Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motocyklowe wyścigi uliczne czechy Ostrawa TT 11-12.07.2015


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już z chęcią podłączę/podłączymy się do grupy która na spokojnie chce tam dojechać, uliczni wyjadacze odpadają bo ja to nie dam rady za słaby jestem i pewnie mini któryś sezon zanim się to zmieni :) Jak co pojedziemy sami we dwójkę, ale wiadomo fajnie by jechać z kimś co wiem co i jak na miejscu.

Pozdrawiam

Błażej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziesiejszy wypadek ktoś nagrał? Zawodnik wyleciał z trasy może jakieś 15 metrów na wprost mnie, ale miałam aparat skierowany w inną stronę. Głowę odwróciłam i zdążyłam zobaczyć tylko lecące w powietrzu moto. Powiem Wam, że ciary miałam okropne. Facet chyba cudem minął się z drzewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem tego nieszczęśnika co przeleciał za tą barykadę z worków i płotka. Włosy mi się zjeżyły cha nawet na tył...u. Na żywo widziałem takie coś pierwszy raz i nawet się cieszę, że 2 minut wcześniej wyłączyłem kamerkę w telefonie.

Ale ogólnie fajnie było popatrzeć jak chłopaki się kładą na kolano :) Ponoć to jest wolny odcinek, a przynajmniej jakiś kolega spotkany na miejscu tak powiedział, ale jak dla mnie było szybko :)

Fajnie, że spotkaliśmy Team OSK Pionier po zjechaniu z D1, tylko trochę głupio mi było prowadzić peleton 4 moto będąc najsłabszym ogniwem, ale cieszę się, że mogłem pomóc swoją navi w telefonie przyklejoną taśmą do kierownicy :)

Pozdrawiam

Błażej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem tego nieszczęśnika co przeleciał za tą barykadę z worków i płotka. Włosy mi się zjeżyły cha nawet na tył...u. Na żywo widziałem takie coś pierwszy raz i nawet się cieszę, że 2 minut wcześniej wyłączyłem kamerkę w telefonie.

Ale ogólnie fajnie było popatrzeć jak chłopaki się kładą na kolano :) Ponoć to jest wolny odcinek, a przynajmniej jakiś kolega spotkany na miejscu tak powiedział, ale jak dla mnie było szybko :)

Fajnie, że spotkaliśmy Team OSK Pionier po zjechaniu z D1, tylko trochę głupio mi było prowadzić peleton 4 moto będąc najsłabszym ogniwem, ale cieszę się, że mogłem pomóc swoją navi w telefonie przyklejoną taśmą do kierownicy :)

Pozdrawiam

Błażej

Jak to mówią "Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem itd " ;) Co do wypadku, ja też pierwszy raz na żywo i z tak bliska. :( Generalnie impreza bardzo fajna. Za rok zabieram ze sobą stołek wędkarza, bo lipa tak stać albo siedzieć w piachu. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.