Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

24 października- MotoHalloween w Jastrzębiu-Zdroju

Recommended Posts

Flawio, to tak specjanie było żebyś miał powód przyjechać jeszcze raz ;)

Ponadto w imieniu organizatorów, dziekuję za przybycie, za uczestnictwo w paradzie i za extra imprezę. Mam nadzieję , że się dobrze bawiliście i możemy robić przyszłym roku Motohalloween no albo może za miesiąc jakieś Andrzejki uskutecznimy :) Jeszcze raz dziękuję i życzę udanego zimowego sezonu.

Flavi, trzeba BYŁO Dzidka zagrać ze sobą, on już wiesz co by zrobił^^

Ty Dzidka w to nie mieszaj :P chcesz to możesz go na plecaku wozić :D ja swój mam zajęty :P

Flawio, to tak specjanie było żebyś miał powód przyjechać jeszcze raz ;)

Ponadto w imieniu organizatorów, dziekuję za przybycie, za uczestnictwo w paradzie i za extra imprezę. Mam nadzieję , że się dobrze bawiliście i możemy robić przyszłym roku Motohalloween no albo może za miesiąc jakieś Andrzejki uskutecznimy :) Jeszcze raz dziękuję i życzę udanego zimowego sezonu.

Taaa Syki taaa...

Tu brak gościny... tam niektórzy człowieka nie poznają i imienia nie pamiętają :P

Ahhh te WRMy tylko imprezy im w głowie :P

Syki podczas rozmowy na dworze padła propozycja zrobienia Burej u Was :D zastanówcie się nad tym i miejsce dla 2 proszę od razu :D

Taaa Syki taaa...

Tu brak gościny... tam niektórzy człowieka nie poznają i imienia nie pamiętają :P

No stareńki ! Jak się chudnie 20kg to miej pretensje do siebie, że Cię nikt nie poznaje :D

Syki podczas rozmowy na dworze padła propozycja zrobienia Burej u Was :D zastanówcie się nad tym i miejsce dla 2 proszę od razu :D

Takie są plany, bo mamy u siebie więcej miejsca, przede wszystkim parkingu ;) A oczywiście jak przypomnisz to zaklepane miejsca masz :)