrowie z racji mojego wieku...:(:(

Witaj między nami :)

Szukam KOGOŚ z motocyklem a nie faceta na motorze. :-P Mój mąż tez jest sceptycznie nastawiony do mojego hobby, zwłaszcza ze mamy dwuletnią córę. Ale ten sezon jest mój :-D 

16 godzin temu, Wicher napisał:

:D 

Obecnie reki do ognia bym nie wlozyl :P

Heloł! Nie odpuszczaj tego hobby. Większość z nas miała w rodzinie takie sceptyczne osoby, do których czymś skrajnie absurdalnym było wsiadanie na motocykl. No i co by było, gdybyśmy się im dali zmanipulować i przekonać, że na moto wsiadają tylko dawcy nerek? No właśnie - nic by nie było. Ani tych wszystkich fajnych znajomości, ani tych wszystkich odwiedzonych miejsc, wrażeń - o ile to życie byłoby bardziej jałowe! Nie daj się zmanipulować Ewelina. Motocykle to naprawdę świetne hobby. Mam nadzieję, że znajdziesz tego kogoś kto Ci temat zbliży i zachęci do dalszych kroków w tej materii. Pozdrawiam :) 

Czarno to widzę...córka to pół biedy ale mąż może zmienić podejście przyszłych nauczycieli. Szczególnie jeśli zamiast jeździć na motocyklach chodzi na siłownię...;)

40 minut temu, Oloos napisał:

Heloł! Nie odpuszczaj tego hobby. Większość z nas miała w rodzinie takie sceptyczne osoby, do których czymś skrajnie absurdalnym było wsiadanie na motocykl. No i co by było, gdybyśmy się im dali zmanipulować i przekonać, że na moto wsiadają tylko dawcy nerek? No właśnie - nic by nie było. Ani tych wszystkich fajnych znajomości, ani tych wszystkich odwiedzonych miejsc, wrażeń - o ile to życie byłoby bardziej jałowe! Nie daj się zmanipulować Ewelina. Motocykle to naprawdę świetne hobby. Mam nadzieję, że znajdziesz tego kogoś kto Ci temat zbliży i zachęci do dalszych kroków w tej materii. Pozdrawiam :) 

Popieram:-) ja w mojej rodziny nie miałem nikogo kto by popierał moje upodobania, tez dopiero zaczynam moja przygodę z jednośladach i wiem ze gdyby nie żona, która na początku tez nie chciała słyszeć o motorach, ale z czasem widząc jak siedzę w necie, szukam, czytam, oglądam. Zdała sobie sprawę ze to cześć mnie i sama w prezencie zapisała mnie na kat. A:-) za co jestem jej mega wdzięczny. Twój maz jak Cię kocha tez zmieni nastawienie a kto wie może sam złapie bakcyla;-) ja ze względu na małe doświadczenie Ci nie pomogę, ale życzę powodzenia i wytrwałości a na pewno nie pożałujesz:-)

7 godzin temu, marian65 napisał:

A ja nic nie zadeklaruję bo by mi żonka motura zabrała i obawiam się że wszelkie deklaracje nie wyszły by mi na zdrowie z racji mojego wieku...:(:(

Witaj między nami :)

Aaajjj tam Marian....żona jak motór, zawsze możesz zmienić :P Na młodszy-nowszy, bardziej kształtny  model.....wszystkie dolegliwości charakterystyczne dla twojego przedziału wiekowego znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :) 

5 godzin temu, EweSwi napisał:

Szukam KOGOŚ z motocyklem a nie faceta na motorze. :-P Mój mąż tez jest sceptycznie nastawiony do mojego hobby, zwłaszcza ze mamy dwuletnią córę. Ale ten sezon jest mój :-D 

Tak, zaczyna sie niewinnie, tutaj gaz, tam sprzęgło, gaźnik......tłok-cylinder :P

5 godzin temu, Taurus napisał:

:D 

Obecnie reki do ognia bym nie wlozyl :P

Zawsze możesz poświęcic inne członki :P

1 godzinę temu, marian65 napisał:

Czarno to widzę...córka to pół biedy ale mąż może zmienić podejście przyszłych nauczycieli. Szczególnie jeśli zamiast jeździć na motocyklach chodzi na siłownię...;)

Ty masz doświadczenie życiowe, przebijesz nim siłę jego mięśni :D

• Like 1

wicher- prześmiewco okrutny pamiętaj; starość nie radość, młodość nie wieczność. Jeśli dożyć będzie mi dane chwili gdy nogę nad motura z trudem dźwigać będziesz a odpowiednią pozycję za kierownicą tylko pęd wiatru zapewniać ci będzie to i ja zaproponuję ci małżonkę nową i piękną, bacz zatem na słowa. Poza tym mądrość Kargulową w słowach jego zawartą przypomnieć ci wypada,,lepszy wróg stary znany niż nowy nie znany'' więc zarówno przy moturze jak i żonce swej pozostać zamierzam ...;)

ale nikt ci nie każe zostawiac Twej żonki, nowa kobitka na forum chce żeby jej pomóc ogarnąć sie w motórach a nie w seksie, a większosc wjeżdza od razu w wiadome klimaty :D kurde jakby nie mozna powiedziec lasce, ze nie ma sprawy, motór ma 2 kółka rame i silnik, kólko z przodu sie skręca, kierownica jest w poprzek a nie okrągła i inne nowości, a najlepiej niech skieruje kroki do naszego przyjaciela najlepszego Brajlera ktory ma wspaniałą szkołe i on ją nauczy wszystkiego co trzeba

Sorry becker, ale to by było zbyt łatwe, zbyt oczywiste:P

Przychodzi Ewelina, kocha motocykle i potrzebuje mentora.......przychodzi taki np.Brojler, albo inny mistrz kierownicy jak Onkel, rach ciach, ciah i kobita już wie i potrafi niemal wszystko z  motocyklem zrobić, no i po temacie :)

ja się zapytalem tylko czy jest mozliwa przyjaźn między kobietą i mężczyzną i ze polączyly ich motocykle, kurde to takie romantyczne, takie platoniczne jak ch..