Jump to content
Ness55

BMW 1150 GS Ruda Śląska

Recommended Posts

W okresie od 01.12.2015 - 17.12.2015 w Rudzie Śląskiej przy skrzyżowaniu ul. Szyb Andrzeja a Obr. Westreplatte - garaże na hałdzie - skradziono motocykl marki BMW 1150 GS kolor srebrny, rok produkcji 2000, stan licznika: ok. 110 000km, nr rej SL 2319. Motocykl wyposażony w stelaż pod kufry Hepco & Becker Xplorer, oraz kufer centralny. Kufry również zostały skradzione. Ponadto motocykl posiadał gmole dolne, kol. czarny firmy Heed oraz uchwyt Ram Mount pod Navi. 

Cechy charakterystyczne: wyłamany lewy przedni migacz, przerysowany lewy dekiel głowicy.

Skradziono również  kurtkę Rukka Alex kol. granatowy wraz ze spodniami, kurtkę  Adrenaline kol. czarny, rękawice Vanucci kol. czarny

ps:

Złodzieju wiedz, że Ci nie popuszcze

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Gratuluję :) Obyś cieszył się swoją maszyną w nowym sezonie i żebyś już więcej nie był świadkiem tak przykrych wydarzeń.....

No to miałeś chłopie szczęście. Kupa lat temu i mnie zakosili moto, niestety- znaleźli dziuplę ale było tam od groma części z rozebranych motocykli lecz tylko kilka z mojej maszyny. Szlag trafił motonga, a gnojom i tak niewiele zrobili bo byli nieletni...

Gratuluję...

Dnia 31.01.2016 o 09:14, Ness55 napisał:

Odnalazł się w Zabrzu, co prawda bez kufrów, ale i tak jestem bardzo szczęśliwy :)

Czy tak trudno zrobić sobie przechyłowy cichy alarm radiowy oparty o dwa Alany CT 145 lub im podobne Sendery? Wyprost sprzęta - i właściciel wie że z jego sprzętem może być źle...