Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przejazd Nocnych Wilków.


elemeledudek

Rekomendowane odpowiedzi

Im większy szum się zrobi wokół tego przejazdu tym bardziej  ruskie się będą cieszyć z putinem na czele.

 

Otrzymanie zgody powinno być uzależnione od spełnienia wymogów określonych polskim prawem. A tutaj obowiązują terminy.

 

Więc taki przejazd stałby pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz, spuszcze na to oświadczenie zasłone milczenia.

Zastanawia mnie tylko to zdanie:

"Wspomniany Klub składa się w dużej mierze z ludzi wywodzących się ze służb mundurowych czego nie akceptujemy

Znaczy co? Wojskowi, policjanci, strażacy itp nie moga mieć klubu motocyklowego czy tez do takowego należeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co? Wojskowi, policjanci, strażacy itp nie moga mieć klubu motocyklowego czy tez do takowego należeć?

Dokładnie tak: policjant, ksiądz, kobieta :P nie może być członkiem klubu MC. Mogą być klubem klasyfikowanym jako "inne", np. właśnie wspomnianych strzażaków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowokują burdę, albo nawet nie oni i dopiero wtedy balon urośnie. Komu to potrzebne. No i nie mówcie o konduktorach - strażakach. Upolitycznione publicznie putostalinowskie pomioty kagiebowskie.

Ciekawe czy do swojej chaty tak łatwo wpuścisz bydlaka żeby Cię osrał? I jeszcze to wyraźnie bezczelnie gada zanim wlezie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja nakręcona przez media. Gdyby się nic nie odzywali, to tamci by przejechali bez echa. A tak, przez te hieny medialne, które prowokują zwykłych ludzi, może z tego wyjść jakaś awantura. Niestety mam (nie)przyjemność w mediach pracować i wiem jakimi mechanizmami kierują się dziennikarze. To jest jakaś masakra. Dajcie im spokój. Niech przejadą tak jak już przejechali nie raz. Proponuję wcisnąć "ignore"

Jeśli ktoś wywoła wojnę kiedyś, to nie politycy, tylko media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach widać, ze jadą bez kasków wiec juz jest pretekst zeby ich cofnąć do Berlina i po mandacie od każdego, nowy taryfikator jest w koncu, czyż nie? uwazam ze ktos zyczliwy powinien jakis donosik czy jakaś taka obywatelska postawa, patriotycznie bedzie na dodatek, bo może złoto wiezą i zostawią u nas, waluty brak budżet sie sypie, przyda sie i te pare zębów.

naprawde bracia powinniśmy DZIAŁAĆ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że po reakcji Berlina u nas też coś zadziałają. Dobrze jest być obojętnym jeśli sprawa nie dotyczy nas. Co do śmiechu, Rosji itd. taki cytacik. J.P.:

 

"Naród wspaniały, tylko ludzie kur.y"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejadą, zatankują, coś zjedzą, jakieś pieniądze zostawią. Idąc dalej można by siąść i porozmawiać, posłuchać ich opinii na ten temat, ich poglądów. Należałoby ich przyjąć z godnością i na poziomie. Pokazać klasę, że nie jesteśmy bydłem sterowanym przez niepolskie już dawno media, tylko potrafimy myśleć sami za siebie, jesteśmy otwarci...

Tymczasem daliśmy sobą zmanipulować przez media. Nakręcili spiralę strachu i nienawiści, dlatego szok i przerażenie mnie ogarnia, gdy czytam jak motocykliści chcą "rozwieszać linki" innym motocyklistom. Czym różnimy się wówczas od tych bandytów, którzy tak u nas robią, a których tak wszyscy piętnujemy?

 

Codziennie przez Polskę przejeżdża cała masa wrogich nam zagranicznych "turystów". Pozwoliliśmy budować im u siebie nawet meczety, mieszkać tu, zakładać firmy. Tylko nikt nie widzi większego problemu, bo media sobie tego nie życzą. Tymczasem problem robi się z tranzytowego przejazdu kilkudziesięciu osób na motocyklach i dorabia do tego teorię dziejów...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danvield napisał: "niewazne czy sa rosjanami, ukraincami czy polakami. Nie wszyscy bawia sie w polityke."

Jak najbardziej, Danvield. Tylko że ci właśnie w nią się 'bawią'. Nikt to nie ma nic do Rosji i Rosjan. Jeżeli ktoś jest przeciwny, to przejeżdzie nacjonalistycznej forpoczty Putina z prowokacyjnymi hasłami na ustach.

I nie mieszaj proszę historii sprzed 50 lat (UPA, banderowcy) z tym co dzieje się w tej chwili. W tej chwili zupełnie inny kraj i inni ludzie zostali napadnięci przez Rosję wariata Putina, który dodatkowo nie zrobił tego po raz pierwszy i pewnie nie ostatni. Jakieś tam straty wynikające z sankcji warte są poniesienia by bandytę powstrzymać. Handlując z nim finansujesz jego podboje. Przymykając oczy  (co było robione przez ostatnie 15 lat) doprowadzasz do jego rozzuchwalenia i kontynuacji tego co robi. Sankcje to ostatni niemilitarny sposób by go powstrzymać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietja zapoznaj się z tematem. To nie są zwykli motocykliści. Tu nie chodzi o wrogość boec motocyklistów. Nie wiem jak można mieszać te sprawy. Mowa jest o prowokazji tych ludzi. Ja nie mam zamiaru pić z kimś kawy, czy rozmawiać jeśli wcześniej walczył po stronie separatystów z własnej woli czy pod przykrywką akcji humanitarnej wprowadzał tam broń. Wygląda na to, że jak Trynkiewicz i reszta pedofili kupi sobie harleye i będą chcieli przejechać przez Polskę to też należy przyjąć ich z szacunkiem i gościnnością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Tymczasem daliśmy sobą zmanipulować przez media. Nakręcili spiralę strachu i nienawiści, dlatego szok i przerażenie mnie ogarnia, gdy czytam jak motocykliści chcą "rozwieszać linki" innym motocyklistom. Czym różnimy się wówczas od tych bandytów, którzy tak u nas robią, a których tak wszyscy piętnujemy?(...)

Dokładnie tak - gadające pudło ciągle prawi tylko o tym że to rosja jest winna że to rosja zaczeła, że to rosja straciła samolot etcetera..

Dlaczego nie gadaja kto sfinansował majdan, gdzie byli szkoleni Ci tzw podżegacze? 

Telewizja od razu wie co sie stało, gdzie i kto jest winny a jezeli nie to wedle zasady "przedstawimy Ci problem i sposob myslenia".

Warto jechac na wschód i popytac ludzi jakie sa nastroje bo przed tym całym bałaganem zapoczatkowanym przez usa,

ludzie jakos zyli (w biedzie) a dzis jest wiele ofiar, mnóstwo przesiedlenców, poniszczone domy, dobytki całego zycia / pokoleń

brak pracy i trwa to juz ponad rok.. a po cichu juz zaczyna sie prywatyzacja.. 

Świetnie to ujałes bo dokładnie tak samo było chocby z górnikami..

odrazu larum ze nalezy pozbawic przywilejów, że maja za duzo, że "jeszcze darmozjady strajkują"

Z wieloma sytuacjami taka nagonka i napuszczanie na siebie.. dlaczego?

Bo gdy naród  jest podzielony to żadne działania wspólne nie moga zaistnieć.

 

 Przymykając oczy  (co było robione przez ostatnie 15 lat) doprowadzasz do jego rozzuchwalenia i kontynuacji tego co robi. Sankcje to ostatni niemilitarny sposób by go powstrzymać.

Jeszcze gdyby rzeczywiście tak było.. puki co tylko jedna strona ma zysk w amerykanizacji świata a dolar juz jest wrakiem.

Media tylko zapomniały wspomniec jaki był układ.. przez ostatnie 15 lat dorobilismy się "modernizacji" kraju na styl amerykanski.

Od 89 roku nato pochłania kolejne panstwa pojawiając sie u granic "wroga" oferując tarcze antyrakietowa

.. więc ta sytuacja i jej rozwój trwał lata. Nie dziwie się że rosjanie reagują- bo układ z zachodem był inny.

Co do sankcji .. trafiły głównie w średnich i mniejszych polskich przedsiębiorców których towar został po prostu zmarnowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakie firmy konkretnie te sankcje uderzyły? W małe i średnie? Twoja ucierpiała? Te legalne ucierpiały, czy te które faktur nie wystawiają? :D Ludzie biednieją, masowe zwolnienia itd.? Siejesz ferment jakich mało. Na rynku zawsze tak było, że ktoś zyskiwał, a ktoś tracił. Jak petro&oil szedł w górę to energetyka w dół, jak chemia szczytowała, to górnictwo dostawało po dupie. A ja współpracuję z krajami za wschodniej granicy i jeszcze nigdy nie było tyle zapytań ofertowych od nich jak teraz. Ukraina, Rosja - bez znaczenia. Pracy na kilka dobrych lat.. Sporo straciły wielkie firmy z branży petro&oil i na świecie są zatrzymywane inwestycje z powodu ceny ropy, ale bez paniki, bo te branże szybko przechodzą na chemię i energetykę... ale po co to piszę :D Nie znam się, nie wiem, zarobiony jestem :D Miało być o Wilkach, a jest o Baranach :D

 

EDIT: no i chyba nie o co bić piany, bo RMF już pieje od rana, że Wilki nie wsytąpiły jeszcze o wizy ani w Polsce, ani w żadnym kraju schengen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Import polskiego mięsa i podrobów mięsnych w styczniu-październiku 2014 roku zmniejszył się o 73,6%,
import owoców – o 34,5%, warzyw – o 31,3%, nabiału – o 16,5%.
strata- 335 mln dolarów.
Można się spodziewać, że w ogólnym zarysie w 2014 roku zmniejszenie polskiego eksportu w czterech wskazanych grupach towarów przewyższy miliard dolarów.
 

Znaczące straty gospodarcze nieuchronnie poniosą polscy przewoźnicy,
transportujący większą część (ok 60%) polskiej żywności na rosyjski rynek.
Według niektórych ocen, ich straty z tego powodu w 2014 roku wyniosą ok. 250 mln euro.

Nie ma sensu wymieniac branzy petro & Oil bo dotyczy to paru wiekszych firm które w stosunku do wielkosci
i swoich mozliwosci utrzymaja sie na rynku, - depcze sie setki mniejszych.
Niestety przewoźników rolników, firm przetwórczych i kooperantów jest znacznie więcej.

Okey dość już mojego siania fermentu, w sposób rzeczywisty psuję konwersacje pozbawiona argumentów.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego "swinskiego kfiku w chlewie" wogol tej Rosyjskiej eskapady.

1- jada upamietnic poleglych zolnierzy radzieckich-nic w tym zlego

2- nasze "rajdy katynskie"miely juz 14 edycji.Popytajcie kolesi bioracych w tym udzial.Motory oflagowane,orły,emblematy,polski patriotyzm az kipi i przywiazanie do naszej tradycji,i naszej wersji zdazen. 14 rajdow po "ziemi nieludzkiej" i nikt z naszych nie zostal pobity,okradziony,szykanowany, same pozytywne opinie ze Ruscy sa serdeczni i pomagają.Nie ma kwiku lokalnych mediow ze "Lachy nacierają i ojczyzna w niebezpieczenstwie"

3.Marudzenie ze nocni wilkowie proputinowska swolocz.A kwa jaka ma byc?? Ze u nas stawia sie pomniki agentom CIA i u nas normalne jest ze interes USA stawia sie ponad Polskim to mamy prawo myslec o Ruskich ze oni tez tak muszą??Ze niby co, maja walic konia na widok flagi USA, maja wspierac Baracka Obame i USa a nie Rosje i Putina? Maja kochac US Marines a nie Armie Czerwoną?? No do licha chyba normalne ze nasi narodowcy sa propolscy a rosyjscy prorosyjscy ,co w ty,m dziwnego????

4. Jak ktos sie boi 30 Rosyjskich motocyklistow to zal mi tego kogos

5. Jak ktos mysli ze przejazd 30 "kacapow" na motorach to zagrozenie dla naszej Ojczyzny to jakie ten ktos ma mniemanie o narodzie ktoren mozna podbic wysylajac paru gosci na motorach??? :)

6. Dajecie sie podpuscic medią ktore od 20 lat urabiaja Polakow na tępe mieso armatnie ktore dyszy z nienawisci do Ruskiego i jedynie czeka na sygnal z waszyngtonu ze w koncu nadszedl ten czas aby ruszyc na ruskiego. Ja za tym nie tesknie bo wiem ze doczekamy sie spalonej ziemi a USA dostanie to co ich obchodzi, bo to co sie wykopie czy wyciagnie spod ziemi radioaktywne nie bedzie.

nie jestem debilem i Newswekom,Forbsom i GazWybom podpuscic sie nie dam, a raczej przylacze sie do "Rajdu Katynskiego" by konwojowac Ruskich aby mogli spokojnie przejechac przez nasz kraj, w koncu jada do Berlina uczcic krasnoarmiencow,pamietam tez ze Niecy chcieli zyskac przestrzen zyciową na wschodzie przepuszczajac Polakow przez kominy krematorium,

@Danvield napisał: "niewazne czy sa rosjanami, ukraincami czy polakami. Nie wszyscy bawia sie w polityke."

Jak najbardziej, Danvield. Tylko że ci właśnie w nią się 'bawią'. Nikt to nie ma nic do Rosji i Rosjan. Jeżeli ktoś jest przeciwny, to przejeżdzie nacjonalistycznej forpoczty Putina z prowokacyjnymi hasłami na ustach.

I nie mieszaj proszę historii sprzed 50 lat (UPA, banderowcy) z tym co dzieje się w tej chwili. W tej chwili zupełnie inny kraj i inni ludzie zostali napadnięci przez Rosję wariata Putina, który dodatkowo nie zrobił tego po raz pierwszy i pewnie nie ostatni. Jakieś tam straty wynikające z sankcji warte są poniesienia by bandytę powstrzymać. Handlując z nim finansujesz jego podboje. Przymykając oczy (co było robione przez ostatnie 15 lat) doprowadzasz do jego rozzuchwalenia i kontynuacji tego co robi. Sankcje to ostatni niemilitarny sposób by go powstrzymać.

To jankesy z 5mld $ finansowaly zamach stanu zwany majdanem. janukowych byl legalnie wybranym prezydentem, jedyna jego wina ze nie proamerykanskim.Nic dziwnego ze wschod ukrainy sie zbuntował. Gdyby nie bandyckie USA w europie byl by spokoj, 25 lat temu Ruscy dobrowolnie zrzekli sie imperium,teraz oczywiscie tego zaluja bo zamiast obiecywanego pokoju i spokoju dostają ciegla ekspanse na wschod ze strony NATO, bombardowania i niszczenia ich sojusznikow (Syria,Serbia itp) , propagande USA ktora otacza ich wrogami,co widac po naszym kraju, wiec nic dziwnego ze maja tego w koncu dosyć i zaczeli sie czuc zagrozeni. WIna Rosji zaczyna byc ze jest polozona zbyt blisko baz NATO :) ktore sa dookola niej.Golym okiem widac ze jankescy bendyci przygotowuje sie do przyszlej wojny o ruskie zasoby.Ja kibicuje aby rosja byla jak najsilniejsza, bo byc moze to zniecheci USA i zwasalizowana Polska uniknie w ten sposob zaglady.USA zawsze stosuja taktyke ze jak sie poluje na duzego zwierza to wpierw trzeba go osaczyc psami.Niedzwiedz ma to do siebie ze psy potrafio pozabijac.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamamadzi, pleaaaase stop ...nie wiem co bierzesz ale albo to odstaw albo się podziel. Skoro już Rosję widzisz jako niedźwiedzia to te otaczające go pieski należało by traktować jako małe ale dużo szczekające chihuahua.

Rosja bardzo zręcznie manipuluje tematem NATO które jest niby dla niej zagrożeniem. Jakim zagrożeniem dla nich jest kilka baz ze starymi f-16 albo mikro siły zbrojne państw bałtyckich ?

Rosjanie dobrze wiedzą że nawet otwarty atak na tak mało znaczące choć należące do NATO Państewka spowoduje co najwyżej ubolewanie ze strony Sojuszu.

A skoro kibicujesz Rosji aby była coraz silniejsza to chciałem Ci życzyć aby kacapy w razie konfliktu zrobili Ci to co robili z Polakami nie tak dawno temu.

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki85

A może się zapoznałem bardziej niż Ty? Bo wydaje mi się, że to ja i mi podobni patrzą na sprawę szerzej i bardziej otwarcie niż wąsko zapatrzeni przeciwnicy patrzący na wszystko przez pryzmat wykreowany przez amerykańskie media, które sterują naszą opinia publiczną.

Głównym argumentem podnoszonym przez przeciwników Nocnych Wilków jest to iż popierają swojego Prezydenta Putina oraz to, że brali udział w operacjach m.in na Krymie. Czyż nie jest to właśnie PATRIOTYZM?!?! A więc ponoć najwyższa wartość jaką kierują się również "prawdziwi" Polacy?

Czy wzorowy obywatel nie powinien popierać swojego prezydenta i rządu w jego działaniach, wspierać w operacjach militarnych etc?! To, że my jesteśmy wiecznie nie zadowoleni z wszystkiego, krytykujemy demokratycznie wybranego większością głosów prezydenta, wszystko negujemy i emigrujemy jak szczury jest naszą zaletą? - pomińmy to jednak bo to temat na inną dyskusję.

 

Powiem jeszcze tylko jedno. Tyle wszyscy wiecie ile Wam powiedziano. Człowiek nie posiada wiedzy wrodzonej i wszystkiego się uczy i dowiaduje od innych. Jeśli Wasza wiedza będzie pochodziła tylko z jednego źródła, które to będziecie BEZKRYTYCZNIE przyjmować jako strumień prawdy absolutnej, to staniecie się tylko bezmyślnymi marionetkami w rękach tych, którzy chcą Wami sterować.

Ja staram się przede wszystkim patrzeć na każdą sprawę z dużym dystansem i nie zamykam się na jedyną słuszną opinię. Słucham co ma do powiedzenia druga strona i biorę też poprawkę na to, że informacje jakie przekazują mi pośrednicy, mogą być zmanipulowane.

Patrząc na fakty to:

-przez Polskę chcę przejechać grupa Rosjan, którzy chcą udać się do Niemiec celem uczczenia zwycięstwa Czerwonej Armii w II WŚ, po drodze zahaczając o ważne dla nich duchowo miejsca jak groby poległych czerwonoarmistów etc. (celowo pomijam fakt iż to motocykliści, żeby nie być stronniczym)

-impreza ma charakter pokojowy i takie same wyprawy czy inne pielgrzymki organizowane są na całym świecie w różnym kontekście, ale zawsze pokojowym

-Polacy od lat RÓWNIEŻ jeżdżą do Harkowa czy Katynia i nikt im linek nie rozwiesza

-póki co Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin, jeszcze nic nam nie zrobił, a to my szczekamy i jątrzymy przeciwko niemu na arenie światowej i to Rosjanie powinni czuć się bardziej obrażeni (mimo tego żadne nieprzykrości naszych obywateli tam nie spotykają)

-co by nie mówić to historycznie bliżej nam do Rosjan mimo wszystko. To oni wyswobodzili Auschwitz i oni odbili z rąk Niemców wieś MOJEJ BABCI (!)

niż do bandytów z Ukrainy, których zbrodnie są bezsprzeczne.

Nie dajcie się manipulować Ukraińcom, którzy zakorzenili się w naszym rządzie i z walki z Rosjanami uczynili sobie swoje prywatne rozgrywki. Kto przesiedlił sie do wybitej w pień Warszawy czy Wrocławia? Jaką linię ma mieć nasz rząd jeśli Minister Obrony Narodowej i Minister Spraw Zagranicznych mają ukraińskie korzenie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A skoro kibicujesz Rosji aby była coraz silniejsza to chciałem Ci życzyć aby kacapy w razie konfliktu zrobili Ci to co robili z Polakami nie tak dawno temu.

 

Bardzo dziekuje za życzenia.  Zakladam ze masz na mysli to iz partyzantka radziecka pomagala Polakow na wolyniu. Bo widzisz, akurat tak sie sklada ze ukrainscy banderowcy wymordowali sporą czesc mojej rodziny, wielu Polakow od rzezi ratowała AK, miejscowa samoobrona, ale tez partyzantka radziecka zwalczajaca proniemieckich banderowcow.Tak wiec moje poglady sa zwiazane z tym ze moich przodkow mordowali Ukraincy a ratowali Rosjanie. Jeszcze raz dziekuje za życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wypowiedź pietji:

Patriotyzm jest godny pochwały, tylko w chwili obecnej interes Polskiego patrioty i Rosyjskiego patrioty nie koniecznie jest zgodny, przynajmniej z punktu widzenia uprawianej medialnej propagandy (pewnie po obu stronach).

 

Masz rację, wszyscy wiemy tyle ile usłyszymy i na ile chcieliśmy sprawdzić te same informacje z różnych źródeł o zróżnicowanych poglądach, później wyciągamy jakąś średnią, która staje się "naszą opinią" a z taką już trudno dyskutować, bo to "jest moja opinia", czego przykładem jest to forum, ile userów tyle podejść do tematu, ale nikt zdania nie zmienia :).

 

Bardzo podoba mi się stanowsko klubu motocyklowego, do którego link podała Patra, który odcina się od tematu i nie ma zamiaru ani utrudniać ani pomagać.

Jak słusznie stwierdzili jest to sprawa odpowiednich służb i test na ich skuteczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietja odnoszę się do teraźniejszości: są pewne symbole i wartości, których nie będę się wyrzekał i tłumaczył. Żal mi tylko, że oprócz czytania nie nabyłeś jeszcze umiejętności zrozumienia tego co czytasz. Nie ma dla mnie znaczenia czy to wjedzie kacap na "motorze", czy US Marine jeepem. Jednym i drugim mówię "nie", jeśli biorą udział w jakim kolwiek zbrojnym udziale naruszając suwerenność innego kraju. A ty się rozpisujesz gdzie my jedziemy itd. Niech sobie Wilki, Owce, Sarny i dziko świętują co chcą i to na naszej ziemii, ale nie jeśli to banda bandytów, którzy jeszcze kilka miesięcy wcześniej obstawiali konwoje i dowozili broń... Jeśl to jest patriotyzm... no to ja nie jestem patriotą, bo nawet gdyby Polska wsparła militarnie Ukrainę to sam nigdy nie jechałbym tam walczyć, bo mam inne zdanie na ten temat. Więc każdy oprócz mylnie pojmowanego patriotyzmu powinien mieć jeszcze sumienie.

 

Co do historii: zapytaj jeden z drugim jak wasza babka smarowała się gównem, żeby kacap ich nie dorwał na sieni i nie zgwałcił i ilu waszych dziadków oddało się w ręce bauera, żeby tylko spokojnie przerobić na jego  gospodarstwie i nie zostać rozstrzelanym, albo wywiezionym do Brzezinki.

 

P.S. Pietja nie oglądam telewizji - a w TV mam dwa programy od kilku miesięcy :) ABC i TVP1

 

EDIT: teraz doczytuję te wywody historyczne wyswobodzenia itd. Jeśli spostrzegacie i generalizujecie człowieka w oparciu o własne lokalne historie bądź też nielokalne - to gratuluję :D Pół Niemiec powinna dalej głosić nazistowskie hasła, ale jednak nie... Bo więcej tam już Turków niż Germańców :D Moi przodkowie lali po mordach i kacapów i banderowców, a później socjalistów i też polskich patriotów. 3 razy zmieniali nazwisko i byli wysiedlani - nooo... teraz muszę być jak oni :D Nie mogę przecież mieć własnego zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy wzorowy obywatel nie powinien popierać swojego prezydenta i rządu w jego działaniach, wspierać w operacjach militarnych etc?!"

Wzorowy obywatel powinien mieć swój rozum. Ufam, że gdyby Komorowski chciał napaść jakis ościenny kraj nikt z nas nie ruszyłby dupy. 

I tylko o to mam żal do Rosjan, że go wspierają, no ale co sie dziwić, ludzie z opozycji dostają kulkę w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tu z tymi Stanami ciągle?! Tu chodzi o to, jakim prawem obce państwo się ryje do innego kraju?! Was omnibusy chcę uświadomić: niestety, nie jesteście wyjątkowi. Wszyscy wiemy jak jesteśmy dymani z każdej strony i jeszcze z tej, co to też wszyscy wiedzą, a nie można otwarcie mówić, bo się jest bardzo be. W tej "cywilizacji" jest prosto: srać do umysłów wolno, a wpierdzielać się do sąsiada i kraść mu półwysep - nie! Kropa.

 

No, ale przejazd mientkich siurków, czy jak im tam...Tylko o symbolikę chodzi. Wątki przejazdu, pieniędzy, czy tam jakiejś "życiowej" sfery są ósmorzędne, ale do jednego pozwólcie się odnieść. Handel z tamtą stroną - straty i tak dalej - to wszystko prawda, ale co z tego?! Układać się z rozchwianym, nieobliczalnym pojebem, któremu prędzej niż później wpadnie do łba, żeby Cię puknąć? Niby interes, ale nie lepiej z normalnym mieć mniej, regularnie, bez strachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.