Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skrzyżowanie w Chudowie


imnariel

Rekomendowane odpowiedzi

taki wątek pojawił się na wykopie, ja też już wysłałam.

http://www.wykop.pl/wpis/13803245/motomirki-jest-sprawa-nie-wiem-czy-kojarzycie-skrz/

"Nie wiem, czy kojarzycie skrzyżowanie do Chudowa - DK 44 i Zabrska/Chudowska - są tam światła z pętlą indukcyjną. Przy lewoskręcie od Mikołowa nie 'widzą' motocykli. Możliwości są różne: od podjeżdżania obok siebie licząc na to, że zadziała, przez cierpliwe czekanie na jakiś zabłąkany skręcający samochód, który aktywuje pętlę, po przejazd na czerwonym. A nie o to chodzi!

Na http://www.gddkia.gov.pl/pl/1902/Formularz-Oznakowania-Drogjest formularz kontaktowy - ja już swój wypełniłam. Może jak więcej z nas to zrobi, to zweryfikują działanie tych świateł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatla to pol biedy, gorzej jest jak przy wjezdzie na A4 (PPO Żernica) bramka viaTOLL "dostepna dla wszystkich" nie wydaje biletu i nie podnosi szlabanu dla moto. Jak dobrze kojarze to podobnie mialem swego czasu przy wjezdzie w okolicach Wroclawia (tez viaTOLL "dostepna dla wszystkich") - tam jednak stal chlopek wydajacy bilety na bramce obok, wiec zaparkowalem i pofatygowalem sie z buta po bilecik.

W tym pierwszym przypadku pojechalem na zywiol - ominalem szlaban bez biletu zakladajac, ze przy wyjezdzie to wiecej niz od poczatku bramek skasowac mnie nie skasuja. Tak tez sie stalo, zostalem jednak poinformowany ze w takich przypadkach trzeba skorzystac z przycisku ALARM i ktos sie pofatyguje. Fest przemyslany system. Jednym slowem - nie radze korzystac z bramek viaToll tylko ustawic sie do zwyklych - mimo ze kolejka jest dluzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.