Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Spacerówki czyli spokojna jazda po regionie Rybnickim i nie tylko.


maraga

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Klarcia napisał:

Witam.

Ja rownież jestem chętna na przejażdżki. Tylko powiedzcie, jakimi prędkościami będziecie jeździć. Ja nie śmigam szybko, jeżdzę dopiero trzeci sezon i to na yamaha virago więc zawrotnej prędkości nie uzyskam, bo prędzej się rozpadnie.

Jak się jedzie z ekipą to trzeba najpierw ustalić jakieś granice żeby nie było, ze jeden jedzie 70 a drugi 270 :)

Myślę że max to 100 km/h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, powolny napisał:

Pogoda OK ,więc pora przewietrzyć motorek ,po obiadku ruszam na Rudy ,najpierw zobaczyć czy kolejka nie zardzewiała ,a później poszukać wiosny w parku .Jak kogoś wielkanocny wiatr przywieje ,to może się spotkamy :):motor: .

O której będziesz mniej więcej na Rudach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ups ,post pod postem ,ale co tam .Piszę ,bo w przyszłą niedzielę Częstochowa i w prawdzie ja jadę już w sobotę..., . Jak co roku mamy z kolegami i koleżankami zarezerwowaną agroturystykę w Olsztynie (griil i te rzeczy  icon_piwo.gif ) ,niedziela na Jasną Górę ,potem jakiś obiadek i do domciu. ... Ale gdyby ktoś był i nie chciał wracać samotnie ,to zapraszam .Na błoniach stoimy koło stacji z dzbanami .Jeszcze jedno ,bo wiem że to dla niektórych motocyklistów jest problem ,ze względu na to że do Częstochowy tylko 150 km jadę małym motorkiem (125 ,bo większego szkoda odpalać  icon_roll.gif ) ,tak ,że V-max 90  _boisie.gif.Oby tylko pogoda dopisała  icon_pliz.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to na kiedy się umawiamy?  Ja dzisiaj trochę polatałem, może 7 maj, co do godz.trzeba ustalić,trasę też raczej ustaliło by się na miejscu, na początek myślę parę godzin jazdy, jakiś grill na przystani tam gdzie dał fotkę Powolny,oczywiście każdy musi mieć jakieś picie,jedzenie,czyli jakiś chleb, kiełbache, jakiś zymft,co tam kto chce,jakiego grila turystycznego by trza zorganizować,najlepiej kilka,zależy też ilu by nas było, każdy trocha wąglo by tyż musioł mieć. Dobra najpierw deklarować kto by ewentualnie chciał się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.