Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Z1000 czy zx10r (nowki z salonu)


Kum@tyxD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chodzi mi o opinie ogolna na temat Z1000 oraz zx10r

Ciekawi mnie tez ktory bardziej polecacie.

Jest tez kwestia uzytkowania...

czy zwolennik duzej mocy i ostrej jazdy zadowoli sie z1000 do jazdy po miescie, do pracy,drogami szybkiego ruchu, poza miastem oraz raz do roku jakas dlozsza przejazdzka

i jak w takiej roli spisywalby sie zx10r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i mam jeszcze Z1000SX z 2012 roku, od nowości, przejechane 13 tys km. Motor ogólnie fajny, pozycja dość wygodna ( mam 189 cm), jeździł fajnie, mocy nie brakowało, hamulce ok, zawieszenie ok, prędkości jakie osiągąłem to ok 230 km/h, 2 bieg 156 km/h do odcięcia, w zakrętach dobrze się prowadził... ale.........przesiadłem się teraz na S1000RR i jest różnica we wszystkim...myślę, że nie da się porównać tych motocykli bo to 2 różne rodzaje są. ZX10R podobny do s1000rr więc można przyjąc że to takie same motocykle. napewno dłuższa trasa to Z1000, nierówna droga/dziury to też z1000, wyprostować plecy to też z1000, pasażera to też z1000, nadgarstki i ramiona też Z1000 ... ale... prędkość, przyspieszenie, hamowanie, prowadzenie w zakrętach, zapier...nie to s1000rr/zx10r :)

miałem kupić zx10r ale jakoś się skusiłem na bemke, jakoś "wygodniej" mnie się siedziało.

moje z1000sx chcę sprzedać - nówka jak z salonu - serwisowany, bezwypadkowy, bez ryski - 31 tys zł :) (wystawiam f-rę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym... po co tobie bmw skoro nie mozna az tak zapie*dalac? :P
i naked wygodniejszy od spotra?
Liczy sie frajda z jazdy, poczucie ze to wlasnie to moto i zabawa z glowa oczywiscie

 

Darek_z ja mam slabosc do kawasaki
tez wyswietlacz, kolorek, dzwiek
najbardziej podoba mi sie cena w porownaniu do np R1

 

Darek_z moze i wygodniej i do tego BMW ma w to co zmienia biegi bez sprzegla (kurde wypadla mi z glowy nadzw) aa... quick shiftr... :D
jak jechalem ba wakacje mialem okazje posluchac tego oto bwm jak brzmi, jak redukuje odcina i wgl... i mozna sie zakochac
ale mam slabosc do kawasaki, a cena cowki z salonu w porownaniu do np R1 lub CBR1000RR jest oszalamiajaca...
o ten wyswietlacz w zx10r. Podoba mi sie bardzo, w bwm trzoszke dziwny jak dla mnie :P
bmw w utrzymaniu tez jest drozsze, wiec...

 

Aha no i zeby jezdzic przepisowo kawasaki zx10r wystarczy tylko 1 bieg -164km/h :)
2 jesg krotka bo do 200km/h
3 cos niecale ok 230-235
Fakt faktem ze na 5 biegu przy odcince zamyka licznik xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) za niedługo mam egzamin na kat A1 wiec musze zaczac ogladac sie za jakas 125 dla mnie ;)
I mam 3 na oku za nie duza cene:
-Juank RS
-Zipp pro 125
-Keeway tx 125
jezeli ktos mial jakis kontakt z tymi motorkami to prosze aby cos i nich opowiedzial. Kazde zdanie sie dla mnie liczy
Pozdrawiam.

Niedawno szukałeś 125 a teraz bierzesz się za litra mając 16 lat ???????????????????????????????????????? :D

Jak te twoje gimnazjalne ręce chcą okiełznać takie szatany jak na Ciebie ? JAK ??

Witam :)
Chodzi mi o opinie ogolna na temat Z1000 oraz zx10r
Ciekawi mnie tez ktory bardziej polecacie.
Jest tez kwestia uzytkowania...
czy zwolennik duzej mocy i ostrej jazdy zadowoli sie z1000 do jazdy po miescie, do pracy,drogami szybkiego ruchu, poza miastem oraz raz do roku jakas dlozsza przejazdzka
i jak w takiej roli spisywalby sie zx10r

Jaka to ogromna moc drzemie w 125centymetrowym potworze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten pierwszy temat dotyczyl mnie

A co do tego tematu to jestemm jednym z ochotnikow ktorzy pytaja sie takich nie ogarnietych i niezdolnych do wspolpracy ludzi jak wy zeby potem zrobili statystyki...

Widzieliscie ile kosztuja akcesowia do np zx10r? 10k za calego acrapowic'a

Wiec odpowiecie ktos cos czy dalej bol dupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec odpowiecie ktos cos czy dalej bol dupy?

Odpowiem - Forumowicze czytaja także różne Twoje posty - wystawiają w swoim toku rozumowania ocene Twojej osobowości.
Nie dziw sie później że powazny temat moze byc odbierany i potraktowany w błachy sposób.

jestemm jednym z ochotnikow ktorzy pytaja sie takich nie ogarnietych i niezdolnych do wspolpracy ludzi jak wy

Mysle że zupełnie niewłasciwie swoja wypowiedzia godzisz w imie ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten pierwszy temat dotyczyl mnie

A co do tego tematu to jestemm jednym z ochotnikow ktorzy pytaja sie takich nie ogarnietych i niezdolnych do wspolpracy ludzi jak wy zeby potem zrobili statystyki...

Widzieliscie ile kosztuja akcesowia do np zx10r? 10k za calego acrapowic'a

Wiec odpowiecie ktos cos czy dalej bol dupy?

Nawet badanie rynku można zrobić z klasą, lub chociażby z kulturą.

Czy w ten sposób umiałbyś się odezwać do potencjalnego klienta osobiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.