Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hyosung GV 125.


maraga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,chciałem zaprezentować wam mój nabytek,co prawda są tu maszyny dużo większe,ale ta też może się podobać,gdyby nie zmiana ustawy,to prawdopodobnie nie kupił bym motocykla,ale jednak los się uśmiechnął i do nas,a ja po prostu kocham motocykle.Tak czy siak ten motocykl kupiłem po długich poszukiwaniach i rozważaniach,co kupić i co będzie dla mnie najlepsze,celem był chopper,cruiser ,o wielu markach myślałem,brałem pod uwagę markę,rocznik,przebieg,stan,cenę i odległość gdzie znajduje się motocykl,Z pośpiechu na razie tyle tej historii,a teraz o samym motocyklu: Motocykl przyjechał do mnie z Opola,ale sprowadzony z niemcowni,marka to Hyosung GV125,rocznik 2003,przebieg 5500km,silnik V2,moc ok.13,5 KM.Motocykl zadbany,zero korozji,chromy w super stanie,piękny dzwięk silnika V2 jak na taką pojemność,super się prowadzi,demonem prędkości nie jest,ale nie oto mi chodziło żeby było szybko,tylko wygodnie i nie drogo ,spalanie ok.3,5l / 100km.wynik wydaje się dobry bo waga motocykla to 162km.teraz parę fotek.

4.jpg

3.jpg

2.jpg

7.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maraga napisał:

Dodam,żeby ktoś nie myślał że to chinol, motocykl jest produkcji Koreańskiej (...)

A nawet jeśli chinol to co? :P Twoja kasa, Twój wybór, jeśli będziesz zadowolony i sprzęt będzie jeździł to "metka" nie jest najważniejsza ;)

P.S.: Bardzo ładny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko okej, chinol koreanczyk czy hiszpan (mialem kiedyś suzuki z Hiszpanii), chociaż nie jestem fanem chinczyków.... ale problem jest zawsze kiedy przychodzi do sprzedaży moto, a wczesniej czy później ten moment nastepuje, najczesciej zamiana na większy i odwieczny problem kupiłem drogo i sprzedaje za półdarmo. dlatego większosc preferuje japonskie sprzęty, jakie by nie byly to idą dalej bez dużej straty kasy.

ale kazdy ma co lubi. 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna sprawa mi sie nasuneła jak przeczytałem darotelwizorek : czemu spora czesc z was zastanawia sie jak wygląda na motocyklu? przeciez macie jezdzic a nie wyglądac? przede wszystkim ma być wygodnie i bezpiecznie, bo to nie pokaz mody tylko droga (haha ... drugi temat to ciuchy, czemu mam wrazenie że ludzie kupują ciuchy tylko po to, zeby na Chudowie dobrze wyglądały :D)

taki OT nie w temacie hyuosunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorcykel wygląda O.K. i jest indywidualnym wyborem użytkownika. Jeśli się podoba właścicielowi to niema znaczenia marka, a komu się nie podoba niech spier...ala. Ważne aby dobrze jeździł, spełniał oczekiwania i cieszył jeźdźca. Co do mojej opinii- nie jeżdżę na czopkach ale mnie się podoba mimo że nie jest to Harley-Davidson ani Japończyk. Nawet jeśli będzie miał jakieś wady to odpowiednia dbałość o niego powinna sprawić że będzie dobrze służył.Gratuluję zakupu i życzę szerokości...:ph34r:

P.s.- gdyby tylko moja żona chciała jeździć na moto to od razu kupił bym jej na początek taki motocykl:wacko:...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, becker said:

jeszcze jedna sprawa mi sie nasuneła jak przeczytałem darotelwizorek : czemu spora czesc z was zastanawia sie jak wygląda na motocyklu? przeciez macie jezdzic a nie wyglądac? przede wszystkim ma być wygodnie i bezpiecznie, bo to nie pokaz mody tylko droga (haha ... drugi temat to ciuchy, czemu mam wrazenie że ludzie kupują ciuchy tylko po to, zeby na Chudowie dobrze wyglądały :D)

taki OT nie w temacie hyuosunga

Dlaczego jest to tak ważne jak się wygląda na moto? Ano pewnie tak samo jest ważne jak sam wygląd moto, czy jego marka itd. W pełni szczęście osiąga się wtedy kiedy się czujesz konfortowo na moto (więc i estetyka pewnie jest ważna). Więc ja nie wiem co kogo obchodzi jak kto wygląda na moto i kto w czym jeździ :) Ma ktoś kasę to robi z nią co uważa :) Ważne, żeby i ta osoba nie czepiała się mnie, że w klapkach śmigam w lato :P

maraga chyba wiem co to za fiacik :) A mój wcześniejszy wpis to tylko ironia :) Sprzęt (moto) fajny i życzę zajechania go do granic możliwości, żebyś nie miał problemów i dylematów ze sprzedaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, luki85 napisał:

Dlaczego jest ważne jak się wygląda na moto? ..... Więc ja nie wiem co kogo obchodzi jak kto wygląda na moto i kto w czym jeździ :) Ma ktoś kasę to robi z nią co uważa :) Ważne, żeby i ta osoba nie czepiała się mnie, że w klapkach śmigam w lato :P
 

pewno przed kazdym wyjazdem z garazu patrzysz w wielkie lustro :D ..

jestes majster w obracaniu kota ogonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak se myślę że  z tym wyglądem  rozchodzi się na pewno o to że poprostu nie każdy widzi sie na choperku,a nie każdy na sportowym,druga sprawa,to wielkość motoru ,mam na myśli teraz 125tki,gość który ma 190cm wzrostu i 100 kg wagi naprawdę śmiesznie by wyglądał np na Kawasaki Eliminator 125 lub np Honda Rebel 125 a już na Hondzie Shadow 125 lub na moim to te same gabaryty i wymiary nie było by tak źle,jeżeli chodzi o ciuchy to myśle że na chopperze lepiej wygląda się w Ramonesce i dżinsach niż w kombinezonie który dobrze zaś wygląda na sportówce,taka moja myśl,tak czy owak cieszę się że podoba wam się moje moto, a o sprzedaż się nie martwię,bo po prostu nie mam zamiaru sprzedawać ani auta,ani motoru.:D A do Chudowa na pewno wpadnę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.