Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam miejsca/placu gdzie można poćwiczyć technikę jazdy popołudniami.


paulina89

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jak w temacie. Może zna ktoś z Was jakieś miejsca w okolicy Mikołowa/Gliwic o czystej nawierzchni/kostce brukowej, wyłączone z ruchu, gdzie można by swobodnie pojeździć i pokręcić się po placu? Chodzi mi o jakiś teren, który mógłby by się nadać do rozstawienia kilku pachołków i pokręcenia się w kółko na własną rękę, jednocześnie nikomu nie przeszkadzając w godzinach popołudniowych/wieczornych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może parking przy Auchan w Gliwicach przy Rybnickiej? Wieczorem nie powinno być tam już prawie wcale ruchu a oświetlenie jest :)

Dzięki za dobre chęci :) Niestety jest dokładnie tak jak mówi Gacy666. Ochrona wyprasza dosyć szybko, co więcej nawet w miejscach gdzie bym się tego nie spodziewała pojawiał się ochroniarz. A rozkładać się "byle gdzie" żeby za chwilę wypraszała Cię ochrona nie ma większego sensu.

Liczyłam, że ktoś już może kiedyś miał ten sam problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem żonie taki plac w Woszczycach, kiedyś szwagier uczył mnie jeździć tam maluchem :P (wioska przed Żorami, od razu przy Wiślance) jest tam droga w lesie asfaltowa i plac dość duży. Trochę piasku jest na bokach na tym placu ale da radę pojeździć ;) Bodajże nazywają to Baron, tam obok jest staw i domki do wynajęcia. Policja na pewno tam nie jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dałoby radę znaleźć kawałek wolnego placu na Strefie w Rydułtowach?

Jest tam parking dla samochodów ciężarowych, na którym jednak takowe nie stoją. Możesz tam jedynie zastać okoliczną młodzież w swoich Golfach, ale myślę, że podzielilibyście się miejscówką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze gokartowym w Wodzisławiu można ponoć za niewielkie pieniądze pojeździć.

Jak to sprawdzę to dam Ci znać :)

Accord, wiem że rozmawialiśmy kiedyś nt torów, ale to swoją drogą ;)

marcinov i onkel pyjter dzięki bardzo za propozycje! Woszczyce brzmią interesująco, możliwe że tam podskoczę. Jak coś to dam znać.

Dzięki!

ps- alternatywa "czerwonych świąt" na parkingach supermarketów również kusząca- ale jak sama nazwa wskazuje to tylko od święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre chęci :) Niestety jest dokładnie tak jak mówi Gacy666. Ochrona wyprasza dosyć szybko, co więcej nawet w miejscach gdzie bym się tego nie spodziewała pojawiał się ochroniarz.

Ja sobie jak człowiek pewnej niedzieli wjechałem z bratem motocyklami na plac z wymalowaną ósemką obok tego Auchana, pojeździliśmy sobie trochę po placu i wyjechaliśmy. Nie mieliśmy żadnych pachołków. Ochrona nas nie wywaliła, ale może dlatego, że to był dzień i parking wokół full aut - nie rzucaliśmy się w oczy.

Oczywiście autem nie wjedziesz, bo za szerokie żeby między barierkami wjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.