Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

IV zlot motocyklowy w Krupskim Młynie - 02-05-2015r

Recommended Posts

Guest

Witojcie!

Jak co roku pragnę Was zaprosić na zlot do Krupskiego Młyna.

Z głównych nowości to całkowita zmiana miejscówki ( zdjęcia znajdziecie na naszym fejsbukowym wydarzeniu), możliwość noclegu w hotelu/namiocie, troszkę charytatywnie czyli możliwość oddania krwi, a przede wszystkim dobra zabawa w swojskim gronie. ;)

Do nabycia blachy, koszulki zlotowe.

Wjazd jak zawsze - darmowy :)

Oficjalny plakat wydarzenia :

104237489_wwrssan.jpg

Śledźcie nas również na facebooku aby być na bieżąco. :)

https://www.facebook.com/events/1540540649562480/

Do zobaczenia, lewa! :)

My z Rudy to jak coś megymy cuzamen sie trefić kajś :) O kery wylatujecie i kaj zbiórka ?

We piontek bydymy ustalac co,kaj,jak,dom znac.

moze przez radzonkow bedziesz jechal

Jak pogoda dopisze to będę leciał przez Tarnowskie Góry to możemy się ewentualnie tam gdzieś umówić

Planuje jutro wyjechać ok godz 10 wiec ok 11 byłbym w Tarnowskich Górach możne by się tak ewentualnie obok Mc Donalda spotkać o ile nie będzie lało?

w razie czego to jest mój tel 880 205 177

Guest

Zlot dobiegł końca i w związku z tym mamy parę ogłoszeń z serii WAŻNE:
1. Impreza została "podpięta" pierwszy i ostatni raz pod Dni Krupskiego Młyna, V edycja jubileuszowa będzie tak jak poprzednia niezależna i w osobnym dniu.
2. Blach grawerowanych nie było z racji nie wywiązania się z umowy jednego z naszych sponsorów, w ramach pocieszania dzień przed załatwialiśmy zwykłe DARMOWE blachy.
3. Małe zamieszanie przy paradzie, od dwóch edycji parada rozpoczyna się od góry kościoła ( i tak zostanie, bo jest to najdogodniejsze rozwiązanie)
To chyba wszystkie niedogodności za które organizator- MOTO TEAM ZIELONEJ GMINY pragnie przeprosić. Poza tym mamy nadzieję, że się wszystkim podobało, bo kilka elementów wyszło naprawdę super ( min. parada)
Zachęcamy do dzielenia się i publikowania tutaj zdjęć z wydarzenia. :)

Guest

Tak jak wspominałem błędy są i grunt w tym, że je dostrzegamy i cały czas staramy się je naprawiać.

Jesteśmy młodym i prężnym zespołem i w przyszłym roku na pewno będzie grawerunek.

Trzymajmy się może tych lepszych stron, parada się podobała? :)

Wrzucajcie fotorelacje :)

Byłem impreza i konkurencje bardzo fajne co do uwag dla organizatorów:

Po pierwsze paradę proponował bym poprowadzić jakimiś głównymi drogami ewentualnie przez centra jakiś okolicznych malowniczych miejscowości a nie dziurawymi chodnikami do okoła blokowisk do tego mijanie się dwóch kolumn motocykli w przeciwnych kierunkach na osiedlowej drodze o szerokości 4m przy takich manewrach chwila nie uwagi i może dojść do tragedii.

Po drugie nie za bardzo można było się z orjentować co gdzie się dzieje, w jednym i  tym samym czasie odbywają się dwie konkurencyjnie do tego czekając na jedną konkurencje pod sceną po chwili dowiaduje się że się już odbyła (nie wiem nawet kiedy i gdzie)

To są tylko moje prywatne uwagi na przyszłość bo mimo paru nie dociągnięć impreza naprawdę fajna z dużym potencjałem. Pozostaje tylko pogratulować organizatorom że mają mają chęci do organizowania i ogarnięcia całego zlotu.

Pozdrawiam

Guest

Słowo tragedia to chyba troszkę za duże słowo aczkolwiek wiem do czego zmierzasz. :)

Dzięki za uwagi. ;)

Na pewno w przyszłym roku wszystko się zmieni, impreza nie będzie podłączona pod inną tylko jedna niezależna gdzie będzie panował porządek, będą blachy grawerowane obiecane a nie dotrzymane w tym roku ( no niestety, tak ze sponsorami bywa), koszulki również a i najważniejsze - wlot za free.