Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Żory - pomoc w ocenie motocykla


hebi66

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam!

Trochę mi głupio, bo to mój pierwszy post na forum i od razu prośba o pomoc.

Tak więcej planuje zakupić Suzuki SV650.

Napotkałem się na taką ofertę : http://olx.pl/oferta/suzuki-sv-650-n-CID5-ID9S57n.html#99db1773ae

Firma "Sokół", sprowadzają motocykle z Włoch.

Moje pytanie brzmi, czy ktoś z tych okolic jest w stanie ze mną podjechać tam i ocenić stan techniczny tego motocykla?

Oczywiście odwdzięczę się jakąś dobra flaszką, kto co lubi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widziałem go, moim zdaniem nie warty tych pieniędzy. Mają jeszcze sztukę niby z 17000 km przebiegu, i to może nawet być prawda, ale tam i tak jest do włożenia ze 2k na początek (opona przód, klocki, napęd do wymiany, uszczelniacze lag, oleje filtry itp) plus nie wiadomo co jeszcze po staniu w szopie kilka lat, więc przy cenie 6800 to nie ma żadnego sensu ;) 

A co do tej którą wrzuciłeś, to szczegółów nie pamiętam, bo po chwili oglądania już ją olałem ;) Za 6000-7000 można naprawdę dobrą sztukę wyrwać gaźnikową od jakiegoś motocyklisty. Była nieźle doinwestowana niebieska sztuka w Gliwicach za 7000 do negocjacji i poszła w 2-3 tygodnie na olx :)

Też szukam SVki, ale już tylko wtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.02.2016o22:42, Jarzyn napisał:

Hej, widziałem go, moim zdaniem nie warty tych pieniędzy. Mają jeszcze sztukę niby z 17000 km przebiegu, i to może nawet być prawda, ale tam i tak jest do włożenia ze 2k na początek (opona przód, klocki, napęd do wymiany, uszczelniacze lag, oleje filtry itp) plus nie wiadomo co jeszcze po staniu w szopie kilka lat, więc przy cenie 6800 to nie ma żadnego sensu ;) 

A co do tej którą wrzuciłeś, to szczegółów nie pamiętam, bo po chwili oglądania już ją olałem ;) Za 6000-7000 można naprawdę dobrą sztukę wyrwać gaźnikową od jakiegoś motocyklisty. Była nieźle doinwestowana niebieska sztuka w Gliwicach za 7000 do negocjacji i poszła w 2-3 tygodnie na olx :)

Też szukam SVki, ale już tylko wtrysk.

Dzięki bardzo za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.