Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jadę motorkiem ...i pstrykam


Rekomendowane odpowiedzi

Zimno ,chłodno ,głodno :) ,wiec dobry czas powspominać .Poniżej kilka zdjęć z letniego wyjazdu nad nasz Bałtyk ,konkretnie do Rowów .Kto lubi ciszę i spokój polecam ,gdy wyjdziemy na plażę i pójdziemy w lewo mamy 20 km do Ustki ,a w prawo 40 do Łeby .W drodze nad morze znajomi polecili mam postój z noclegiem w Licheniu ,bo + - połowa drogi i mnóstwo kwater za około 3 dychy ,a że jechałem z żonką ,to przerwa techniczna była konieczna. Kilka zdjęć na zachętę do planowania ewentualnych, już tegorocznych wyjazdów

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie przepadam za zimą ,to zdjęcia z wycieczek motocyklowych pomagają mi przeczekać ten nie ciekawy okres.W zeszłym roku zrobiłem w siodle 17017 km ,a rozpocząłem i kończyłem w Bieszczadach na Bezmiechowej .Polecam ,oczywiście osobą lubiącym spokój ,bo to jest prawdziwe zadupie ,jest tam szybowisko ,ośrodek akademicki (60 zł. nocleg )i...bieszczadzka cisza :rolleyes:.Chętnych do obejrzenia fotek z wiosny i końca lata w Bieszczadach zapraszam

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiesz ,piękno jest pojęciem względnym ,niekiedy przyjeżdżamy na miejsce ,wyrąbani po kilkunastu godzinach w siodle

DSC04216.JPG

I możemy nie dostrzec tego ,co w tym samym miejscu czeka na nas nazajutrz 

DSC04224.JPG

DSC04239.JPG

No i ważny jest oczywiście klimat do nocnych Polaków ...

DSC04219.JPG

Fotki z 2014 r z  wycieczki w okolice Rzymu (bez).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj ,troszkę z ciekawości ,troszkę z nudów (aura nas nie rozpieszcza  icon_kit.gif) wybraliśmy się ze znajomymi :autko:  na targi motocyklowe do Wrocławia.

DSC09901.JPG

Impreza jak impreza ,dla jednych było czegoś za dużo ,dla innych za mało  _bezradny.gif,ale ogólnie OK ,pani Ania Jackowska próbował dowiedzieć się od jakie są plusy podróżowania   :motor: w grupie i jak się dobrać ,ale chyba jej nie przekonali i dalej będzie śmigać sama

DSC00053.JPG

Chociaż jak bym miał tylu sponsorów to też bym nie chciał się dzielić  icon_green.gif ,całe moto oklejone (chyba troszkę zazdroszczę  icon_roll.gif ).Reszta fotek tutaj ,ciężko się pstrykało ,bo luda co niemiara i co rusz ktoś wchodził w kadr  icon_mur.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hejka , nie chcę już nikogo za bardzo molestować moimi przygodami na pielgrzymkowej drodze ,ale jeszcze pozostał nasz powrót z Portugalii ( już indywidualny )i tak wpakowałem wszystkie foty w jeden album .Przyznam się Wam ,że jestem szczęściarzem z powodu ponownego odkrycia na stare lata tego super wynalazku jakim są dwa koła z silnikiem . Dzięki motocyklowi i znajomym podobnie zakręconym dane mi jest przeżywać super chwile o oglądać super miejsca .Zaczyna się dupiata pogoda ,to jeszcze coś później zapodam :) .Teraz zdjęcia z powrotu z Portugalii do Polski ,troszkę tego jest ,a to i tak tylko wycinek pstrykniętych  ;) .

 

https://photos.google.com/share/AF1QipMyQG_AQOJrKZAldHGaQTvIxPwTGXickwRK6jun3kt6A_yVAcsreO3iKxWMh6xAvw?key=SU9lbnd1QzFZY2Ezak5BX2RvbGw0QnpDMTBUWlVB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zimno to zbiera się na wspominki :) .Parę fotek z wyjazdu na górę Żar w pewny letni dzień ,miałem szczęście trafić na akcję ratowniczą ( spokojnie to tylko ćwiczenia ) . Może aura pozwoli jeszcze gdzieś w tym a. d. przejechać się motorkiem ... z przyjemnością .

 

https://photos.google.com/share/AF1QipO9q2y5HayC5k25muCKi40JNoj0y1waCRVQOG-_NfpfPoswhesQDGONJJ74faBuhw?key=QWF2MnpUTHlQZWtqUUpJVE9fZFV3N2VBYjhpbjRB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post ,pod postem ale co tam . Bardzo przyjemne wspominki z Bieszczad ,pod koniec lata :) . Chętnych do  pooglądania , zapraszam .

https://photos.google.com/share/AF1QipM-G8qb_8snTpFugPXqkyKXW6CKk5-rX0rf2fcrEF-cHkdBwIb5r2yvwAhgKkR3lA?key=Z281UXNYUWVyelV0ZW1RSkRRZmFCOUdWMnNCR2Zn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wiosna już tuż , tuż ,ale jakoś planów na ten sezon to u mnie brakuje :( . Kompletnie nieprzewidywalny czas się nam trafił . Mam nadzieję ,że przyjdzie taki moment ,jak w zeszłym roku ,że będzie urlop i nagle ogłoszą otwarcie granic i spadek zarażeń i jeszcze w radiu powiedzą ,że jest " dzień włóczykija " i wsiądę na motorek i będę mógł ruszyć ( obojętnie gdzie ) ,a za sobą zostawić cale to ... . natomiast już na miejscu cieszyć się takimi wieczorami . Zapraszam na filmik 1/3 "Tarasy grozy Pieve " . popołudniu dojechałem z okolic J. Bled na camp w Torbole ( moja stała meta ) i ponieważ wieczorem lubię sobie pojeździć ,rozbiłem namiot ,zostawiłem szpej i pojechałem zobaczyć cel tego wyjazdu ,czyli właśnie tarasy.

https://photos.app.goo.gl/xMLPYABPULoL819u8

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak za oknem biało i nie ma widoków ( przynajmniej teraz ) na wyjazdy .Zapraszam więc na drugą część ...sory ,że mojej , ale po to też to pokazuję ,żeby wszyscy chętni zaczęli marzyć ,a to już pierwszy krok , ... wycieczki . Właśnie zatankowałem w Bormio do pełna ( swoją drogą najdroższe paliwo na całym wypadzie ) i mam w planie wjechanie na Stelvio . Jest już popołudnie ,piękna pogoda ,odpalam camerkę i zaczynam podjazd . A, jeszcze jedno ,żeby było lepiej widać można w trybiku ustawień filmu przestawić na HD ,nie wiem dlaczego daje 720 ? Filmik ma prawie pół godziny i bez montażu prowadzi aż na przełęcz ,tak że piwko ,fotel i zapraszam :) .

https://photos.app.goo.gl/Uk6truxKZLfZxmPL6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.