Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

30.05-07.06 maly spacerek dookola POLSKI


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM-planuje zebrac 4-5 do spacerku dookola POLSKI.Zaczynamy z knurowa nad soline-dwa dni,potem na radzyn podlaski 1dzien,z radzynia na mazury-okolice obojetne 2dni,potem naGdansk 2dni,z nad baltyku na Skorzecin dwa dni-i ze skorzecina do domu.srednio 300km na dobe-w sumie troszke sie nazbiera kilosow-ale to nie istotne-wazne ze sie poczuje wiatr we wlosach :)....trasa jeszcze do omowienia,na razie jest nas dwoch. co do noclegow-bierzemy tylko namiary-telefoniczne-rezerwacje jedynie w skorzecinie domku......LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jechałem podobnymi okolicami, ale nieco dłuższe trasy dzienne robiłem. Jednego dnia Pyskowice - Solina, ale drugą stroną Tatr, w Cieszynie wjechaliśmy do Czech, i przez Słowację spowrotem do Polski w Barwinku. Bardzo fajna trasa, malownicza, sporo autostrady na Słowacji (motocykle nie potrzebują winiety), warto rozważyć, ale sporo dodatkowej drogi w porównaniu do jazdy Polską.

Dzień w Bieszczadach (pętle) i kolejnego dnia do Giżycka, było tego koło 700km, łatwo nie było, ale dałem radę. Na pewno im bardziej główna droga tym lepiej i szybciej, nawet jeśli będą korki i tiry, bo drogi lokalne na wschodzie Polski nie są najlepszej jakości, przynajmniej te którymi ja miałem okazję jechać. Następnie Giżycko - Gdańsk, to już spacerek, dobre drogi. 

Ja później jechałem już autostradą do domu, z Gdańska dotarłem do domu w 5,5 godziny, z przerwami po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no i po spacerku bez zadnych problemow-noclegi spoko wszystkie znalezione na stronce meteor.pl gwiazdy sie sprawdzily bez awaryjnie 2400km wykrecily .....pogoda ani jedna kropelka co sie nie sprawdzily wczesniejsze prognozy ze beda burze itp itp.....no coz do nastepnego wyjazdu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.