Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

szkoła jazdy chorzów


kolba

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam bratu odwiedzić http://www.motorkurs.pl
Jacek z chłopakami robią świetną robotę, plac jest bardzo duży, atmosfera zawsze fajna, całkiem sporo sprzętu i nie tylko jazda po asfalcie ;)

Kiedyś mieli dziuple na owocowej w Katowicach ,poczytaj opinie ;)
Ja i moich dwóch znajomych robiliśmy u nich prawko i wszyscy jesteśmy zadowoleniB) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeża temat bo chce się zapisać. Czy ma ktoś jakieś opinie o kursach w OSK Kiedos w Chorzowie? Byłem ostatnio i Panie które tam siedzą wyglądają na kumate,  cena przystępna i blisko mam więc prawie same plusy.

 

A i może mi ktoś powiedzieć jak się załatwia profil kierowcy? 9 lat temu jak zdawałem B czegoś takiego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja osobiście mogę polecić OSK Kliś w Chorzowie Batorym. Zdawałem tam tylko na kat. B, ale obsługa i instruktorzy serio w porządku. Nie wiem jak Ci od motorków, ale stawiam, że nie inaczej. Cenowo jak sprawdziłem, to w Klisiu sporo drożej, więc trochę odrzuca, no ale... Aaa, i badania nie wiedzieć czemu są za całą stówkę, co mnie osobiście zszokowało, ale chęć pozyskania prawka była większa. 

A z profilem to w sumie łatwa sprawa - jak dobrze pamiętam - idziesz do OSK, zapisujesz się na kurs, robisz badania u nich bądź w innej, swojej placówce. Następnie otrzymujesz kwitek od nich + te badania. Kierujesz się z tym do Urzędu, oddajesz wraz z kolorową fotografią i otrzymujesz ten PKK. Potem szkolenia, wewnętrzny, egzaminy ( w Wordzie też potrzebujesz PKK). Tutaj masz wszystko ładnie opisane http://www.word.katowice.pl/menu-14-Droga_do_prawa_jazdy-69.html 

Powodzenia i dobrego wyboru! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.