Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć!


Bebok.

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęść Boże,

trochę spóźnione to moje przywitanie, ale chyba nie poszczujecie mnie psami za to :)

Mamusia z tatusiem wymyślili mi Tomasz Waldemar, a Aleksander sam sobie dodałem przy okazji ;)

Mam 27 lat a od 10 łakomie spoglądałem na zmotoryzowane jednoślady, w końcu zdarzyła się sposobność i była kasa, W kwietniu 2014 roku podjechałem do kolegi pogadać, a jego brat wyskoczył z propozycją czy nie chcę jego motóra nabyć. Nie powiem, podobał mi się, głównie ze względu na głośny wydech, ale co ja wtedy wiedziałem o takich moplikach? Gunwo. Ale cena była (jak się później okazało wg magicznej księgi z Urzędu Skarbowego) niższa o 3 tysiące od rynkowej, więc wziąłem: GSX600f z 2006 roku z przebiegiem prawie 18900km i wydechem Scorpion :D Doświadczenie miałem w jeździe na ogarze 200 i jawie 50, więc podobny kaliber i waga maszyny, dlatego wsiadłem na gixefa dopiero po kilku godzinach jazd na prawko (zapisałem się końcem kwietnia). Egzamin zdałem w czerwcu za pierwszym podejściem, choć jakiś pieszy wyskakujący zza autobusu chciał mi to utrudnić, ale mój boski refleks zasilany podtlenkiem adrenaliny dał sobie z nim radę (jakbym znał wtedy vlog RoyalJordaniana, to bym przegazował tego nicponia :P )

I tak już od ponad roku sobie pyrkam po okolicy, głównie do roboty, czasem do sklepu i kościoła i na jakieś dalsze wypady :)

GSX600f to nie jest szczyt moich marzeń, ale na czymś się trza naumieć pyrkać bezpiecznie dla siebie i okolicy, ale jeszcze rok, może dwa i będę celował w coś innego (dioboł kusi na mt-01 abo mt-09) :)

Hehe, za moim światłym przewodnictwem podążył kuzyn, który w końcu się złamał i kupił cbf125, a mój brat też coś popierduje o mopliku na wiosna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się PAN rozpisal...zacnie:)

Życzę Ci wielu bezawaryjnie nawinietych km w towarzystwie forumowiczow i nie tylko:P

Hehe, wyznaję zasadę, że lepiej o sobie napisać coś więcej niż: "Cześć. Jam Zenek, 25 lat, mam skuter i lubię lody smerfowe", a jako że to forum motocyklowe przybliżyłem mój początek przygody z tymi jednośladami :)

Jakby trza było to uzupełnię info o mnie np nr buta i kołnierzyka czy długość w kroku... pardon; długość kroku :P jak to w innym temacie chciał kolega marian65.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego :) . Przywitanie zacne i oby świeciło przykładem dla potomnych. Katana
to znakomity motocykl a jego moc moim zdaniem jest wystarczająca na początek a zarazem sprawia że moto zbyt szybko się nie znudzi. Co do MT sam chciałem zanabyć w 2008r, ale po głębokich wahaniach doszedłem do wniosku że skoro przyjechałem po ściga to i wyjadę na ścigu (z salonu) zwłaszcza że w jeździe na wynalazkach typu MT nie miałem żadnego doświadczenia...ale kusiło mnie, oj kusiło... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.