Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

30.07 Zabrze


piter1985

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.07 na skrzyżowaniu ulicy Rossvelta i Bolesława Śmiałego przez jednego dupka, który wymusił pierwszeństwo musiałem położyć moto na asfalcie cale szczęście obyło się tylko na paru siniakach moto ucierpiało gorzej niż ja :( Sprawca wymuszenia nie zatrzymał się nawet spytać czy mi nic nie jest, popatrzył tylko przez okno i pojechał dalej.

Jechał zielonym Lanosem niestety nie mam całego numeru rejestracyjnego wiem tylko że początek to SZ8751 (zeznanie świadka) brakuje mi tylko jednej cyferki aby tego bęcwała złapać. policja została zawiadomiona i poszukuje sprawcy we wtorek mam rzeczoznawcę ciekawe ile dostanę na naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07 na skrzyżowaniu ulicy Rossvelta i Bolesława Śmiałego przez jednego dupka, który wymusił pierwszeństwo musiałem położyć moto na asfalcie cale szczęście obyło się tylko na paru siniakach moto ucierpiało gorzej niż ja :( Sprawca wymuszenia nie zatrzymał się nawet spytać czy mi nic nie jest, popatrzył tylko przez okno i pojechał dalej.

Jechał zielonym Lanosem niestety nie mam całego numeru rejestracyjnego wiem tylko że początek to SZ8751 (zeznanie świadka) brakuje mi tylko jednej cyferki aby tego bęcwała złapać. policja została zawiadomiona i poszukuje sprawcy we wtorek mam rzeczoznawcę ciekawe ile dostanę na naprawy.

A wiesz której cyfry Ci brakuje ???

Jeśli tak to proponuję stronę : https://www.ufg.pl/web/guest/sprawdzenie-ubezpieczenia-oc-sprawcy-wypadku

Wpisz w formularz numer rejestracyjny a otrzymasz informacje o marce samochodu.

Np. dodając ostatnią cyfrę masz :

SZ87513 VOLKSWAGEN POLO

SZ87515 HYUNDAI ACCENT 1.5 GLS

SZ87516 VOLKSWAGEN GOLF III

SZ87517 HYUNDAI I30

SZ87519 FIAT SEICENTO

SZ8751A SKODA FABIA II HATCHBACK

SZ8751C HYUNDAI IX35

SZ8751E SEAT CORDOBA

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udlaem sie na polowanie na tego kierowce i wiecie co udalo sie tylko ze jest to golf 3 o nr Sz87516 ale nie ma chyba takiego zbiegu okolicznosci ze o podobnej godzinie wyjezdza samochod w zielonym kolorze z tego samego skrzyzowania o podobnych numerach no jeszcze dla pewnosci trzeba sprawdzic monitoring i mam goscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najśmieszniejsze jest to ze niebieski spytal mnie dzisiaj czy jestem wstanie rozpoznać sprawce(kierowcę) zdarzenia myslalem ze padne ze smiechu gościa widziałem może 1sek jak podnosiłem się z asfaltu a bez tego mimo ze mam świadka zdarzenia sprawa pewnie trafi do sadu i może tam upaść wniosek się nasuwa sam ze jak powodujesz wypadek, kolizje i jesteś pewien ze nikt cie nie wskaże a ma tylko numery puszki to należy uciekać i czuc się bezkarnym ehh szkoda gadac. na pewno napisze jak ta sprawa będzie się rozwijac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.