Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowe wiosenne moto


bowscher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów.

Z racji że mój bandzior w niedługim czasie zmienia właściciela powoli zaczynam poszukiwania nowego sprzętu, i tutaj się rodzi problem, mianowicie nie wiem na co się zdecydować.

Ogólnie rzecz ujmując chciał bym jakiegoś sporta ale z zacięciem turystycznym, przykładem czego szukam może być Honda Black Bird, tyle że ja szukam czegoś słabszego i mniejszego gabarytowo.

Na razie moje typy to CBR F4 ewentualnie Thundercat 600, jakies inne pomysły?

I ewentualnie jesli ktoś się orientuje ile trzeba wydać pesos żeby kupić zadbane sprzęty o których piszę ewentualnie które zaproponujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie fazer :ph34r:

Kompletnie nie mój gust.

Z racji tego że raczej mam wagę mokrego komara to szukam czegoś w pełnej owiewce żeby jak najlepiej chroniło przed wiatrem, co na bandycie dla mnie jest zasadniczą wadą.

Co do litra, jeśli bym szukał tak mocnego moto to na pewno wybral bym XX, ale myślę że jeszcze nie mam tyle umiejętności żeby opanować takie moto ;)

A może powie mi ktoś coś o Thundercat'ah, wiem że padają skrzynie, ale żadnych bardzo negatywnych opini nie słyszałem. No i w cenie średnio zadbanej starszej rocznikowo F4 mam całkiem miłego kota a to tez jest atut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli dobrze poszukasz i uda Ci się znaleźć "nie zmęczonego" kota, którego nikt nie używał do jazdy na gumie to śmiało możesz się w takiego zaopatrzyć:)

Posprawdzaj po komisach czy nie mają akurat takiej Yamahy (np. w BigBikes na Gostyni lub w Motofrajdzie w Nędzy), zazwyczaj udzielają gwarancji na moto.

Jeśli chcesz sportowego turystę o pojemności 600 to Thundercat jest dobrym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.