Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa ślicznotka :)


Walgav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 No i stało się to co podejrzewałem. Kupiłem nowy motocykl :) Ale żeby było śmieszniej to nie turystyka ale cruisera :):):). A wyglądało to tak, że po oględzinach kilku Kawasaki GTR1400 moja lepsza połówka stwierdziła, że to jednak nie jej styl i woli coś podobnego do Hondy Shadow :). No więc zaczęła się kolejna faza poszukiwań odpowiedniej maszyny. Musiała mieć na pewno ponad litr pojemności, inny napęd niż łańcuch i przede wszystkim musiała być wygodniejsza :). Po kilku dniach odpowiedni model został znaleziony i wspólnie zaakceptowany :), teraz trzeba było tylko pojechać obejrzeć na żywo i af kors zrobić kilka kilometrów. I kolejny raz z pomocą przyszła rodzinka z Libiąża :), która miała dwie takie maszyny na stanie. Po krótkiej rozmowie telefonicznej w sobotę rano załadowaliśmy nasze kuferki do BMW i podekscytowani pojechaliśmy na testy. Jak tylko motocykl wyjechał z czeluści magazynu na światło dzienne wiedziałem, że to jest to :) a po przejażdżce byłem w stanie zabierać go od razu ze sobą (tylko dlaczego nie miał tablic!!!) :). I tak stałem się posiadaczem Yamahy Midnight Star XVS1300 z 2009r :) Jak tylko ogarnę trochę czasu porobię dokładniejsze fotki a na teraz jedno poglądowe zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Oloos napisał:

świetna, aczkolwiek central kufer w takiej maszynie troszkę dziwnie wygląda :)

 

3 godziny temu, LynxLynx napisał:

Maszyna w klimatach mojego taty. Super się prezentuje ;) Chociaż ten kufer nie do końca mi pasuje :P

 

Spokojnie Panowie takiego go kupiłem i nikt nie mówi, że tak zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i w końcu się zebrałem :) Jak na razie zbyt dużo zmian nie ma ale wydaje mi się, że jest lepiej niż po zakupie :) Zniknęła przednia szyba i kufer a pojawiły się sakwy boczne West Star, oparcie pasażera no i navi. W planach wszędobylska czerń :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
O 21.07.2016 o 09:25, Mondi napisał:

Tym razem nikt nie pochwalił Twojego moto ... więc ja to zrobię

Wysłane z mojego SM-T520 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję bardzo kolego, chociaż Ty jeden :)

O 21.07.2016 o 14:17, cathykgb2 napisał:

wygląda zdecydowanie lepiej niż w dniu zakupu

To fakt :)

O 21.07.2016 o 18:19, Wicher napisał:

Panie, a ile wyciąga na dwójce??

Nie pytaj Pan - jeszcze na dwójkę nie przełączyłem :)

O 23.07.2016 o 11:49, victoryMP napisał:

zaloz sobie gmole.

zawsze to jakies zabezpieczenie,moto lekkie nie jest (mam 1,9)

jak ci sie wysliznie z rak na postoju to nawet lusterka niezarysujesz.

No tak właśnie o nich myślę ale chciałbym w kolorze silnika (czarny mat) i coś nie mogę znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, victoryMP napisał:

Ja mam niklowane bo u mnie jest duzo swiecacych elementow .:)

czarne moga sie porysowac

Chromowane jak już. Też się mogą porysować i o ile malowane można ponownie pomalować to chromowane trzeba na nowo do galwanizerni a to koszta nie małe.

Inna bajka w przypadku nierdzewki, tutaj można rysy zeszlifować i spolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.