Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka, teorie, ciemna strona mocy


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, CB1 napisał:

Ty Becker czytasz wyrywkowo i takoż wyrywkowo odpisujesz zmieniając cały sens czyjejś wypowiedzi. A ja nie lubię jak mnie ktoś w usta wciska coś czego nie napisałem.

czytam i komentuje to co Ty napisałeś, jak głupio piszesz to czego sie spodziewasz? nie pisz na forum jesli masz potem problem czytac czyjs komentarz na swoj temat. nie podoba mi sie Twoje podejscie i ci to tylko dosłownie napisalem. nic więcej.

dlatego uwazam ze kisielek mogłes se juz darowac. chyba ze lepiej sie poczules to ok, ja sie nie obrazam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mogłem sobie darować określenie kisielek, zamiast tego nazwać rzeczy po imieniu i napisać mózg. OK, przepraszam, użycie tego określenia wobec Twojej osoby było z mojej strony niestosowne.

Jak pewnie wiesz, ludzki mózg konsystencją przypomina kisiel i nie uważam, że to określenie jest obraźliwe.

Tobie nie podoba się moje podejście a mi to, że przekręcasz zupełnie sens mojej wypowiedzi Sugerując, że jestem z tych, którzy myślą, że "jutro jakoś to będzie".

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z ministerstwa finansów
Rząd  Szydło zapożyczył nas na 39% więcej analogicznie do ubiegłorocznego okresu.
 

– 07-11.01.2016 – kwota pożyczona: 4,555 mld zł

– 28.01.2016 – 01.02.2016 – kwota pożyczona: 8,074 mld zł

– 04.02.2016 – 09.02.2016 – kwota pożyczona: 9,011 mld zł

– 18.02.2016 – 22.02.2016 – kwota pożyczona: 7,210 mld zł

– 03.03.2016 – 07.03.2016 – kwota pożyczona: 8,387 mld zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.04.2016 o 17:45, DANVIELD napisał:

Informacja z ministerstwa finansów
Rząd  Szydło zapożyczył nas na 39% więcej analogicznie do ubiegłorocznego okresu.
 

– 07-11.01.2016 – kwota pożyczona: 4,555 mld zł

– 28.01.2016 – 01.02.2016 – kwota pożyczona: 8,074 mld zł

– 04.02.2016 – 09.02.2016 – kwota pożyczona: 9,011 mld zł

– 18.02.2016 – 22.02.2016 – kwota pożyczona: 7,210 mld zł

– 03.03.2016 – 07.03.2016 – kwota pożyczona: 8,387 mld zł

Gdzie by tu wyjechać???:( 

Najbardziej mi żal naszych dzieci, które będą musiały spłacać te długi, zarabiać na staruszków (na nas) i jeszcze na siebie - to se ne da:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield : ostatnie zdanie z tego filmu "Manipulują Tobą, bądź czujny" - w jaki sposób? skoro manipulują w moim kraju już od kilku pokoleń to na co ja mam być czujny? spora część z nas ledwo wiąze koniec z końcem na miesiąc więc jak Ci sie zdaje w jaki sposób jestesmy w stanie przeciwstawić się rodzinie wartej 350 mld $?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby nie chodzić na głupkowate marsze poparcia, 
Przestać kupować okupacyjną prasę.
Stanowczo i głośno wypowiadać się w większym gronie na temat polityki świata; uświadamiać "uśpionych" ludzi co się dzieje do okoła.
Zrezygnować z płacenia kartą - płacić tylko gotówką. (oni tylko na to czekają aby wprowadzić pieniądz elektroniczny = totalna kontrola,
(już np nie zrobisz komuś przysługi, fuchy a rządzący znajda sposób na "własne" łapówki).
Może ostatnie najgłupsze- nie brac kredytów.
 

http://www.prisonplanet.pl/polityka/putin_powstrzymuje_nowy,p301468751
https://ussus.wordpress.com/2014/03/30/putin-pionkiem-rothschildow/

2 ciekawe artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.05.2016 o 20:19, becker napisał:

Danvield : ostatnie zdanie z tego filmu "Manipulują Tobą, bądź czujny" - w jaki sposób? skoro manipulują w moim kraju już od kilku pokoleń to na co ja mam być czujny? spora część z nas ledwo wiąze koniec z końcem na miesiąc więc jak Ci sie zdaje w jaki sposób jestesmy w stanie przeciwstawić się rodzinie wartej 350 mld $?

Trzeba ich wymordować, niestety Adolfowi się to nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.05.2016 o 07:50, DANVIELD napisał:

Zrezygnować z płacenia kartą - płacić tylko gotówką. (oni tylko na to czekają aby wprowadzić pieniądz elektroniczny = totalna kontrola,
(już np nie zrobisz komuś przysługi, fuchy a rządzący znajda sposób na "własne" łapówki).
Może ostatnie najgłupsze- nie brac kredytów.

 

Nierealne, niestety każdy kto legalnie pracuje w tym kraju musi posiadać konto bankowe bo wypłaty w kopercie nikt już nie daje.

Więcej, każdy kto przechodzi na emeryturę jest zmuszony do założenia konta w banku bo inaczej tej emerytury nie dostanie.

Kredyty, również, już nie mówię o dużych kredytach , ale zwykłe kupienie czegoś na raty, to już jest normalna praktyką dzisiaj a to dla tego, że wydanie 1tys i więcej na choćby zwykłą pralkę do prania to już dla wielu domowych budżetów jest spory wydatek.

Ja pamiętam jeszcze czasy jak dostawałem wypłatę w gotówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.05.2016 o 14:37, CB1 napisał:

Ja pamiętam jeszcze czasy jak dostawałem wypłatę w gotówce.

Ja także a obecnie doszło do monopolu pieniądza poprzez banki i defakto jestesmy coraz bardziej ubezwłasnowolnieni przez te instytucje.
Warto sobie wyobrazic co bedzie jak zyskaja ta całkowita władze nad pieniądzem plus ustawy które prawnie pozwola zabierac obywatelom ich pieniądze.
Takie machlojki jak kredyty we frankach i zmuszanie do zadłużania i spłat beda na porządku dziennym.
Już dzis warto pomyslec ile zabiera nam bank a to za prowadzenie konta a to za róznorakie operacje skończywszy na oprocentowanych kredytach.. a w zamian ile? 3%?
To tak jakbym miał monopol na wszystkie stacyjki motocyklowe i za ich uzywanie kazał sobie "płacić"

z innej beki


wątpie by wśród znanych byli "szarlatani"

"Czy to dlatego prince wyzionął ducha"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wpolityce.pl/polityka/292947-ostra-dyskusja-w-studio-polska-sumlinski-ujawnia-zeznania-majora-abw-i-mowi-o-ukladzie-przestepczym-posel-po-nie-wytrzymuje
Oglądałem na żywo w tvpinfo.. ale syf... powinni zrobic prywatna telewizje i puszczać informacje o tym kto nami rządził przez ostatnie 27 lat!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/szczepionka-albo-mandat-nie-zaszczepisz-dziecka-bedziesz-ukarany-pierwsze-mandaty-juz-wystawione,10102486/

Skur$%^ny.. jak mozna wystawiac mandaty tylko dlatego że rodzice po przeczytaniu ulotki na której pisze
"że jest to eksperyment medyczny" lub "że preparat nie gwarantuje skutecznego działania" albo wręcz że zawiera rtęć i aluminium, formaldehyd..

Skoro sa mandaty.. to gdzie jest urzędowa odpowiedzialność za skutki uboczne zastosowanych szczepień?
Dlaczego w żadnych mediach nie dowiemy się o negatywach a rzekomy sanepid nie zajmuje sie ostatnio niczym innym jak "sprzedażą"? 
Nie znam i nie słyszałem o żadnej sprawie w której odpowiedzialność ponosiłby koncern albo lekarz w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te powikłania po szczepieniach widzę podobnie jak niezapinanie pasów w samochodzie. Ktoś nie chce zapiąć pasów bo w 1/1000 przypadków (strzelam teraz) pasy spowodowały śmierć, to ilu % uratowały życie już ignorują.
Te szczepionki w większości są tymi samymi którymi nas w dzieciństwie szczepiono. Jesteśmy względnie zdrowi, procent zachorowalności na zaszczepione choroby jest niski.
My syna zaszczepiliśmy, ale uważam że to powinna być decyzja rodziców. Pytanie tylko do kogo rodzice będą mieli pretensje jeśli dziecko zachoruje przez brak szczepienia.
Natomiast przymuszanie do tego po groźbą kar to sku*wysyństwo. Podobno żyje w wolnym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.