Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć


KOMMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów (oczywiście bez względu na płeć).

 

W końcu udało mi się poprawnie zarejestrować na niniejszym forum i mogę się przywitać oraz coś o sobie napisać.

Więc do rzeczy.

Na motocyklach jeżdżę niedługo bo dopiero piąty sezon.

Zacząłem od choppera kawasaki vn900, później większy suzuki vz1500 i jeszcze większy suzuki vzr1800. Następnie postanowiłem spróbować turystyki. Na pierwszy strzał poszedł bmw k1200r sport (wiem, wiem, że zaraz część powie jaki to turystyk J ale już niech tak zostanie), następnie pozostając przy marce r1200rt, a obecnie k1600gt.

 

To czym teraz śmigam zdradza moje preferencje co do jazdy na motocyklu i tak już chyba zostanie.

Zdecydowanie wolę dłuższe kilkudniowe wyjazdy ale nie po autostradach, mile wskazane, a może właściwie to bardzo pożądane w każdej podróży to oczywiście fajne zakrętasy.

W większości nie jeżdżę sam ale oczywiście zdarzają się sytuacje kiedy na miejscu zbiórki ma być kilka osób, a ja stoję tam sam. Smutny temat ale takie życie, na pewno nie raz mieliście to samo.

 

Lubię i szanuję ludzi słownych i honorowych w tym co mówią i robią. Mam nadzieję, że właśnie tu znajdę takie osoby, z którymi uda się zorganizować jakieś faje wyjazdy (część z moich wyjazdów można obejrzeć na stronie, którą prowadzę z kolegą nutim).

 

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę szerokości!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj,

Powodzenia i szerokości! 5 sezon - niedługo? Są tutaj osoby, które ledwo się od piersi matki oderwały i zaczynają jeździć. Albo takie, które zaczynają swój drugi sezon teraz(to ja), no i zdarzają się też takie, które jeszcze nie zaczęły... No ale co zrobisz, nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.