Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RUDA ŚLĄSKA Msza Św z poświeceniem motocykli 11.04.2015


Rekomendowane odpowiedzi

Swietym nie jestem,ale! ;)

wiekszosc Polakow jest wierzaca,wiec nie widze dlaczego nie pisac o takich spotkaniach.

Ci ktorzy krytykuja naleza do zdecydowanej mniejszosci.

Zawsze gdy czytam tego typu posty,to odpowiedzi sa tylko od tych krytykujacych,

a mnie to nie przeszkadza.

Do Czestochowy w kwietniu przyjezdza podobno 30.000 ludzi. :o

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni potrzebują wiary inni nie. 

Ktoś ma ochotę jechać na mszę i poświęcić motocykl to pojedzie, ktoś ma inne poglądy - też dobrze.

Nie ma co drążyć tematu. Wolna wola. Nie powód to, żeby szydzić jedni z drugich.

Do Częstochowy zjeżdża się z reguły masa ludzi, choć nie wszyscy są głęboko wierzący.

Jednak nie przeszkadza im to spotkać się w jednym miejscu.

I to jest piękne. Czy to ważne w jakim celu się spotykamy? Ważne, że się w ogóle spotykamy!

Dajmy na luz, niech każdy żyje tak jak mu tam najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zdrowo myślący doskonale wiedzą dlaczego większość jest  wierząca ....sory raczej  powinienem napisać "zapisana do kościoła" gdy nie była tego świadoma ! Ciekawe gdyby jak dawniej to pełnoletni człowiek  decydował czy chce być ochrzczony , czy nie ...oj już widzę te statystyki i popłoch w kurii  :P

 

Zresztą jak dalej "czarni" będą się wpierniczać w politykę i robić wszystko "za kasę" to i Ci starsi tradycjonaliści wypną się na tę bandę  obłudnych darmozjadów !

 

 

Imprezy kościelne powinny być ogłaszane w odpowiednich do tego mediach ...to jedyne słuszne radyjo przeca dociyro wszyndzie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie do nas dżihad to nie będzie więcej takich ogłoszeń :D Będą za to wybuchowe imprezy, zloty z niespodzianką, Chu"dup" :D Będziemy wtedy wspominać dobre czasy święcenia motongów :)

 

P.S. Jeszcze nie byłem na takiej mszy, ale jak czytam opinie to wolę się dopytać:

1) czy to jest płatne?

2) czy kościelny chodzi z kałachem i straszy jak się da tylko 5zł na tacę?

3) czy ktoś tam pyta tych pieśni i "wierszyków" ze skarbczyka?

4) i pytanie do Danvielda, on może odpowie: czy święcona woda powoduje szybszą korozję motocykla? :D

 

U mnie na wsi są msze dla rolników, strażaków, pszczelarzy, a nie ma dla motocyklistów - chyba za mało na tacę wrzucamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietym nie jestem,ale! ;)

wiekszosc Polakow jest wierzaca,wiec nie widze dlaczego nie pisac o takich spotkaniach.

Ci ktorzy krytykuja naleza do zdecydowanej mniejszosci.

Zawsze gdy czytam tego typu posty,to odpowiedzi sa tylko od tych krytykujacych,

a mnie to nie przeszkadza.

Do Czestochowy w kwietniu przyjezdza podobno 30.000 ludzi. :o

 

Pozdrawiam

Z Częstochową trafiłeś Maryjan w dychę !!

Ja nie mam nic przeciwko, kto chce proszę bardzo niech jedzie , sam byłem parę razy.

Minków, katolickie rozpoczęcie, to już tradycja, proszę bardzo.

Jeszcze jakiieś kultowe katolickie rozpoczęcie, niech będzie.

A tymczasem każdy albo prawie każdy organizator bierze sobie za punkt honoru pokropek na imprezie rozpoczynającej sezon.

 I co najciekawsze czasem nawet o tym nie wspomną że jest msza.

Po co ?? Może uda się łosia  złapać, jak  przyjedzie to nie będzie mu wypadało wyjechać w trakcie mszy.

No i potem jak w Tychach chyba dwa lata temu, przyjeżdżasz na rozpoczęcie sezonu a ksiądz odprawia mszę pod namiotem z Tyskiego !!

Żenada Panowie i Panie, żenada !!

Ale ważne jest że mieliśmy katolickie.

To jest chore !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zdrowo myślący doskonale wiedzą dlaczego większość jest  wierząca ....sory raczej  powinienem napisać "zapisana do kościoła" gdy nie była tego świadoma ! Ciekawe gdyby jak dawniej to pełnoletni człowiek  decydował czy chce być ochrzczony , czy nie ...oj już widzę te statystyki i popłoch w kurii  :P

 

Idąc tą samą drogą: każdy moze wypisać się z kościoła, a jednak tego nie robi.. dlaczego?

 

A nie można zrobić jakiegoś działu osobnego o mszach i będzie elegancko? Albo pisać tylko o tych mszach co są połączone ze zlotem/otwarciem? Bo się robią trochę takie ogłoszenia parafialne :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko tyle do powiedzenia że jeśli komuś nie pasują posty o mszach to poprostu niech tego nie czytają i bedzie po sprawie a nie głupio komentują chyba tylko po to by sobie jeb....ć kolejnego posta

No właśnie o jebnięcie posta najmniej tu chodzi.

A chodzi o to żeby do kogoś dotarło że nie wszyscy mają ochotę jechać na otwarcie sezonu czy inną imprezę żeby poklęczeć.

Idąc tym tropem za parę lat będziemy jak ktoś zauważył w komżach jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to Cię Maryjan lubię !! :D

daj spokoj mlodym (stazem) ktorzy zaczynaja na forum cos pisac bo ich zniechecisz.

a wtedy juz tylko ty bedziesz pisal posty :lol: inni ze strachu beda tylko czytac.

tak na marginesie w spowiedzi juz byles? bo cie ksiadz nie pokropi,a tego bym nie przezyl :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.