Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skrbeńsko 2015 - kolejna edycja


Rekomendowane odpowiedzi

Droga Sylwio nie sieję tu zamętu tylko wyrażam swoje zdanie na temat tegoż to spotkania, nie obrażam też nikogo były tam osoby ze wsi i były w klapkach więc nie wiem o co Ci chodzi co do osoby która przyjechała " na tym954 strebrnym , w kombinezonie Ixona na sam koniec" to nie byłem ja ja byłem przed paradą już na miejscu która i tak wyjechała prędzej niż było to na plakatach tym samym obraziłaś osobę która przyjechała późno i nic nie miała wspólnego z moim postem. A tak na marginesie czy on nie czuł się zignorowany przez organizatora skoro nikt do niego nie zagadał...

A do Lecha "wiesniakiem to jestes ty dupku a za rok to pojedziesz na felgach" Twoja wypowiedź podchodzi pod groźby karalne i świadczy o Twoim braku inteligencji.

Uważam również że na takie posty powinni reagować administratorzy forum.

Dla Tych co mają jeszcze wątpliwości co do mojej wypowiedzi wklejam wyjaśnienie słowa wieśniak ze słownika "1. przestarzałe: mieszkaniec wsi trudniący się rolnictwem; chłop, rolnik, włościanin;"

jesli ktos organizuje cokolwiek to naleza mu sie slowa podziekowania.

jedni maja duze inni male doswiadczenia w organizacji.

jesli chodzi o gosci to nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu,jak sie nie podoba to w przyszlych latach nie przyjezdzaj.

Od tyle .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Sylwio nie sieję tu zamętu tylko wyrażam swoje zdanie na temat tegoż to spotkania, nie obrażam też nikogo były tam osoby ze wsi i były w klapkach więc nie wiem o co Ci chodzi co do osoby która przyjechała " na tym954 strebrnym , w kombinezonie Ixona na sam koniec" to nie byłem ja ja byłem przed paradą już na miejscu która i tak wyjechała prędzej niż było to na plakatach tym samym obraziłaś osobę która przyjechała późno i nic nie miała wspólnego z moim postem. A tak na marginesie czy on nie czuł się zignorowany przez organizatora skoro nikt do niego nie zagadał...

A do Lecha "wiesniakiem to jestes ty dupku a za rok to pojedziesz na felgach" Twoja wypowiedź podchodzi pod groźby karalne i świadczy o Twoim braku inteligencji.

Uważam również że na takie posty powinni reagować administratorzy forum.

Dla Tych co mają jeszcze wątpliwości co do mojej wypowiedzi wklejam wyjaśnienie słowa wieśniak ze słownika "1. przestarzałe: mieszkaniec wsi trudniący się rolnictwem; chłop, rolnik, włościanin;"

Cieszę się że potrafisz korzystać ze słownika .

Zakończę dyskusję z Tobą słowem ŻEGNAM ,gdyż nie mam ochoty już tłumaczyć skoro nie dedukujesz.

Obraziłeś i basta.

ŻEGNAM.

P.S. A gościu z 954 nie został zignorowany ,miał towarzystwo na plecaku i przy stoliku .

P.S.2 Znajdź w słowniku współczesnym określenie "Troll internetowy "- to definicja Twojego profilu na tym forum po tym jak prześledziłam historię i charakter Twych wypowiedzi tutaj.

Dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SylaD-team: Bardzo fajna konferansjerka (nie tak jak rok temu). Poza tym dobry zespół i świetna atmosfera, jednym słowem powrót do korzeni i biesiadnego charakteru imprezy. Motocyklistów nie było mało. Nie jest sztuką pozapraszać kilkanaście klubów, które zrobią tłok. W Skrbeńsku były osoby z okolicy, nigdzie niezrzeszone, które przyjechały się spotkać i pogadać i na moje oko było ich grubo ponad 200. Generalnie fajna impreza, dziękuję i do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Lecha "wiesniakiem to jestes ty dupku a za rok to pojedziesz na felgach" Twoja wypowiedź podchodzi pod groźby karalne i świadczy o Twoim braku inteligencji.

Uważam również że na takie posty powinni reagować administratorzy forum.

ahahaha , motocyklisci a po pyskach boja sie sobie dac ino na policja donosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.