Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przejazd Nocnych Wilków.


elemeledudek

Rekomendowane odpowiedzi

A niechże sobie jadą, co nam zrobią? Wizy mają, broni nie przewożą, narkotykami nie handlują. Bezsensownie rozdmuchany temat. Gdybyśmy chcieli zakazać ich przejazdu przez ich przekonania polityczne to sorry, ale bliżej by nam było do faszyzmu niż demokracji. Mam nadzieję że nic im się nie stanie i o nich nie usłyszymy. A jeżeli jacyś prawdziwi polscy patrioci zrobią jakąś głupotę to możemy zapomnieć o naszym rajdzie katyńskim czy innej rajzie na wschód.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem media specjalnie podpuszczają ludzi, żeby ich skłócić. Tylko co w przypadku, kiedy naprawdę ciemna masa wyjdzie, zablokuje i dojdzie do wielkiej burdy? Wtedy ruscy będą mieli powód do interwencji.

Ciekawe co zrobi polskie pieniactwo jak Putin zakręci kurek z gazem?

Moim zdaniem to jest chora sytuacja. Gówno mnie obchodzi co było kiedyś, ja żyję tu i teraz i tu i teraz chcę normalnie funkcjonować, pracować i robić interesy zarówno z ruskimi jak i z zachodem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy na wschodzie nie bylem i nie mam zamiaru wybierac sie tam.

Moim zdaniem nie powinno sie wpuszczac  do naszego kraju kogos kto jest wzgledem nas wrogo nastawiony.

Wladze nie powinne dopuscic do wjazdu takiej grupie.

Jest wiele sposobow ,nawet takich jak niedostosowanie sie do naszych przepisow(oswietlenie decybele...)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victory a skąd wiesz że są wrogo nastawieni?

moim zdaniem nie potrzebnie tyle szumu w tej sprawie, niech sobie jadą.

My też do nich jezdzimy i nie słyszałem zby były jekies problemy, a wręcz przeciwnie kto był na moto w Rosji to potwierdzi.

A tworzenie jakiegoś zamieszania i wzbudzanie strachu wsród ludzi to tylko woda na młyn dla tych co chcą konfliktu.

A druga sprawa Victory czy Twój motocykl jest z e strony technicznej całkiem zgodny z przepisami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepian chyba za mało wiesz o "Chirurgu", który został odznaczony za jednego z największych przyjaciół Putina. Jestem przeciwny takim występkom, a zwłaszcza takiej prowokacji. Victory ma rację. I nie ma znaczenia czy to motocyklista, czy Bregovicz, który został już wywalony z rozpiski wykonawców Life Festiwal w Oświęcimiu. Oni na nas mają bata, a my na nich jak zwykle nie mamy. My do dzisiaj nie możemy doprosić się wraku tupolewa, a oni głosząc hasła przemocy wobez Ukrainy tak sobie do nas wpadają, gdy konflikt wisi w powietrzu. Baaaa... Kopalnie w Polsce są zamykane, bo węgiel z Rosji musimy kupywać, a my do nich jabłek nie wyślemy :/

 

P.S. Oni nie potrzebują do nas nawet wizy, bo jesteśmy tylko przystankiem do Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam że powinni  mieć zakaz przejazdu przez Polske. Rusek to dzika bestia nie licząca się z nikim i z niczym patrz Ukraina. a przejazd tych motocyklistów to paradoksalnie przypomina mi ten słynny konwoj humanitarny na ukrainie. Niby motocykliści to jedna rodzina ale jak wiemy z rodzina na zdjęciu a konkretnie ci motocykliści to jak widać "rodzina" Putina. Wiec powinni od razu zebrać z pały po przejechaniu przez granice.  Już slyszalem ze policja nie będzie oslaniac tego przejazdu w kraju 50% jest za PiS-em wiec jest 50% szans ze tego przejazdu to w jednym "kawałku nie zaliczą" dziwie się trochę Niemcom ale jak widać Merkel siedzi cicho i robi co jej każą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liderem grupy Nocne Wilki jest Aleksander Załdostanow, wspierany przez Władimira Putina. Żeby przejechać przez Polskę, Rosjanie muszą mieć wizy uprawniające do wjazdu do strefy Schengen. 
- Żadna z polskich placówek nie otrzymała zapytania od Rosjan w tej sprawie - powiedział Agencji Informacyjnej Polska Press rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Marcin Wojciechowski. (dostali wizę od Niemców :) )

To nie oznacza jednak, że przejazd Nocnych Wilków jest niemożliwy - mogą mieć wizy otrzymane w innym kraju ze strefy Schengen. Taka wiza obowiązuje automatycznie we wszystkich krajach strefy.

 

- Jeżeli będą mieli dokumenty wjazdowe, to tylko należy skrupulatnie wyegzekwować, czy podczas przejazdu przez nasz kraj będą, co do joty, przestrzegali wymogów prawa państwa polskiego – powiedział Robert Tyszkiewicz, szef sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego. 



Nocne wilki planują początek swojego rajdu na 25 kwietnia. Chcą przejechać przez Białoruś, Polskę, Czechy, Słowację i Austrię. 

 

Moim zdaniem jak już wjadą do nas, to nasza Policja powinna ich skrupulatnie kontrolować ( tak jak nas: poziom decybeli itd.) co wjadą do nowego powiatu to kontrola, aż im się odechce (wilkom) już więcej do nas zaglądać. Poza tym jest u nas tyle klubów motocyklowych, co widać na wszelakich zlotach i otwarciach sezonu że powinni zorganizować (nadzorować) ich przejazd przez nasz teren aby nie doszło do jakichkolwiek incydentów i wszystko rejestrować. Jeszcze dodam coś od siebie, co myślę : Do ludzi bogobojnych co myślą że garstka ruskich jest nietykalna i grozi to wojną ( jakiś absurd) to niech się zapiszą do mocherowych beretów i się nie wypowiadają.    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem media specjalnie podpuszczają ludzi, żeby ich skłócić. Tylko co w przypadku, kiedy naprawdę ciemna masa wyjdzie, zablokuje i dojdzie do wielkiej burdy? Wtedy ruscy będą mieli powód do interwencji.

Ciekawe co zrobi polskie pieniactwo jak Putin zakręci kurek z gazem?

Moim zdaniem to jest chora sytuacja. Gówno mnie obchodzi co było kiedyś, ja żyję tu i teraz i tu i teraz chcę normalnie funkcjonować, pracować i robić interesy zarówno z ruskimi jak i z zachodem.

Problem polega na tym, że tu nie chodzi o to co było kiedys, a własnie o to co jest teraz.

Ja sobie wydumałem że nasze kluby powinny poprostu serdecznie ich powitać na naszej granicy i pomóc w spokojnym przejechaniu przez nasz kraj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co oni będą u nas robić poza jazdą- bomby podkładać i budować bazy? Mają prawo uczestniczyć w obchodach bo jednak mimo wszystko przyczynili się do zakończenia tamtej wojny i ponieśli ogromne straty (nie wchodząc w szczegóły). Z kilkudziesięciu (?) motocyklistów robimy histerię jak z Trynkiewicza. Mają poglądy jakie mają, możemy tylko współczuć. Jeżeli są poszukiwani to już interes w tym służb. Nakręcamy histerię, temat Ukrainy przycichł, samobójczego pilota też, to teraz rosyjskie superłotry na motorach. Niech jadą spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulliver - o to chodzi, że dajemy się ruchać z każdej strony i z każdego powodu. Zastanów się czy podobny przejazd byłby możliwy, gdyby powiedzmy zwolennicy PIS chcieli przejechać przez Krym, Moskwę żeby upamiętnić tragedię Tupolewa. Nie będę oficjalnie mówić, że wierzą w zamach, ale wiadomo, że tak właśnie jest. Myślisz, że tak normalnie by tam wpadli? Niby Rosyja taką Ci bliska, a Nergala wywalili na zbyty ryj. Takie interesy z nimi robimy, że oni wychodzą na nich na plusie, a my waleni jesteśmy od przodu przez UE, od tyłu przez wschód. Ale już mniejsza o to. Chodzi o sam fakt celowej prowokacji. Gdyby przejaz był zorganizowany przez apolityczną grupę to pewnie nie byłoby szumu. A tak jak weszli na Krym z bronią ukrytą w chlebie (kpina i wstyd dla całego zachodu, że z taką łatwością konwój dojechał do Ukrainy) tak Wilki sobie wjadą do nas grając nam na nosie. Oni mieli swoje obchody na placu czerwonym i może to byłoby na tyle? Może my też powinniśmy wpadać tam przykażdej okazji jak dawaliśmy im wciry i zdobywaliśmy Moskwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Komandor" powiedział, że Oni tak jak my odwiedzają groby swoich dziadów którzy zginęli na naszej Polskiej ziemi - Panie Węgrzyn z całym szacunkiem ( choć po wywiadzie w TV Republika, mam go mniej ) Wy jako Rajd Katyński odwiedzacie groby Polaków w Rosji pomordowanych przez Rosjan. A Ruscy (Wilki) chcą u nas w Polsce odwiedzić groby i pomniki Rosjan, którzy mordowali Polaków lub umierali walcząc z Niemcami niosąc nam "wolność na bagnetach". I to jest ta zasadnicza różnica , którą powinien Pan jako "Komandor Rajdu Katyńskiego" dostrzec. Ja rozumiem, że ewentualne złe potraktowanie (Wilków) na naszej ojczystej ziemi będzie skutkowało problemami podczas Waszego Rajdu na terenach Rosji. Ale są też zasady nie tylko motocyklowe, ale po prostu każdy prawdziwy mężczyzna je ma i ludzie honoru. Zasady które nie mogą nigdy podlegać "targom" i układaniu się ze złem. Proszę to przemyśleć , bo straci Pan to wszystko, co usiłował Pan zaszczepić w umysłach motocyklistów "patriotów". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że tu nie chodzi o to co było kiedys, a własnie o to co jest teraz.

Ja sobie wydumałem że nasze kluby powinny poprostu serdecznie ich powitać na naszej granicy i pomóc w spokojnym przejechaniu przez nasz kraj. 

Ja też jestem za tym, że jeżeli jest u nas w Polsce jest tyle grup motocyklowych zrzeszonych czy też nie, ale bardzo widocznych ( nie będę tu wymieniał) na wszelakich zlotach to one powinny się zatroszczyć ( zorganizować ) im bezpieczny przejazd przez nasze tereny ( ja chętnie się przyłączę ) Ja wiem że motocykliści to jedna  wielka rodzina apolityczna ( tak powinno być ) ale ta grupa jest ściśle związana z polityką Putina, a to już mi się nie podoba i jestem przeciw, bo Putin jest agresorem tak jak Hitler. Dlatego powinniśmy mieć ich na oku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mevrick bez przesady ! z tą troską .  piszecie tu o tym ze przyczynili się do zakończenia wojny, jak to już jakiś czas temu ustalili tak się przyczynili ze chcieli po podpisaniu Ribbentrop molotow zaatakować Niemcy ale szwaby byli szybsi i wyszlo jak wyszlo a poznij od lat 50 lacznie z czterech pancernych i pies to czysta ruska propaganda  i proba pokazania się jako rusek twój przyjaciel a mój dziadek tak samo uciekal z ruskiego obozu zagłady jak inni z faszystowskich. ) o Tupolewie się nie wypowiadam ale tylko widać jak to wszystko jest grubymi nicmi szyte ze teraz nagle przed wyborami i to po paru latach znaleźli na taśmach 40% więcej informacji niż za pierwszym razem skandal w bialy dzien.  A najlepsze jest to ze jadą  w wiekoszsci chyba na Harley-ach ^^ az dziwne ze putin się na to zgodzil zamiast jechać na Dnieprach i innych iżach z częściami zapasowymi zapakowanymi do lady 105 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy historie i nie ma sie tu co sprzeczać. Ja pisze nie dla tych kacapów proputinowskich. Ja tych dzikusów nie puściłbym do polski. Wszystko zakłamane, fałszywe jak niegdyś kłamstwo katyńskie a do niedawna zielone ludziki. Te środowisko to bandyci w czystej postaci. Wielkie mi to nocne wilki! W Rosji nie ma demokracji a czysta dyktatura, a jazda na motocyklu oznacza wolność taką jaka przyszła z USA. Bo tam jest tylko kolebka wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Kopalnie w Polsce są zamykane, bo węgiel z Rosji musimy kupywać, a my do nich jabłek nie wyślemy :/

A to już jest polaków wina a nie rosjan.

Dziwne to, że jak amerykańce się u nas panoszą to tłum wita ich z otwartymi rękami, a dymaja nas chyba bardziej niż ruscy.

Piszecie że ukraina taka biedna bo ruscy ja zaatakowali, a to, że banderowcy mordowali polaków to już temat tabu.

Oczywistym jest, że putin na powrót chce odzyskać tereny, które rosja utraciła po pierestrojce gorbaczowa. Zwłaszcza ukraina, gdzie jest sporo złóż uranu, tytanu, ropy i innych cennych surowców.

http://www.fronda.pl/blogi/czytanki-dawne-i-nie-tylko/ukraina-tajne-bogactwa-naturalne-noworosji,41895.html

Z resztą to jest polityka, a na takie tematy nie mam zwyczaju dyskutować na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1 nie oceniam tego co było, a to co jest. Mnie nie interesują już tutaj nawet kwestie polityczne, ale sam fakt jaki jest cel tego przejazdu. Nie miałbym nic, gdyby to była apolityczna grupa, jadąca uczcić co tam sobie chcą. Czysta prowokacja i chęc pokazania, że i tak im nic nie zrobimy, a oni jak wjechali motocyklami tak swobodnie wjechać mogą czołgami.

 

Co do węgla itd. Właśnie o to mi chodzi, że dajemy się rypać w tyłek. Ktoś u góry dawno powinien zareagować, aby "uprzejmnić" wilkom przejazd, albo najzwyczajniej potraktować ich tak jak oni nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta prowokacja i chęc pokazania, że i tak im nic nie zrobimy, a oni jak wjechali motocyklami tak swobodnie wjechać mogą czołgami.

 

Co do węgla itd. Właśnie o to mi chodzi, że dajemy się rypać w tyłek. Ktoś u góry dawno powinien zareagować, aby "uprzejmnić" wilkom przejazd, albo najzwyczajniej potraktować ich tak jak oni nas...

No to jest typowo rosyjskie zachowanie, niestety nasi rządzący nie potrafią na takie prowokacje sensownie zareagować. Cała unia chyba nie ma pomysłu na tą całą sytuację, albo po prostu brak nam silnych argumentów w postaci bogatych złóż ropy i gazu bo chyba o to tak na prawdę chodzi.

Tak jak pisałem wcześniej, żyję tu i teraz i wolę robić interesy aniżeli czołgać się w okopach, zwłaszcza, że kraj który mnie powoła dyma mnie od urodzenia.

Z mojej strony koniec dyskusji, bo szkoda nerwów. Zobaczymy co będzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni nasłać na nich bandę kiboli,albo rozjuszonych transwestytów, ewentualnie hipsterów w rurkach, żeby ich zatłukli....w najlepszym przypadku włożyli coś do ust. Po wszystkim w oficjalnym oświadczeniu Bronek powinien przeprosić ruskich, że to pomyłka była i wszystko wróci do normy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elemeledudek mam nadzieje ze czytając te komentarze dowiedziałeś się co to jest polactwo. Większość państw w Europie juz dawno kombinuje jak sie dogadac z ruskimi i mieć furtkę powrotną na tamtejszy rynek, żeby po kryzysie jak ktoś sie wyraził nie dostawać kopów w tyłek. My potrafimy się tylko obrazić, przyjąć na siebie sankcje i płakać jak to nas robią z prawa i lewa. Niemcy dalej beda sprzedawac tam swoje mesie, vw i audi, gaz kupować połowe taniej niż my, mc donaldy tez sie otworzą tylko pan Mietek bedzie płakał ze nie moze tam sprzedac jabłek a pan Zdzisiek że mu świnie odesłali.

Oczywiście nie popieram najazdu ruskich na Krym ale uczmy się i obserwujmy innych.

Co do przejazdu myślę że o taki szum medialny właśnie im chodzi i sami nadstawiamy tym sposobem nasze cztery litery do kopania.

Nie zauważylem aby w innych państwach przez które ten cyrk bedzie przejezdzal bylo takie poruszenie tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.