Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pochwale się i ja a co 954 :)


Mariox27

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek już czeka w garażu na cieplejsze dni :)

Zdradziłem moją starą Hanie sc33 99r. I jest nowa Hania 954 2003r. Przed nią oglądałem 3 szt i choć ta była odemnie 450km w jedną stronę opłaciło się jechać :). Cała w org. nic nie brakuje :) 

Nie wiem czemu ale nie mogę dodać reszty zdjęć :( pisze że tylko 0,08MB

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nfs napisał:

Gratulacje ładny sprzet.Jednak komin wygląda jak z czołgu

Dajcie link do zdjęć zamiast je na forum wrzucać.

No komin jest duży :) będzie przerobiony. Dla mnie najważniejsze, że jest cała w oryginale :) nic nie przerabiane, wszystkie śrubki, kołki plastikowe wszystko jest na miejscu.

Motocykl nie był nawet nigdzie wystawiony, dostałem zdjęcia i odrazu wiedziałem że trzeba po niego jechać.

Opony z 2014r a wyglądają jak nowe, widać że ktoś dbał o ten motocykl. Oglądałem  przed nią 3 szt.  i jej stan jest idealny. Może nie była to okazja jak na tą porę roku bo doszedł koszt przyczepki, paliwa 1000km :) Tłumaczenie dok. z Niemieckiego i rej. 197zł + oc Przegląd jak jest ważny Niemiecki to przepisują w UM ale tylko 1 rok bo tam są przeglądy co 2 lata. 

Będzie przerobiony tył, nie podoba mi się ten plastik duży (błotnik), klamki krótkie, szyba Puig i może ledowe kierunki :) Trzeba by nazbierać też na jakiś  amortyzator skrętu.

Nie mogę się doczekać i porównać sobie z moją byłą sc33 :) jak to będzie śmigać. 

Polecam rolkę foli i okręcić szczelnie cały syf z drogi waliłby na nasz moto :( a tak wszystko suche, czyściutkie- przyczepka z Rudy Śl. na Hallera :) 

 

 

05543241361158854760.jpg

 

28108758758778486182.jpg

 

69152484256497515221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.