Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przejazd Nocnych Wilków.


elemeledudek

Rekomendowane odpowiedzi

miśor Ty jak już napiszesz, to nie ma co rozwijać :D Podpisuję się :) A swoją drogą dzisiaj w radio już trąbili od rana, że nie oszczędzą Wilków w Polsce i będą ich kontrolować jak każdego innego uczestnika ruchu, a oprócz tego dalej nie mają wizy, więc wyprawa może się skończyć na naszej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii i mieć inne stanowisko w sprawie. Napisałem co ja myślę, przeczytałem co myślą inni np. luki85 i szanuję Wasze zdanie. Nie przekonuję nikogo do swoich poglądów i jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może myśleć inaczej niż ja.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dostrzegam jak bardzo potrafimy się jako naród poróżnić będąc manipulowanym przez media. I nie mówię tutaj o Wilkach tylko, ale smoleńskach, wyborach, szczepionkach...gdyby nie pierdolona telewizja, radio i stronnicze serwisy internetowe, nie byłoby akcji w stylu "gdzie jest krzyż" itp. Martwi mnie, że jest gdzieś tam ktoś, komu cholernie zależy, żeby za wszelką cenę skłócać ze sobą Polaków i dawać im tematy zastępcze. Jest takie przysłowie:

"Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta" i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Nadmuchiwanie takich PIERDÓŁ jak przejazd 20-30 kolesi na motocyklach przez Polskę, choćby to były jakieś przekutasy-zakapiory, jest chore i tyle.

Myślę, że nie ma co się z tym więcej pierdolić tylko trza iść polatać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie poranne przemyślenie: Chirurg ma zakaz wjazdu do USA, czy ja nie mając wizy też nie mam zakazu? Czy mój szwagier, który dwukrotnie nie dostał wizy turystycznej też ma zakaz wjazdu? Zawsze myślałem że po prostu nie mam wizy, a teraz mogę się chwalić że mam zakaz :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to napiędzili, że wszyscy się zaczeli interesować. Przez tą nagonkę może wyjść jeszcze jakaś awantura.

 

Pamiętacie pierwszą część filmu "Akademia policyjna"? Pamiętacie od czego zaczeły się tam zamieszki które zalały całe miasto?

Od tego, że policjant wyrzucił nieświadomie jabłko za siebie i trafił nim w łeb jakiegoś typa. i poszło domino.

To komedia i powód absurdalny, ale nie będzie nam do śmiechu, jeśli przez rzucenie pomidora w jakiegoś ruskiego typa na moto nie rozbucha się mędzynarodowa afera z czołgami w tle. Bo ani jeden ani drugi nie zostanie dłużny.

 

Co za masakra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że okazuje się że już TRZECI raz będą przejeżdżali przez nasz kraj.

W poprzednich latach była kompletna cisza nikt sie tym nie interesował,jedzie ich aż 30 chłopa.

A u nas afera że cały kraj spalą wszystkie dziewice wydupczą a w kieszeniach wioza granaty.

I teraz niech sobie każdy pomyśli jak został zmanipulowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni teraz to już nie muszą nawet wjeżdżać do Polski :D I kto wie, czy taka propaganda im nie wyjdzie na dobre, bo dają już wywiady, że w Polsce czekamy na nich z widłami :D Już nie chodzi o restrykcje jakie może nałożyć na nich nasz kraj, czy Niemcy, ale boją się tego, że zrobimy burdy, pobijemy ich, zabierzemy motocykle itd. Biedactwa :)  No chyba, że mohery wpadną na nich :D My dobrze nie potrafimy zorganizować zadymy na wiejskiej,  a myślą że ktoś akurat na nich wyjdzie z kamieniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę na dwa sposoby:

1. Jakby się media nie odezwały to zaś by ktoś powiedział, że media milczą i nic nie mówią, zatają prawdę itd. itp. I kolejny temat na alexjones jak to Polacy po cichu wpuszczają putinowskich bandytów

2. Jak powiedziały to też źle, bo zrobiło się głośno i temat zastępczy dla realnych problemów w Polsce

 

Więc niezależnie od tego co by się stało zawsze ktoś będzie miał powód do snucia zwoich teorii. Dyskusja była potrzebna. A Polacy mają ważniejsze sprawy i mało kogo to obeszło, gdy Warszawa była zakorkowana, gdy na ulice wyszli zwiąkowcy. A ponieważ sprawa dotyczyła motocyklistów to najabardziej to sami się nakręciliśmy :) Inni to nie wiedzą dalej kim są Wilki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem żeby w/w temat rozpocząć, ale obawiałem się iż będzie taka reakcja.

Pamiętajmy iż rosjanie to mistrzowie świata gry w szachy!!!

Zawsze mają przygotowane kilka ruchów do przodu.

"rosjanie naród wspaniały tylko ludzie ku...." z tym się nie zgodzę,

wręcz przeciwnie!

Ludzie są ok tylko władzę mają zawsze hmmm - taką jaką mają  :(  zawsze trzymają ich za mordy, a jak ktoś się wyłamie to... kulka :ph34r:

Tak jak pisali już przede mną koledzy największy problem jest w MEDIACH!!!

Gdyby sobie przejechali bez szumu (tak jak dwa razy wcześniej) to putin nic by nie ugrał,a tak podrzuca świnie i stawia nas w patowej sytuacji (takie szachy)

najprawdopodobniej za "piona stracimy jakąś figurę".

TOTALNA CISZA MEDIALNA I BRAK ZAINTERESOWANIA PRZEJAZDEM - OLEWKA

myślę że to mogłoby utrzeć im nosa - nie osiągnęliby celu prowokacji.

Terroryzm bazuje na zastraszeniu medialnym. Jeden idiota za pomocą wariackich mediów potrafi zastraszyć miliony? miliardy? "normalnych" ludzi takich jak my :P

Gdyby media nie nagłaśniały takich przejazdów i ataków terrorystycznych to świat wyglądałby inaczej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnujcie teraz władzy bo temat głośny aż miło,a w tym czasie jakieś dziadostwo nam w sejmie przegłosują jakieś legalne podsłuchy w domach albo coś. za PO tak jest za każdym razem 

Dokładnie tak!!!

Zawsze jak jest jakaś gówniana ustawa do przepchnięcia to media zajęte są jakimś "NICZYM" :excl:  :excl:  :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać ich! Ignorowanie bardziej ich zaboli niż przyglądanie się jakieś wiece i protesty. Bo oni szukają zainteresowania. A Tak można im utrzeć tyłki, nie patrząc nawet jak jadą :P

 

edit:

 

Ruskie zmanipulowały i podkręciły nasze media, a nasze media, polaków.  Jak można być tak podatnym, na takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamra ja średnio wierzę w tę manipulację - tzn. media na 100% manipulują, bo taka ich rola, to gra o pieniądze i władze. Ale jeśli mam być szczery to z grona moich znajomych mało kto ogląda TV -albo brak czasu, albo brak TV. Więkoszość wiadomości czerpie się z neta, a pod każdym artem można poczytać komentarze i niejednokrotnie odnośniki do niezależnych mediów. Więc nie wiem, czy mowa tu o manipulacji, czy może o tym, że my sami czujemy się bezpieczniej przyswajając te wiadomości, które są bliższe naszej ideologicznej postawie.

 

P.S. A tak propo - poziom manipulacji od wieków jest ten sam, wszyscy o tym wiedzę, wszyscy mówią (od moherów, po młodzież), więc skąd wiemy kto i na ile nas manipuluje? Równie dobrze każdy z Was może teraz podejmować próby manipulacji :D Kiedyś były 4 programy w TV w tym dwa z dobrym serwisem informacyjnym, a dziś mamy tego od zaje.ania i mówimy o manipulacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się. Ale informacje które czerpiemy z neta, też mają swoje miejsce w postaci dużych portali komercyjnych, które się nie różnią niczym od komercyjnych telewizji.

A jeśli chodzi o ludzi którzy wypowiadają się na różnego rodzaju forach, blogach itd, to też korzystają z neta i oglądają tv. Wszystko się miesza.

Jasne że manipulacja to podstawa trzymania w szachu mas od zarania dziejów. Ja też pewnie w jakimś stopniu jestem zmanipulowany. Może nie przez duże media, ale przez ludzi których w życiu poznałem, którzy byli moimi autorytetami i ukształtowały mój światopogląd. Jednak uważam się za świadomego człowieka i nie łykam wszystkiego jak leci.

Nawet jeśli coś się we mnie dzieje pod wpływem emocji, to potem się zastanowię nad tym 100 razy :) więc zdarza mi się nawet zmienić zdanie i przyznać rację oponentowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zastanawiam się co zrobią inne kraje. Bo znowu my zaczęliśmy o tym mówić a reszta państw teraz się pod to podpina. Gdyby się razem dogadali i czy pozwalają na przejazd czy nie to by było coś. Boję się że Niemcy i reszta się na nas wypną jak ich nie przepuścimy i powiedzą Putinowi że oni by chętnie ich przyjęli tylko Polacy nie pozwolili im przyjechać . Żeby tylko zadymy im nie robić bo wtedy dobry "ojciec narodu" będzie miał powód żeby wkroczyć w obronie swoich obywateli . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.