Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc przy zakupie GS 500


Proximat3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dzwoniłem do faceta od żółtego GSa, nie miałem czasu, więc rozmowa raczej szybka, konkretów i tak nie podał.

Jest drugim właścicielem w Polsce, odkupił od kolegi, który prowadzi szkółkę (Lka w dowodzie), nie gaśnie, biegi wchodzą gładko, kupił na dojazdy do pracy. Rodzina mu się powiększyła, więc postanowił sprzedać.

Co dziwne, motocykl ma od marca tego roku, a już sprzedaje, więc argument o rodzinie nieco dziwny, nie wiedział wcześniej, że żona jest w ciąży?

OC do marca, przegląd do sierpnia tego roku.

Bez szlifów, dzwonów itp. z jego strony, ale jak to jest Lka to strach się bać co tam się z motocyklem działo na placu.

Wizualnie stwierdził, że trzeba przyjechać i zobaczyć. Wg niego jest w porządku.

Napęd wypadałoby wymienić.

Co myślicie, pakować się w motocykle ze szkółki jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się umówić na oględziny. Jeśli będzie wizualnie ok, wsiąść na moto, zrobić próbną "rajze" i będziesz wiedział czy warto. Według mnie nie ma się co zrazac tylko przez to, że moto jeździlo jako "szkoleniowe". Ale to tylko moje zdanie, niech wypowie się ktoś znający się na mechanice, jak to z tymi "elkami" jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpada.

500tka to optymalny wybór dla mnie i mojej dziewczyny, tym bardziej, że nawet jak zda prawko to jeżdżąc na 1 motocyklu, ja będę prowadził. Ta żółta Suzi wg specyfikacji, ma i tak ledwo 35KM, więc trochę słabo, a jeżdżąc na jakimś małym moto 125/250 wyglądalibyśmy po prostu głupio, nie mówiąc o braku momentu przy naszej wspólnej masie. Zresztą uparła się na GSa i nie będę jej decyzji próbował zmieniać, bo w końcu nic nie kupimy.

No nic, czekam na odpowiedź Danvielda w sprawie towarzyszenia mi przy zakupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpada.

500tka to optymalny wybór dla mnie i mojej dziewczyny, tym bardziej, że nawet jak zda prawko to jeżdżąc na 1 motocyklu, ja będę prowadził. Ta żółta Suzi wg specyfikacji, ma i tak ledwo 35KM, więc trochę słabo, a jeżdżąc na jakimś małym moto 125/250 wyglądalibyśmy po prostu głupio, nie mówiąc o braku momentu przy naszej wspólnej masie. Zresztą uparła się na GSa i nie będę jej decyzji próbował zmieniać, bo w końcu nic nie kupimy.

No nic, czekam na odpowiedź Danvielda w sprawie towarzyszenia mi przy zakupie :)

A czemu Ty będziesz prowadził a nie ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.