Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2015-04-11 strefa ekonomiczna Żory-Warszowice


Nelson71

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.04.2015 r. około godziny 06:25, Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Pszczynie, przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Gajowej w Warszowicach.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że motocykl marki Honda uderzył w samochód osobowy Kia Ceed, a następnie w naczepę samochodu ciężarowego Scania.

Obecny na miejscu zespół pogotowia ratunkowego z Jastrzębia-Zdroju, stwierdził zgon motocyklisty w wieku 31 lat. Motocyklista pochodził z Warszowic.

Info: KPPSP Pszczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko się ten sezon zaczyna. . :( za duży ruch w tym temacie....

Niestety zaczyna się tak samo jak wcześniejsze sezony.

Mocne motocykle są coraz tańsze, przez co więcej ludzi pragnących adrenaliny może sobie na nie pozwolić. Niestety nie idzie to w parze ze zdrowym rozsądkiem i efekty są widoczne w tym dziale.

Ja osobiście kocham ekstremalną jazdę, ale z racji doświadczenia rzadko uskuteczniam ją na drogach publicznych. Czasami pokusa jest tak duża,że też odkręcam, dlatego doszedłem do wniosku, że czas już przenieść swoją zabawę na tor, choćby mały techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zaczyna się tak samo jak wcześniejsze sezony.

Mocne motocykle są coraz tańsze, przez co więcej ludzi pragnących adrenaliny może sobie na nie pozwolić. Niestety nie idzie to w parze ze zdrowym rozsądkiem i efekty są widoczne w tym dziale.

Ja osobiście kocham ekstremalną jazdę, ale z racji doświadczenia rzadko uskuteczniam ją na drogach publicznych. Czasami pokusa jest tak duża,że też odkręcam, dlatego doszedłem do wniosku, że czas już przenieść swoją zabawę na tor, choćby mały techniczny.

 Nie wiem skąd wnioski, że mocne motocykle są coraz tańsze. Od 2013 roku zauważyłem praktycznie brak spadku a w co poniektórych modelach wręcz wzrost ceny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem skąd wnioski, że mocne motocykle są coraz tańsze. Od 2013 roku zauważyłem praktycznie brak spadku a w co poniektórych modelach wręcz wzrost ceny..

Wszystkie starsze modele CBRki, GSXRki, ZXRki i inne Rki można kupić za psie pieniądze, czasem motocykle, które ze względów technicznych nie powinny już jeździć po drogach. Kiedyś 20-30KM to był max, potem było 50-70, potem poprzeczka powędrowała powyżej 100KM i lawina poszła.

Nie powiesz mi, że w przeciągu 2 lat ceny motocykli o których piszę stanęły w miejscu.

Modele z segmentu sportowe, sportowo turystyczne, których ceny nie spadają a czasem nawet rosną można na palcach jednej ręki policzyć, ale tutaj istotny jest stan techniczny i oryginalność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek 100% racji, kiedys smigalismy jawami cezetami (pamiętam te czasy) Nieliczni mieli leciwe japonie, a na pniu była licytowana cb750 z drewnianym tłokiem.
Przesiadka z sprzeta technologicznie tkwiącego w latach 50tych (z moca max 27 koni ) na vf1000F czy gpz 1000RX to był zawał mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, no szkoda  31 lat by się wydawalo ze już nie taki młody i pod "deklem" poukładane ech ..pocieszające jest to nie wiem czy to tylko moje spostrzezenia ale na slasku coraz więcej ludzi przesiada się na crossy i jeździ po lasach czy tam hałdach z dala od dróg publicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.