Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grand Prix Challenge Rybnik - 5 września 2015 r. . Parada motocykli


Rekomendowane odpowiedzi

Zbiórka w sobotę o godz. 14.45 na parkingu przed Carefurem koło toru w Rybniku(na przeciw basenu Ruda)

- przejażdżka dwa razy po mieście w formie zorganizowanej parady i ok 18.00 prezentacja zawodników na torze.
Każdy kto weźmie udział w paradzie i prezentacji, jeżeli chce to może zostać później na zawodach za free.

No to sobie pojeździmy po torze ;)

Zapraszam

gp_challenge_plakat%20_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę. Parady po mieście uważam za nudne i problematyczne dla ludzi niezainteresowanych imprezą sportową. Przestałem w nich uczestniczyć kilka lat temu; wdychanie smrodów z (często przykatowanych) motocykli bez katalizatora nie jest przyjemne a widok wkurwionych dziesiątek kierowców czekających 20 minut aż przejedziemy dopełnia wizji bezsensu takich parad. Nie czuję również satysfakcji z tego, że tysiąc ludzi przyszło popatrzeć jak jadę na motocyklu. Celebrytowanie mnie nie bawi a moje moto nie jest obwieszone żadnymi klimatycznymi, niczemu niesłużącymi frędzelkami/lampkami/cekinami. Więc dla gawiedzi to żadna atrakcja, oni przyszli popatrzeć na "harleje" i "ścigacze". Reszty i tak nie rozróżniają ;)

Nikomu nie bronię uczestniczenia w paradzie, sporo ludzi czerpie z tego przyjemność. Ale ja niestety już nie :mellow:

A teraz możecie mnie hejtować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nikt nikogo nie powinien hejtować. Forum służy do wygłaszania własnych opinii, do których każdy ma prawo. Jest takie powidzonko że: "jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki" i tak to już zostanie.

Wracając do tematu,:

- O przeprowadzenie parady po mieście z opstawą naszych niebieskich smerfuf poprosił nas organizator niniejszej imprezy sportowej wiec to czynimy.

- każdy kto wjedzie na moto może zostać na imprezie, plecak też. Oczywiście na tor do prezentacji zawodników dobrze byłoby abyś zadupek miał wolny.

Zapraszamy do wzięcia udziału w niniejszym wydarzeniu, które to szykowne jest z wilką pompą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam wszyskich chcących powdychać spaliny, które nigdy nie widziały katalizatora, smrodu palonej gumy, odoru benzyny i oleju kapiącego ze starych zdezelowanych maszyn. Zapraszam lubiących w_urwiać kierowców samochodów. Zapraszam również tych, którzy nie zjedli snickersa i gwiazdorzą. Od jutra już nie będzie wizji bezsensu takich parad, od jutra będzie to fakt. Ma ktoś jakieś frendzelki bo kurcze nie dorobiłem się ich jeszcze :D :D :D:lol:. A w ogóle ten żużel też jest bez sensu jeżdżą tylko w kółko, motocykle mają popsute, bo bez hamulców , a do tego śmierdzą jak płonące szyby naftowe w Kuwejcie.

Dlatego ja będę i znów przekonam się jaki to jest bezsens spotkać się z Wami. Do zobaczyska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam wszyskich chcących powdychać spaliny, które nigdy nie widziały katalizatora, smrodu palonej gumy, odoru benzyny i oleju kapiącego ze starych zdezelowanych maszyn. Zapraszam lubiących w_urwiać kierowców samochodów. Zapraszam również tych, którzy nie zjedli snickersa i gwiazdorzą. Od jutra już nie będzie wizji bezsensu takich parad, od jutra będzie to fakt. Ma ktoś jakieś frendzelki bo kurcze nie dorobiłem się ich jeszcze :D:D:D:lol:. A w ogóle ten żużel też jest bez sensu jeżdżą tylko w kółko, motocykle mają popsute, bo bez hamulców , a do tego śmierdzą jak płonące szyby naftowe w Kuwejcie.

Dlatego ja będę i znów przekonam się jaki to jest bezsens spotkać się z Wami. Do zobaczyska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.