Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ocena paru egzemplarzy.


MANTO

Rekomendowane odpowiedzi

Weź się lepiej porozglądaj po sprzętach, które oferują sprawdzeni sprzedawcy z okolicy. Jak się tak napaliłeś na coś o większej pojemności do 5 tys. to w Mizerowie Sokół ma GSX-Ra w tej cenie. Może nie jest najmłodszy, ale przynajmniej tam nie wcisną Ci szrota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo człowieku, na zime kup sanki, na wiosne rower a w międzyczasie zbieraj pieniądz na coś lepszego, chyba że masz fetysz do trupów to bier, nekrofilu.:D

Hahaha wygrałeś , zostałeś moim mistrzem z tym komentarzem. Wcześniej ta Svke posyłałem co sprzedaje forumowicz ? Ją idzie brać bez zastanowienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-sv-1000-rej-pl-n-s-ladna-bdb-stan-gwarancja-biala-perla-transport-ID6ydsDF.html

a co wy na to ? inne malowanie niby gwarancja miesiaczna na rame silnik i lagi z tego co mi sprzedawca mowil. Mi się zdaje że zlepa jeszcze ta cena za sv1000 cos tanio ? Kolega wlasnie sie nia interesuje ale mu odradzam odrazu cos podpada

Z tego co zauwazylem ten sprzet sprowadzany jest z niemiec.Obecnie w niemczech taki rocznik z prywatnej reki kosztuje jesccze okolo (10425zl) 2500€ , u handlarze od 800-1100€ trzeba jeszcze dolozyc.Nie wydaje mi sie aby ktos byl tak demny i kupil sprzet w niemczech ,sprowadzil go do polski (+koszty transportu) , zarejstrowal i sprzedal za 5299zl okolo (1270€) no ale moge sie tez mylic.Moze cos nie doczytalem albo nie dowidzialem.

Ps.Jak pisza poprzednicy dozbieraj i kup cos porzadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się lepiej porozglądaj po sprzętach, które oferują sprawdzeni sprzedawcy z okolicy. Jak się tak napaliłeś na coś o większej pojemności do 5 tys. to w Mizerowie Sokół ma GSX-Ra w tej cenie. Może nie jest najmłodszy, ale przynajmniej tam nie wcisną Ci szrota.

Zawsze chorowałem na te stare Gixy, mają swoją duszę:) W Mizerowie mają moto sprowadzane z Włoch więc trzeba doliczyć chyba jakieś 3 stówki na rejestrację:)

Według mnie jest siadać i jechać.

Polecam :)

Tak też zrobiliśmy, wsiedliśmy i pojechaliśmy:P

Tu masz komentarze odnośnie SVki od Miśka - http://www.motocykle.slask.pl/index.php?/topic/136194-suzuki-sv-650-naked-2001r/ Na żywo wygląda super, Misiek dba o swoją niunię :P

Nie może być inaczej, moja czarna kochanka musi dobrze wyglądać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chorowałem na te stare Gixy, mają swoją duszę :) W Mizerowie mają moto sprowadzane z Włoch więc trzeba doliczyć chyba jakieś 3 stówki na rejestrację :)

Wiem o tym, bo m.in moja połówka kupowała tam motocykl. Trzy czy cztery stówki to nie jest wiele, biorąc po uwagę, że mają tam fajne, konkretne sprzęty. Wolałabym tyle właśnie dołożyć i mieć coś pewnego, niż grzebać za jakimiś złomami na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis pojazduSUZUKI SV 1000, 2003ROK

Zarejestrowany w Polsce, kompletna dokumentacja

MOTOCYKL ZADBANY, BEZ ŻADNEGO WKŁADU!!!

1WŁ W PL

Moto 100% bezwypadek pomalowany na białą perłę

Na motocykl udzielamy GWARANCJI!!!

Brak jakichkolwiek ukrytych wad!

Silnik pracuje ok, skrzynia bdb

Moto pali na dotyk

100% sprawny, wsiadać i jechać

Można wracać moto na kołach

Motocykl mimo lat prezentuje się okazale, silnik pracuje bez zarzutów nie dymi nie bierze oleju nie ma wycieków.

Odpala bez problemu na zimnym jak i ciepłym silniku.

Moto prowadzi się bardzo dobrze biegi wchodzą bardzo ładnie! Motocykl godny uwagi i polecenia.

Opony BDB

Napęd BDB

Hamulce BDB

Główka ramy ok

Silnik, skrzynia biegów w bdb kondycji

Cena do negocjacji

"Główka ramy ok"- czyli sprawdzana była, ale po co jeśli "100% bezwypadek".

Dodatkowo drugi silnik...no bo jeden pracuje ok a drugi w bdb kondycji i to wszystko za pół ceny i jeszcze do negocjacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm, być może powtarzam jakieś moto voodoo, nie mniej choćby tutaj wspominają, ze silnik SV nie lubi jazdy na kole(pomimo, ze krzywa osiągów aż o to prosi:)).
Ogólnie układ V nie lubi innej pozycji niż w poziomie, bo występują wtedy problemy ze smarowaniem 1 cylindra. i pierwsze SV650 podobno padały po 2k km, "niestandardowego" traktowania.

Trzeba by Stunterów podpytać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.