Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

16.04.2016 VI Wilkowyjskie Rozpoczecie Sezonu Motocyklowego


Rekomendowane odpowiedzi

Przekazuje informacje od Ks. Michała
16 kwietnia, w sobotę. VI Wilkowyjskie Rozpoczecie Sezonu Motocyklowego.
Tradycyjnie zaczynamy na Mąkołowcu o godz. 11.00.
Potem parada na Wilkowyje. Msza św. i spotkanie.
Juz teraz zapraszam. Szczegóły wraz z plakatem juz niedługo. .
Zaprasza Abbuna - ks. Darek Gadomski i Zahir - ks. Michał Macherzyński. LwG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wszystko fajnie ale w tym roku parada to wielki minus dla organizatora już na dzień dobry na pierwszych swiatłach brak obstawy

dopiero po czasie misiek się pojawił i zablokował drogę

ale dalej lipa co swiatła to znów się wszyscy rozdzielali na rondach trzeba było sobie samemu blokować bo inaczej znowu by się wszyscy rozdzielili

ogółem ta parada to była wolna amerykanka a miało być tak fajnie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tak własnie dzisiaj było! W ubiegłym roku było o połowę więcej moto (dziś było podobno ok.900) a wszystko poszło sprawnie,dzisiaj było nawet niebezpiecznie,zero policji i jakichkolwiek służb,masakra. Jak dojechaliśmy na Wilkowyje było już po wszystkim,zaczynała się msza,nawet blachy nie zdobyłem!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parada  - brak zabezpieczenia, totalny bałagan
Spalone sprzegła, nawet komuś poszła chłodnica.
W wielu miejscach ludzie stawali na czerwonych światłach w innych przejazd na czerwonym.
Trasa przejazdu zupełnie inna od tej prezentowanej na nagraniach Youtube.
Od początku parady tylko w jednym miejscu na poczatku był policjant przy mc donalds.. potem "HAOS"
Wielu uczestników odpuściło sobie paradę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paradę zakończyłem na statoilu ze strachu że zagotuje moto, po zjechaniu na parking zobaczyłem że już parę osób tam stoi bo zagotowali sprzęty, nigdy nie byłem na tak niezorganizowanej paradzie, co kawałek na jezdni plamy/ścieżki z płynu chłodniczego i ten jego specyficzny zapach ehh koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

Nie lubię już jeździć w paradzie, bo szkoda motocykla, a i niebezpiecznie tak, że to proszenie się o wypadek. Najlepsza parada to oglądana z zewnątrz, z chodnika/pobocza. Ja do Wilkowyj dojeżdżałem bezpośrednio na miejsce. W tym roku już chyba zaczęło się gwiazdorstwo, bo w miejscu przed kościołem, gdzie kiedyś każdy stawał jak chciał, były zarezerwowane miejsca dla VIP-ów (?). Dawniej, jak była to tzw. inicjatywa oddolna, to było OK, teraz zaczyna się robić clubbing, a może za niedługo powstanie MC. Msza miała się rozpocząć o 12.00, a zaczęła o 12.50. Mimo wszystko jej długość była przyzwoita  - nie była sztucznie przedłużana. Na razie "impreza" jest dla mnie do przyjęcia - jak się coś pogorszy to zrezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do ks. Michała organizatora tego zlotu, przedstawiłem  uwagi które tu zostały podniesione, a które być może jadąc na czele mógł nie zauważyć. Okazało się, że znał już temat, prosił jednoczesnie ponieważ nie jest na forum,żeby w jego imieniu przeprosić za te niedociągnięcia i powstałe zamieszanie. Pisał że było spotkanie z policją i strażą niestety jedni i drudzy dali dupy tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.