Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niezwykły finał pościgu w wielkopolskim


PiotRR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już wiesz, że to był Marian :P

OOO WIELKI MOTOCYKLISTO!!! OBRAŻAJĄ MARIANA A TY NIE GRZMISZ ?!Problem nie leży w szybkości ale w tym by wiedzieć gdzie można. Ja w zabudowanym nigdy nie przekraczam 60/godz. ale poza i jeśli warunki pozwalają to różnie bywa szczególnie kiedy się spieszę...(nie uwierzycie jak mało czasu może mieć emeryta... :P )

Marian pyrkasz sobie ponad 200? Pyrkasz?

Noo, przecież jazda zaczyna się od 2 na przodzie :huh: . Poza tym jeśli motong ma sześć biegów to jazda tylko na 2 byłaby marnotrastwem sprzęta... :lol::ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczek e tam gadasz :D A Frog? Gonili go, gonili i niegdy nie dogonili :D W końcu wsadzili go za coś innego niż prędkość i brawura :D

EDIT: Soprano i co Ty na to :Dhttp://www.rybnik.com.pl/fotogaleria,policyjny-opel-insignia-dachowal-na-klokocinskiej,fot13-6-3488-1.html

Oni kiedyś zabiją siebie i jeszcze innych na drodze. To jest ten profesjonalizm w łapaniu piratów drogowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uciekał bo miał powód by uciekać i o ile wiedział co go może spotkać ze strony gliniarzy to wszystko jest O.K. Tym razem gliniarze byli górą-i bardzo dobrze bo trafiło na złodzieja. Nawet złodziej jeśli się decyduje na ucieczkę wkalkulowując wpadkę z rozbiciem pyska w ryzyko zawodowe to nie mam nic przeciwko, było by gorzej gdyby wszyscy ogłosili że policja nie ma prawa ścigać motocyklistów i nagle zaczęli ich gonić i blokować drogę. W takim wypadku nikt nie miał by wyboru czy chce narażać się na skręcenie karku i rozbicie maszyny czy też lepiej mu się opłaca zatrzymać, zwłaszcza gdy policjanty mogą mu co najwyżej wypisać mandat... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjanci już nie chcą gonić, bo dostało im się po tyłkach :D Po akcji z kilkoma rozwalonymi radiowozami, niektórym dostało się po dupskach i skończyło się na odrobieniu strat :D Pisałem o tym wcześniej, że decyzja o pościgu zależy od policjanta i jak narazi kogoś, albo coś na straty to on za to beknie i tak się właśnie stało :D Jak nauczą się łapać bez rozbijania samochodów swoich i cudzych to może zaś zaczną gonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) Tak se myślem- było kiedyś znane przysłowie ,,nie życz drugiemu co tobie nie miłe'', a w ostatnich postach aż kłuje w oczy zawiść...Nie wszyscy uciekający policji to złodzieje (oby ich szlag trafił i ręce sparszywiały). Ilm a co ze wszystkimi uciekającymi dla jaj, aby zaprotestować przeciwko systemowi i wszechpanującymu zamordyzmowi? Co z motocyklistami którzy mając w d...pie idiotyczne ograniczenia szybkości na rzadko uczęszczanych i biegnących przez pola i lasy drogach są łapani przez nadgorliwych gliniaży i którzy uciekają przed skur...syństwem władz wykorzystujących istniejące przepisy do ściągania characzu z kierowców? Faktem jest że każdy uciekający jest potencjalnym przestępcą ale czy przez to zasługuje na śmierć rozbity o policyjny radiowóz? Stary już jestem i wielokrotnie uciekałem policji...za młodu przed mandatami bo z biedą miałem na paliwo, potem dla wewnętrznego protestu przeciwko systemowi, na starość z braku czasu i chęci na głupawe dyskusje ...i co ja również powinienem się przylepić na radiowozie chociaż nigdy nikomu nic złego nie zrobiłem? Rozumiem ludzi żyjących w poszanowaniu prawa, podobnie jak tych którym zwyczajnie brak jaj na takie wyczyny jak ucieczka policji-ale żeby zaraz życzyć innym- tym którym sie to zdarza zderzenia z radiowozem...coś tu jest nie tak. A może warto by się chociaż na krótko przesiąść na blisko 200 konnego ściga by zrozumieć jak łatwo stać się przestępcą drogowym i zrozumieć tych którzy uciekają... :huh: Oczywiście zaraz ktoś napisze że nikt nie życzy nikomu śmierci w czasie ucieczki, tu padają jedynie życzenia powodzenia dla policji w blokowaniu czy taranowaniu uciekających motocyklistów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz mnie co z tymi których wymieniłeś...do wora wspólnego i tak jak napisałem. jak ktoś bierze plastikowy pistolet i udaje napad na bank "dla jaj" albo by zaprotestować przeciwko "systemowi" to niech się liczy z tym że dostanie kule w łeb i nikt go nie będzie pytał. gówno mnie obchodzi z jakich powodów kto ucieka - jak ucieka to trzeba założyć najgorsze i potraktować go poważnie. gorzej jak taki uciekinier jadąc 150 km w zabudowanym podczas ucieczki albo pod prąd albo na czerwonym świetle przejedzie dzieciaka. no wtedy oczywiście oburzenie będzie i złość na policje że mu po oponach nie strzelali. a jak ci sie marian system nie podoba to posłem na sejm zostań i tam sobie walcz.

a i tak, mam nadzieję że jak następnym będziesz uciekał przed policją bo cie nudza z nimi rozmowy to oczywiście że życzę policjantom by użyli wszelkich środków skutecznych by cie zatrzymać z przemocą włącznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian my tu o motocyklach a nie ciągle o seksie ... non stop kogos objezdzasz albo kazesz chłopakom nie wiadomo co sobie stawiać? świnstwa jakies

becker Ty chyba w kościele dzisiaj nie byłeś że ciągle jakieś świństwa ci w głowie ! W moim wieku to nawet z własną żoną mowy nie ma o seksie- tylko pogłaskać, przykryć i ny ny- i to nie za długo bo a nuż czegoś by się jej zachciało i moje stare serce by nie wyrobiło... :P:D

Nuu ale koleżanka to co innego- oczy napaść jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;):lol: Chłopakom nie każe wogóle niczego pić, ale jak się zdecydują to niech sobie sami postawią, ja mimo wieku mam prawidłową oriętację :huh:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.