Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kingway Cobus schemat instalacji...


marian65

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od syna dwa śmieszne skuterki, jeden to kingway cobus i próbuję je reanimować. Niestety wczoraj zniknęły mi wszystkie światła z wyjątkiem stopu ( a wcześniej świeciły). Działają również kierunkowskazy (zrobiłemB)). Napięcie nie dochodzi w ogóle do 3 pozycyjnego przełącznika przy manetce gazu. Nie wiem skąd powinno przychodzić bo stacyjka łączy normalnie ale brak tam żółtego (fazowego) przewodu jakim jest zasilany przełącznik. Nie chcę pruć wiązek aby dojść ,,po kablu'' gdzie jest przerwa. Niema tam typowej ,,puszki'' a bezpiecznik jest tylko jeden. Może ktoś posiada schemat el. do takiego skuterka i mógł by pomóc Marianowi zanim mnie szlag trafi albo dostanę zapalenia płuc w zimnym garażu?...Aha- w skuterkach m. innymi przekładałem silniki wraz z instalacją i plastiki i myślę że wszystko wróciło na miejsce, tylko te pieprzone światła...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DANVIELD. Płuca płucami, ale świadomość że może cię pokonać byle chiński piździk to tragedia. Przekładając graty wraz z instalację musiałem zerwać przewód wewnątrz izolacji (nie było widać) i ,,straszyło''- raz wszystko było dobrze a po poskładaniu i ruszeniu przewodem wszystko gasło. Wykryłem drania ale wiązki nie rozgrzebałem tylko go zdublowałem i jak na razie świeci. Nie wykluczone że smarkacz sam ,,podłożył mi świnię'' aby móc się ze mnie pośmiać lub szybciej mnie wykończyć, ale niedoczekanie jego...:angry::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.