Jump to content
onkel pyjter

BOMBA!!! nowy tor

Recommended Posts

Nie mogę się doczekać, aż w 2017 się na niego wybiore. Ciekaw jestem czy będzie to droga forma zabawy. 

16 godzin temu, cathykgb2 napisał:

...a otwarcia jakiegoś oficjalnego nie będzie?

Oficjalnego nie będzie ale nieoficjalnie możemy otworzyć piwo w krzakach :P

• Like 1

2 godziny temu, accord napisał:

Słowem kluczowym jest "cars" to nas nie interesuje, sądziłem że tego nie doczytałaś bo Ci bryle zaparowały :P

Kolega pytał kiedy otwarcie, a nie kiedy otwarcie dla motocykli ;-)

Nooo, nazwa Eventy w menu od razu podnosi rangę toru o 10 punktów procentowych. Trudna ta języki polskiego, którego nawet Polacy nie znają.

sprawdzone info od osób, które znają właścicieli toru, były, widziały lub testowały tor. Jeżeli organizatorzy chcą na niego puścić motocykle, to muszą go przebudować - a komu będzie się chciało zmieniać świeży obiekt? ;)

2 godziny temu, Idealnie_Nieidealna napisał:

sprawdzone info od osób, które znają właścicieli toru, były, widziały lub testowały tor. Jeżeli organizatorzy chcą na niego puścić motocykle, to muszą go przebudować - a komu będzie się chciało zmieniać świeży obiekt? ;)

zapytaj tych osób, które znają właścicieli toru, czemu w takim przypadku na fanpage silesiaring poinformowali, że będą przyjmowali motocyklistów już na wiosnę 2017? 

Zapytałem bezpośrednio jak to będzie z motocyklami i taką oto odpowiedź otrzymałem od Pani Bożeny z Silesia Ring:

Dzień dobry

niezmiernie cieszy nas fakt, że w środowisku motorowym się o nas "mówi" :) Na tym etapie jesteśmy po odbiorach samej nitki toru i pracujemy nad budową infrastruktury przy torze.

1 października zamieściliśmy jak niżej informację na fan page https://www.facebook.com/silesiaring/?fref=ts

"W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi imprez motocyklowych, pragniemy poinformować, że planowane jest uruchomienie cyklu Silesia Ring Open Track Moto.
W związku ze zbliżającym się zakończeniem sezonu motocyklowego początek cyklu planowany jest na wiosnę 2017 roku.

Wszystkie informacje na temat organizowanych imprez będą dostępne na stronie internetowej MailScanner has detected a possible fraud attempt from "www.silesiaring.pl" claiming to be www.silesiaring.pl"

W razie nie wyczerpujących informacji pozostaję do dyspozycji

Nie siej paniki Idealna :huh: poczekajmy do wiosny i zobaczymy, nie sądzę żeby firmie nie zależało na motocyklistach którzy przyniosą kasę.

Otwarcie sezonu jest 22-23 kwietnia, koszt 680 zł. Trochę się obawiam czy to aby nie za wcześnie.

Będą jeszcze 3 inne terminy track dayów także polatamy :-)