Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

16.04.2016 VI Wilkowyjskie Rozpoczecie Sezonu Motocyklowego

Recommended Posts

Trochę z opóźnieniem podłączam się pod temat, ale skoro sezon już rozpoczęty to się sezonowałem zamiast na forum siedzieć. Na wilkowyjskiej imprezie byłem, na paradzie też a teraz poczytałem Wasze komentarze i pomyślałem sobie, że fajnie się mam skoro mam się fajnie :)  Jasne, że macie rację, że przejazd był niezabezpieczony, a uczestników o połowę mniej niż rok temu. Ale żeby zaraz się zaklinać, że "ja już więcej na takie cuś nie przyjadę"? Dla mnie lekka przesada. Uwagi do organizatorów jak najbardziej - co złe trzeba poprawić, ale najważniejsze to mieć pozytywne nastawienie do życia. Dlatego jeżdżę na moto, że nie wymagam od życia zbyt wiele - inaczej jeździł bym pewnie SUVem z klimą. A widok matocyklistów, którzy sami potrafili zablokować przejazd na rondach (z braku policji) dla mnie był budujący - nie musieli a pomagali innym. Szacun dla blokerów! I żeby nie było, że jakoś czepiam się czepialskich. Gdyby tak było sam byłbym czepialski a zasadniczo nie chcę być. Po prostu po przyjacielsku przykro mi, że część osób miała (a może wciąż ma) zły humor, że uznała ten spędzony wspólnie czas za stracony i nie wart benzyny. Postawił bym Wam piwo gdybym każdego znał z imienia, legnął bym się z Wami na trawniku pod kościołem i pokazał niebieskie niebo nad głową. I kwitnące wtedy pachnące drzewa owocowe. I pogadalibyśmy o tym, że to fajnie, że zaczyna się kolejny sezon i jakie mamy plany na ten rok itp itd itp. A teraz jeśli jeszcze coś mogę dla Was zrobić dla poprawy nastroju to dwa filmiki z tej imprezy, które wraz z moim Kolibrem nakręciliśmy:
parada oraz koncert . LdG i GdG (głowa do góry) :)