Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

IV zlot motocyklowy w Krupskim Młynie - 02-05-2015r


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie!

Jak co roku pragnę Was zaprosić na zlot do Krupskiego Młyna.

Z głównych nowości to całkowita zmiana miejscówki ( zdjęcia znajdziecie na naszym fejsbukowym wydarzeniu), możliwość noclegu w hotelu/namiocie, troszkę charytatywnie czyli możliwość oddania krwi, a przede wszystkim dobra zabawa w swojskim gronie. ;)

Do nabycia blachy, koszulki zlotowe.

Wjazd jak zawsze - darmowy :)

Oficjalny plakat wydarzenia :

104237489_wwrssan.jpg

Śledźcie nas również na facebooku aby być na bieżąco. :)

https://www.facebook.com/events/1540540649562480/

 

Do zobaczenia, lewa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot dobiegł końca i w związku z tym mamy parę ogłoszeń z serii WAŻNE:
1. Impreza została "podpięta" pierwszy i ostatni raz pod Dni Krupskiego Młyna, V edycja jubileuszowa będzie tak jak poprzednia niezależna i w osobnym dniu.
2. Blach grawerowanych nie było z racji nie wywiązania się z umowy jednego z naszych sponsorów, w ramach pocieszania dzień przed załatwialiśmy zwykłe DARMOWE blachy.
3. Małe zamieszanie przy paradzie, od dwóch edycji parada rozpoczyna się od góry kościoła ( i tak zostanie, bo jest to najdogodniejsze rozwiązanie)
To chyba wszystkie niedogodności za które organizator- MOTO TEAM ZIELONEJ GMINY pragnie przeprosić. Poza tym mamy nadzieję, że się wszystkim podobało, bo kilka elementów wyszło naprawdę super ( min. parada)
Zachęcamy do dzielenia się i publikowania tutaj zdjęć z wydarzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem błędy są i grunt w tym, że je dostrzegamy i cały czas staramy się je naprawiać.

Jesteśmy młodym i prężnym zespołem i w przyszłym roku na pewno będzie grawerunek.

Trzymajmy się może tych lepszych stron, parada się podobała? :)

Wrzucajcie fotorelacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem impreza i konkurencje bardzo fajne co do uwag dla organizatorów:

Po pierwsze paradę proponował bym poprowadzić jakimiś głównymi drogami ewentualnie przez centra jakiś okolicznych malowniczych miejscowości a nie dziurawymi chodnikami do okoła blokowisk do tego mijanie się dwóch kolumn motocykli w przeciwnych kierunkach na osiedlowej drodze o szerokości 4m przy takich manewrach chwila nie uwagi i może dojść do tragedii.

Po drugie nie za bardzo można było się z orjentować co gdzie się dzieje, w jednym i  tym samym czasie odbywają się dwie konkurencyjnie do tego czekając na jedną konkurencje pod sceną po chwili dowiaduje się że się już odbyła (nie wiem nawet kiedy i gdzie)

To są tylko moje prywatne uwagi na przyszłość bo mimo paru nie dociągnięć impreza naprawdę fajna z dużym potencjałem. Pozostaje tylko pogratulować organizatorom że mają mają chęci do organizowania i ogarnięcia całego zlotu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo tragedia to chyba troszkę za duże słowo aczkolwiek wiem do czego zmierzasz. :)

Dzięki za uwagi. ;)

Na pewno w przyszłym roku wszystko się zmieni, impreza nie będzie podłączona pod inną tylko jedna niezależna gdzie będzie panował porządek, będą blachy grawerowane obiecane a nie dotrzymane w tym roku ( no niestety, tak ze sponsorami bywa), koszulki również a i najważniejsze - wlot za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.