Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ocena paru egzemplarzy.


MANTO

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to ?

http://olx.pl/oferta/motocykl-suzuki-sv650-CID5-IDcu3zd.html

tutaj jest aukcja a tutaj filmik:

https://goo.gl/photos/8DcLvFSD6nTbWWdm8

Motocykl sprzedaje kobieta pisała że była w klubie motocyklistek rok temu zrobiony przeglad i wymiana czesci za 1200zl. Powiedziała że mogę przyjechać wziąść go przed zakupem na stacje diagnostyczna jesli chce a do domu wracać na kółkach. Jej mąż też jest motocyklistą sprzedaje z powodu dzieci że nie może jeździć.. Hmm co wy na to ?

Dzień dobry :) rozumiem, bo też mam zawsze z tymi ogłoszeniami taki sam problem. Absolutnie nie na złom. Motocykl był w zeszłym roku na full przeglądzie, z wymianą wszystkiego co możliwe. Wsadziłam w niego wówczas 1200 zł. I mało jeździłam. Nie było szlifu, tym bardziej dzwonu. Nic nie wyskakuje, uszczelki powymieniane. Wszystko wg jest ok.
Przez 5 lat byłam w klubie motocyklistek, gdzie maszynki były przed każdym sezonem sprawdzane dokładnie.
Możliwe, że w rozruszniku coś się zaczyna dziać, ale na tą chwilę odpala ładnie, bez problemu.
W razie czego sprawdzałam rozruszniki max 120 zł, to najwyżej z ceny bym zeszła żeby nie musiał Pan dokładać do motoru.
Motocykl ma normalne ślady użytkowania.
Jeśli Pan mieszka blisko Pruszcza zapraszam można na spokojnie go obejrzeć. Stoi w garażu.
Jeśli gdzieś dalej, mogę nagrać poglądowy filmik.
Przez cały czas garażowana.
Świetnie trzyma się drogi, ma rewelacyjny klang, z pewnością każdy kierowca puszki cię zauważy i usłyszy.
Do tego dorzucam kask i ubranie zimowe rozm 40/42 (zawsze na grube ubrania zakładane dlatego troszkę luźniejszy).
Motocykl jest wyjątkowy i wierzę, że jak ktoś się nim tylko raz przejedzie to zrozumie. To również opinie moich kolegów motocyklistów.
Sprzedaję tylko dlatego, że małe dziecko nie pozwala mi za bardzo na wojaże a szkoda, żeby stał i się marnował w garażu.
Mam czyste sumienie oferując ten motocykl, wg mojej wiedzy i informacji od mojego mechanika (Przez 4 lata miała tego samego, również motocyklistę) motocykl jest w pełni sprawny.
pozdrawiam serdecznie
Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-sv-1000-rej-pl-n-s-ladna-bdb-stan-gwarancja-biala-perla-transport-ID6ydsDF.html

a co wy na to ? inne malowanie niby gwarancja miesiaczna na rame silnik i lagi z tego co mi sprzedawca mowil. Mi się zdaje że zlepa jeszcze ta cena za sv1000 cos tanio ? Kolega wlasnie sie nia interesuje ale mu odradzam odrazu cos podpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest po szlifie tylko po poważnym wypadku.Cały przód łącznie z widelcem jest od czegoś innego.Tutaj nikt ci nie poleci tego wynalazku.Chcesz to bierz na własną odpowiedzialność.W tych pieniądzach to tylko jakaś 500tka albo 600tka .Lepiej zacisnać zęby i dozbierać więcej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to moto ma miesięczna gwarancje, ale chodz bys go kupił z możliwością oddania ile km nawiniesz?

Według mnie nie wiele jedynie że jeździsz w bardzo "trudnych" warunkach.

Do tego moto byś musiał jeszcze zainwestować w pomiar ramy czy nie jest skrzywiona - to już koszty.

Radzę ci dozbierać $$$ albo kupić 650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.