Jump to content
maraga

Moto Spacerówki czyli spokojna jazda po regionie Rybnickim i nie tylko.

Recommended Posts

13 godzin temu, Klarcia napisał:

Witam.

Ja rownież jestem chętna na przejażdżki. Tylko powiedzcie, jakimi prędkościami będziecie jeździć. Ja nie śmigam szybko, jeżdzę dopiero trzeci sezon i to na yamaha virago więc zawrotnej prędkości nie uzyskam, bo prędzej się rozpadnie.

Jak się jedzie z ekipą to trzeba najpierw ustalić jakieś granice żeby nie było, ze jeden jedzie 70 a drugi 270 :)

Myślę że max to 100 km/h

3 minuty temu, powolny napisał:

Pogoda OK ,więc pora przewietrzyć motorek ,po obiadku ruszam na Rudy ,najpierw zobaczyć czy kolejka nie zardzewiała ,a później poszukać wiosny w parku .Jak kogoś wielkanocny wiatr przywieje ,to może się spotkamy :):motor: .

O której będziesz mniej więcej na Rudach ?

Rudy zaliczone :)

DSC00220.JPG

kaczory rządzą

DSC00219.JPG

na wąskotorówce też wszystko po staremu ,słonko grzało to ryjek do słońca wystawiłem i brałem na sia do bólu 

DSC00213.JPG

Motorków trochę było ,super dzionek ,trzeba będzie coś niedługo zmontować

• Like 1

Ups ,post pod postem ,ale co tam .Piszę ,bo w przyszłą niedzielę Częstochowa i w prawdzie ja jadę już w sobotę..., . Jak co roku mamy z kolegami i koleżankami zarezerwowaną agroturystykę w Olsztynie (griil i te rzeczy  icon_piwo.gif ) ,niedziela na Jasną Górę ,potem jakiś obiadek i do domciu. ... Ale gdyby ktoś był i nie chciał wracać samotnie ,to zapraszam .Na błoniach stoimy koło stacji z dzbanami .Jeszcze jedno ,bo wiem że to dla niektórych motocyklistów jest problem ,ze względu na to że do Częstochowy tylko 150 km jadę małym motorkiem (125 ,bo większego szkoda odpalać  icon_roll.gif ) ,tak ,że V-max 90  _boisie.gif.Oby tylko pogoda dopisała  icon_pliz.gif .

Coś tu mały ruch, a Maraga obiecał jakieś moto spacerówki? ;)

Może czasem po robocie w tygodniu? Weekendy częściowo pozajmowane....

No to na kiedy się umawiamy?  Ja dzisiaj trochę polatałem, może 7 maj, co do godz.trzeba ustalić,trasę też raczej ustaliło by się na miejscu, na początek myślę parę godzin jazdy, jakiś grill na przystani tam gdzie dał fotkę Powolny,oczywiście każdy musi mieć jakieś picie,jedzenie,czyli jakiś chleb, kiełbache, jakiś zymft,co tam kto chce,jakiego grila turystycznego by trza zorganizować,najlepiej kilka,zależy też ilu by nas było, każdy trocha wąglo by tyż musioł mieć. Dobra najpierw deklarować kto by ewentualnie chciał się spotkać.

To może jutro ,jak nie na rozpoczęcie w kościele ,to o 14.30 rusza parada na zamek ,w Raciborzu jest zawsze fajna atmosfera ,ja będę :).

Kolba zapodał temat w zlotach ,start chyba będzie w okolicach tego ronda "nerki "z którego jedzie się na Opole ,jak dojedziesz do R-borza ,to motorki wskażą drogę .

• Like 1