Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Blacharz


Norsen

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Sprawa dotyczy samochodu, ale myślę, że to forum zrzesza motocyklistów a nie tylko motocykle :P

 

Szukam blacharza do zrobienia progów w Twingo, wiem, że zakładów jest pełno itd, ale może znacie kogoś nie za bardzo drogiego i takiego który potrafi coś dorobić jak np wlew paliwa itd. Jak ktoś jest zainteresowany tematem, powysyłam zdjęcia czy coś i będzie można zrobić wycenę, albo ktoś chce po prostu dorobić a potrafi :)

 

I chodzi mi o samą robociznę, bo jeżeli chodzi o progi to ja je kupię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic to nie daje.Brat kupił punto i oczywiście rdza go zaczęła zżerać wstawił progi dal do malowania za dwa lata było jeszcze gorzej.

Normalnie auto pomimo pakowania kasy rozsypywało się w oczach i po dwóch latach przedstawiało wartość złomową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podnośnik wchodzi ci już do wnętrza auta, albo masz podstawy przypuszczać że tak będzie jeżeli wykonasz ten manewr, to obawiam się, ze poszycia progów które chcesz wymienić nic nie pomogą:DTo co widzisz na zewnątrz, to zaledwie wierzchołek góry lodowej:D

Blacharz wytnie ci poszycia i okaże się, że nie będzie miał do czego się wspawać, bo progi wewnętrzne będą schrupane, a może i jakaś znaczna część płyty podłogowej ;) Lipna robota, trochę trzeba by wtedy się przyłożyć, zeby to odtworzyć i może deczko wzmocnić na przyszłość......to sprawa do przemyślenia, bo może się okazać w trakcie wycinki, że zbliżysz się lub przekroczysz wartość tego wozu.

Znając przypadłości blacharskie francuskich samochodów, a także innych mogę przypuszczać, że będzie tam co robić i nie skończy się na 500zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.