Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ludzie są niesamowici....


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Może już było coś z tej serii, ale od dłuższego czasu obserwuję na YouTube kanał People are Awesome.

Ludzie różne mają pomysły, ale te zaprezentowane są naprawdę godne podziwu ;)

Tutaj takie małe podsumowanie roku 2015 :)

Polecam również kanał TheSoundProject.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Edi- od patrzenia na ilość pachołków można dostać oczopląsu, niemniej podstawą jazdy w taki sposób na ciężkim motocyklu jest właściwy dobór szybkości aby maszyny nie położyć a zarazem aby nadążyć wykonywać poszczególne manewry. Oczywiście sporo zależy od psychiki która nakazuje jechać wolniej ale zbyt wolna jazda uniemożliwia jazdę każdym motocyklem a co dopiero sprawne manewrowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian masz racje:-) ale ja i tak jestem pod wrażeniem Umiejętności tego policjanta. Wiesz jestem świeżo po kursie i co prawda zdane za pierwszym razem i placyk dałem rade ale trochę mi zajęło czasu zanim przestałem robić błędy a powiem więcej byli na egzaminie ludzie którzy jeździli jednośladami po 15-20lat i oblewali na takich ćwiczeniach jak "8" czy slalom wolny i to na lekkiej maszynie wiec tym bardziej szacun dla ludzi którzy tak jeżdżą:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię ten filmik - krąży w sieci od kilku lat, ale to nie jest kwestia prędkości. Sam też mam smoka 351 kg i ćwiczyłem ghymkane. Nie wiem czy Marian kiedyś próbowałeś - podstawa to silnik musi cały czas ciągnąć, dohamowywać można tylko tylnym hamulcem. Gdyby nie to że robi to na czas mógłby to zrobić jeszcze wolniej i nie położy maszyny dopóki nie wysprzęgli całkiem lub nie wciśnie przedniego hamulca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
O 11.04.2016 o 17:48, TomekSHL napisał:

Ten sprzęt bardziej pod Mariana ;-)

Każdemu się filmiki podobają,  mi też. ..To kiedy robimy treningi FSM?

 

Tomek- kiedyś, bardzo dawno temu również bawiliśmy się w taki sposób. Nie znaczy to rzecz jasna że byłem jakimś szczególnym orłem ale od czasu do czasu nie musiałem nieść motonga na plecach do domu ;):D. Im człowiek więcej ćwiczy tym więcej umie. Teraz stałem się delikatny i jeżdżę głównie w pionie i nawet na gumowanie rzadko sobie pozwalam. Jak przypuszczam teraz przy tego rodzaju slalomie rozwalił bym moto i wybił resztę zębów...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.