Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

szukam znajomych do polatania kato i okolice


rn12

Rekomendowane odpowiedzi

A tu kolejny chyba co posta nabija :D

:blink: Mylisz się szanowny Kolego. Mam gdzieś zarówno licznik postów jak i porządek na forum (tego pilnują moderatorzy) ale lubię wiedzieć z kim mam przyjemność. Np jeśli odpowiem na zaproszenie do wspólnej przejażdżki i jako staruch spotkam małolata na Junaku to z jazdy wyjdzie g..no bo nie dosyć że trudno będzie nam znaleźć wspólny temat to jeszcze albo dostanę nerwicy jadąc za nim albo on nie nadąży za mną ...Nie lubię się czepiać ani wchodzić w czyjeś kompetencje ale fajnie wiedzieć kto jest kto ...Rzecz jasna nie mam nic do młodych motocyklistów i jednakowo cenię każdy motocykl niemniej nie we wszystkich okolicznościach można się zgrać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nawet komentować człowiek od dziecka śmigał 6 lat przerwy bo ojecem zostałem i każdą wolną chwile córce poświęcałem teraz wracam a tu kuku widoczniej lepiej samemu jezdzic. Pan marijan zrobił ze mnie nowicjusza na junaku dziękuje. A na marginesie junaka też miałem dawno temu ale m5. Dziękuję jesze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nawet komentować człowiek od dziecka śmigał 6 lat przerwy bo ojecem zostałem i każdą wolną chwile córce poświęcałem teraz wracam a tu kuku widoczniej lepiej samemu jezdzic. Pan marijan zrobił ze mnie nowicjusza na junaku dziękuje. A na marginesie junaka też miałem dawno temu ale m5. Dziękuję jesze raz

Wybacz Ojciec, nie chciałem cię urazić ;) . Widocznie kiedy byłeś aktywny na forum to mnie jeszcze tu nie było...Zwracam honor i niech córeczka się dobrze chowa.

A tak z czystej ciekawości: żonka nie ma pretensji o motonga ? Moja ciągle bojkotuje obydwa motocykle i nawet na fazerka nie chce wsiąść a co dopiero na R1kę więc tylko córka mi pozostała jako plecak ... :(

Ps. Bardzo proszę nie panuj mi tu, wszyscy jesteśmy motocyklistami i kolegami, a nowicjusza na junaku to ja z ciebie nie zrobiłem lecz tylko użyłem tego jako porównania. Jeśli kogoś nie znam to skąd mogę wiedzieć na czym lata i ile ma lat? Pewnie sam nie chciał byś być zaskoczony będąc staruchem przez młodego człowieka na motocyklu który nie wyrabiał by przy R1ce ale chciałby z Tobą polatać. Owszem można, ale lepiej umówić się z takim kolegą na pogawędkę przy coli a jazdę odłożyć do momentu aż kupi coś co za tobą nadąży ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.