Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czechowice-Dziedzice 31.05 [*]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę dwie wersje zdarzenia: 1. uciekł, bo widać, że obaj się ścigali i obaj mieli marne doświadczenie w ruchu ulicznym. Wyprzedzali równowcześnie z lewej i z prawej strony seata jadącego lewym pasem :/  Kompletny brak wyobraźni. Jeden przeciął pas zieleni, drugi miał mniej szczęścia. Pewnie kierowca puszki odbił w praw, bo się wystraszył jak zobaczył, że coś go wyprzeda z lewej.

2. uciekał, bo nie miał prawka + szok... Możliwe, że cieli lewym pasem, wyskoczył im nagle seat i jeden ratował się skręcając na pas zieleni, a drugi skręcając na prawy pas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bywa jak się lubi zapier...ć.

mój znajomy miał podobne zdarzenie, jechał ostatni w sznurku samochodów i też uderzył w jego tylny lewy narożnik motocykl, który rozpoczął wyprzedzanie.

nic się nie stało, bo prędkość nie była wielka. Koleś na moto wjechał do rowu po przeciwnej i nie umiał wyjaśnić dlaczego zahaczył o samochód.

tyle szczęścia, że nikomu się nic nie stało.

 

wyrazy współczucia dla rodziny tego chłopaczka, który wpadł pod tira...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małaMi z tym tarłem to poleciałać.

 

Patrząc na fotki to jestem raczej pewny, że seat chciał wyprzedzić ciężarówkę, wpadł na lewy pas, chłopaki nie wyhamowały więc jeden poleciał trawnikiem, a drugi chciał prawym pasem, bo nie miał już miejsca i możliwe, że to seat lekko odbił i w niego uderzył (tak mi to wygląda, bo klosz światła tylniego jest cały). Seat odbił, bo po lewej stronie, pasem zieleni wyskoczył motocykl. Po tym jak wygląda moto to wydaje mi się, że uderzenie było w fazie hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu możliwe. Teraz fotkę z obrotomierzem zauważyłem. Tak czy siak nie wydaje mi się, żeby ktoś celowo chciał wyprzedzać samochód po pasie zieleni i ile musiałby jechać, żeby nie wyglebić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.