Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Coś dla mnie:)


Edi996

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu?? Hmm mi się bardzo podoba wizualnie ale są gusta i gusciki:-) ja zawsze twierdze ze mam guscik;-) a co do kwesti technicznej to moto jest od znajomego który na nie chuchał i dmuchał i jak mechanik z którym oglądałem moto ją zobaczył to powiedział ze za taki stan płaci się dużo więcej i ze mam on sam by brał;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, becker napisał:

ponoć w 800 sie wtryski zatykajo i ogolnie troche krowa, czemus nie wzial VFR750? lepsza w kazdym calu

Ja tam uważam, że lepsze wrogiem dobrego i w przypadku poczciwej VFR-y na kołach zębatych, to się potwierdza.

Becker, a czym się te wtryski zatykały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becker-wstydź się, czyżbyś nie wiedział że najlepsza i najpiękniejsza jest ta maszyna którą posiadasz lub którą akurat kupił kolega? Chłop się cieszy a Ty mu obrzydzasz i krytykujesz:angry:. Nawet jeśli VFRa ma jakieś wady to zapłacił za to aby je mógł sam odkryć ;), a nuż nie będzie miała żadnych to jak się poczujesz?...Dla mnie osobiście każdy motocykl jaki mam to złom w porównaniu z tym jaki mają koledzy. I tak droga i sama maszyna weryfikują każdą opinię ...;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś oba moto ze tak mówisz?? Ludzie z którymi rozmawiałem a użytkowali jedni 750 a drudzy 800, pozytywnie opiniowali bardziej 800 myśle ze ile urzytkownikow tyle opini... Mówiłeś o wyglądzie ze 750 ładniejsza a ja będę bronił mojego bo wg mnie jest o wiele ładniejszy. Ale o tym już pisałem a co do reszty to czy wtopiłem czy nie to chyba mi ocenić a nie Tobie który nawet nie widział tego egzemplarza i nie znaj histori jego awaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napinaj sie tak stary, masz 800 i dobrze, pojezdzisz i zobaczysz...ale to nie jest moja wina ze 750-tka o niebo lepsza. akurat tak sie składa ze jezdziłem na obu i dobrze znam wlacicieli i bolączki obu egz.

ale nie musisz sie tym stresowac, F126P tez ludzie przejezdzali cała Europe i nadal żyją ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dbasz tak masz.. W kazdym sprzęcie prędzej czy później coś się zepsuje/cos będzie do roboty. Ja gratuluję zakupu. VFR muzyka dla uszu..  Kumpel posiada leje i jeździ. A jak się zatka to odetka :D stereotypy.. to ze kuzyn cioci dziadka tak miał wcale nie oznacza ze ta "fałka" tez :D może będzie bezawaryjniy egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamcio;-) 

a co do becera to jak tak Ci się podoba 750 to se ja kup, i przyjmij do wiadomości ze komuś podobają się 800.

ale tu nie chodzi o to żebyśmy się przepychali i obrażali gust i wybór drugiego... Myślałem ze wszyscy motocykliści raczej cieszą się z tego ze ich kolega jest szczęśliwy z kupna swojego motonoga tymbarskiej jeżeli chodzi o pierwsza maszynę... A nie ze na starcie podcinają innym skrzydła... No cóż widać pomyliłem się... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Edi996 napisał:

a co do becera to jak tak Ci się podoba 750 to se ja kup, i przyjmij do wiadomości ze komuś podobają się 800.

ale tu nie chodzi o to żebyśmy się przepychali i obrażali gust i wybór drugiego... Myślałem ze wszyscy motocykliści raczej cieszą się z tego ze ich kolega jest szczęśliwy z kupna swojego motonoga tymbarskiej jeżeli chodzi o pierwsza maszynę... A nie ze na starcie podcinają innym skrzydła... No cóż widać pomyliłem się... 

sie pomyliles :lol:... to jest forum motocyklowe gdzie podcinają skrzydła a nie kółko różańcowe B).

p.s. wez nie gadaj ze potrzeba ci akceptacji jakiegoś trepa z forum, ze masz fajne moto?

p.s. 2 - to ja mam najlepszy gust bo mam Jamahe, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becker- też mam ja mahę a nawet dwie ale na hondę nic złego nie powiem. Wszystkie które miałem okazję dosiąść czy oglądać pyły perfekcyjne. Idealnie spasowane plastiki, zero dźwięków przy zmianie biegów a i ich trwałości trudno coś zarzucić. Jedyna wada jaką we wszystkich Hondach dostrzegałem to to że nieco odstają osiągami, że są zbyt ,,potulne''. Co do 800- wydaje mi się że jeśli o nią odpowiednio dbać to tak jak każdy motocykl nie będzie sprawiać problemu. Zatykające się wtryski- a w czym się nie zatkają jeśli do baku nalejesz syfu? Zawsze można filter założyć i będzie spokój. Kolega ma być może świadomość że wybulił kupę kasy, żona teraz mu pyskuje a sąsiedzi mówią że jest głupi bo się zabije...Każdy czasem potrzebuje aprobaty i potwierdzenia że zrobił dobrze, więc szuka go u nas- motocyklistów. Było by źle gdybyśmy pochwalili bez powodu, ale żeby krytykować również potrzebny jest powód a ja go nie widzę. Maszynka nie jest nowa więc wszystko się okaże ale będzie to wyłącznie wpływ poprzedniego właściciela ...:):ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.