Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Karpie- 22.02.2016


Grzesiek CBR

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja nie ze Śląska, mimo braku sezonu niestety już śmiertelny wypadek młodego motocyklisty.

Dwaj motocykliści zderzyli się z ciężarówką na drodze krajowej nr 74 w Karpiu. 22-latek z gm. Zamość nie żyje.

http://chelm.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-w-karpiu-zginal-mlody-motocyklista-zdjecia,3656914,artgal,t,id,tm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu wiele pisać- klasyczny wypadek z naszym udziałem. Szkoda chłopaków.  Kierowcy i tak zazwyczaj zamuleni o tej porze roku nie spodziewają się nas na drodze. Co najwyżej widząc jednoślad z naprzeciwka biorą go za wlokący się skuter stylizowany na motocykl i w głowach im się nie mieści że za moment będą go mieli obok siebie. Jedyne co nam pozostaje jeśli decydujemy się zimą dosiąść wynalazka to musimy szczególnie uważać na siebie oraz za innych...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżby  pogodowe na marzec są nieprzychylne. Mnie już od miesiąca świerzbi by akku wsadzić do motocykla i...  no i mam złe przeczucia. Ten przykład to chyba trzecie ostrzeżenie dla mnie.
W tym tygodniu już dwa razy zostałem zepchnięty z pasa ruchu, jadąc autem. Raz się spodziewałem, drugi raz nie. Obydwa bez szkody, bo prawe pobocze / parking równoległy zmieściły całe moje auto.  Nie mniej coś ostatnio wrosła "częstotliwość" zdarzeń i obawiam się, ze kończą mi się zapasy uników.

Najbardziej przeraża mnie to, że przy lewoskręcie z naprzeciwka w filmach często widać, iż nawet jadąc zgodnie ze znakami samochody wjeżdżają Ci prosto pod koła.  Nie zostawiając czasu na reakcję, ot spojrzy 3-5 sec wcześniej "czysto" albo "daleko" i bum, trzymanie ręki i nogi na hamulcu "w gotowości" nie pomoże.  

Kolejna tragedia i niestety już "klasyczna":(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie. Ten wypadek zabrał nam wspaniałego kolegę którego zna dziesiątki tyś.motocyklistów w całej polsce. Z życiem pożegnał się Marcin znany jako Max Motovlog. Większość z nas trafiło na pewno podczas przeglądania YouTube na jego motovlogi. W znak żałoby inni motovlogerzy zaprzestali swojej działalności na jakiś czas. Tym bardziej smutno gdy ginie ktoś kto od kogo wielu motocyklistów czerpało naukę jak prowadzić jak się zachować na motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, guciokobuch napisał:

Panowie i panie. Ten wypadek zabrał nam wspaniałego kolegę którego zna dziesiątki tyś.motocyklistów w całej polsce. Z życiem pożegnał się Marcin znany jako Max Motovlog. Większość z nas trafiło na pewno podczas przeglądania YouTube na jego motovlogi. W znak żałoby inni motovlogerzy zaprzestali swojej działalności na jakiś czas. Tym bardziej smutno gdy ginie ktoś kto od kogo wielu motocyklistów czerpało naukę jak prowadzić jak się zachować na motocyklu.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, guciokobuch napisał:

Panowie i panie. Ten wypadek zabrał nam wspaniałego kolegę którego zna dziesiątki tyś.motocyklistów w całej polsce. Z życiem pożegnał się Marcin znany jako Max Motovlog. Większość z nas trafiło na pewno podczas przeglądania YouTube na jego motovlogi. W znak żałoby inni motovlogerzy zaprzestali swojej działalności na jakiś czas. Tym bardziej smutno gdy ginie ktoś kto od kogo wielu motocyklistów czerpało naukę jak prowadzić jak się zachować na motocyklu.

Nie znałem tego guru sztuki motocyklowej i przypuszczam, ze tysiące motocyklistów w całej Polsce również nie. Sądząc po tym co zostało z motocykla, to chyba jednak nie kierowca  zestawu przegapił któryś odcinek vloga, czy jak to się tam nazywa, niezależnie od tego kto był winny....

Oczywiście szkoda człowieka, niech spoczywa w pokoju[']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wicher napisał:

Nie znałem tego guru sztuki motocyklowej i przypuszczam, ze tysiące motocyklistów w całej Polsce również nie. Sądząc po tym co zostało z motocykla, to chyba jednak nie kierowca  zestawu przegapił któryś odcinek vloga, czy jak to się tam nazywa, niezależnie od tego kto był winny....

Oczywiście szkoda człowieka, niech spoczywa w pokoju[']

Słabo szukasz. Masz tu jak Ci się nie chce szukać.

 https://www.youtube.com/channel/UCX4eGRWDA0Unwxgx2apJxpA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie znam jednak człowieka. Z twarzy podobny do nikogo.

To jakiś szpec, ma za sobą dziesiątki tysięcy kilometrów, 20 lat doświadczenia, wydał książkę, szkolił motocyklistów czy jak, bo kurde serio nie znam człowieka i nie wiem gdzie go wcisnąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wicher napisał:

Nie znałem tego guru sztuki motocyklowej i przypuszczam, ze tysiące motocyklistów w całej Polsce również nie. Sądząc po tym co zostało z motocykla, to chyba jednak nie kierowca  zestawu przegapił któryś odcinek vloga, czy jak to się tam nazywa, niezależnie od tego kto był winny....

Oczywiście szkoda człowieka, niech spoczywa w pokoju[']

Wydaje mi się że jest bardziej znany niż Ty....I twoje ego nie pozwala na zaakceptowanie tego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiyta co pany- nie znam gęby pechowca, jego dziewczyny (żony) ani nawet pieprzonego motocykla, ale jest mi bliski bo jeździł jak ja na motocyklach i na motocyklu zginął. Nie ważne z czyjej winy, ale już go niema. Niech spoczywa w pokoju. Wiem że do wiosny jeszcze trochę zostało i nas wszystkich łapy świerzbią by dorwać się do maszyn, ale nie kłóćcie się o zmarłego. Czy to ważne czy był to Marcin czy Max, ważne że był jednym z nas- motocyklistą i że już go nie spotkamy na trasie...:ph34r:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, guciokobuch napisał:

A ty skąd możesz wiedzieć kto i z kim w tym temacie? Skąd wiesz że to ten człowiek?  Że to on był zarejestrowany pod tym nickiem?

Ano stąd że gość miał tam dość obszerny temat o tym moto,do tego wskoczył temat ze zginął forumowy kolega i podrzucili tego linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.