Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Głownie chodzi mi o lusterka PUIGa, ale temat może się w przyszłości przydać bo innego o tym producencie nie znalazłem :)

Konkretnie chodzi mi o te lusterka: 

http://www.puig.pl/lusterka_akcesoryjne/do_kierownicy/lusterka_puig_hi-tech_2_czarne_do_kierownicy-p2870.html

 

Miał ktoś z nimi do czynienia? Lub ogólnie z lusterkami PUIG?

 

Zastanawiam się czy nie zakupić ich sobie do mojego Fazera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to na mysli: Jak na tak duza szybe jest bardzo cienka (okolo 3mm) co jest powodem nie stabilnosci  jej podczas jazdy (Trzepanie) .W zestawie byla nylonowa  kedra ochronna do zalozenia na kante szyby.Niestety przy wiekszej predkosci mw. 140km/h kedra odchodzila na koncach,a nie  wspomne o max. km/h.Szyba MRA jest zaokraglona na kantach (bez kedry) i ma ponad 5mm grubosci.

Ps.Kedry i itp cuda byly modne i zakladane w 80ych latach  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladaja fajnie,ale wydac 7 baniek na lusterka hmm... :huh:

 

Wiem, że sporo :P O racjonalność tego zakupu nie pytałem, ale o jakość produktu :P

 

Jak mozna nie znac tej marki.

Sa to same lepsze akcesoria.Wiele osob ma od tego producenta akcesoryjne szyby.

Sa tez np craschpady dedykowane do danego modelu z logo.

 

Markę znam, ale właśnie jako producenta szyb. A to, że robią dobre jakościowo szyby i crashpady (choć pojawiają się inne głosy: Taurus :) ) to wcale nie znaczy, że inne produkty są na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo raczej nie są i mra robi lepsze szyby.Ale jak chcesz 700 wydać na lusterka to czemu nie.Ja sprzedałem coś zbliżone markowe używane za 30-40 zł za kmp.

 

No to jeszcze inaczej :P

700 zł za lusterka to mało nie jest, wiem o tym. Chcę wydać tyle to wydam, każdy rozporządza swoimi pieniędzmi jak chce.

Pytanie czy produkty PUIG są na tyle dobre i trwałe, że jest uzasadnione wydać tyle? Bo wydając jednak nie małą kasę chciałbym ją wydać dobrze.

Porównywałem je z lusterkami Barracuda czy Rizoma.

Barracuda wychodzi podobnie, ale są wykonane z ABSu (tworzywo sztuczne). Rizoma z kolei wychodzi jeszcze drożej, ok 500-600 za jedno lusterko, a przydały by się dwa ;)

 

Wszystkie marki są znane moim zdaniem i się cenią. Dlatego utworzyłem ten temat, żeby zweryfikować czy PUIG jest wart tej ceny.

 

700 zł to dużo jak za lusterka czy dużo jak za lusterka PUIGa?

 

Idąc tym samym tropem kupując wydechy wszyscy powinni brać najtańsze z Alledrogo Dominatory a nie Arkapovice czy Leo Vince. Jedno i drugie buczy jak poganin a Dominator jest 4 razy tańszy.

Jednak jakoś sporo ludzi poleca droższe opcje, więc cena musi być uzasadniona.

 

Wracając do lusterek.

Jeśli znacie jakieś dobre marki to proszę podeślijcie linka, chętnie zerknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj,

Jeśli nie przeszkadza Ci to, ze w tych lusterkach po prostu nic nie widać i nie spełniają swojej podstawowej funkcji to warto wydać te 700 PLN :)

na motocyklu jeszcze nie widziałem naklejki typu "patrz w lusterka moto...."

piszę to z doświadczenia,

pozdrawiam

Bartek

No to jeszcze inaczej :P

700 zł za lusterka to mało nie jest, wiem o tym. Chcę wydać tyle to wydam, każdy rozporządza swoimi pieniędzmi jak chce.

Pytanie czy produkty PUIG są na tyle dobre i trwałe, że jest uzasadnione wydać tyle? Bo wydając jednak nie małą kasę chciałbym ją wydać dobrze.

Porównywałem je z lusterkami Barracuda czy Rizoma.

Barracuda wychodzi podobnie, ale są wykonane z ABSu (tworzywo sztuczne). Rizoma z kolei wychodzi jeszcze drożej, ok 500-600 za jedno lusterko, a przydały by się dwa ;)

Wszystkie marki są znane moim zdaniem i się cenią. Dlatego utworzyłem ten temat, żeby zweryfikować czy PUIG jest wart tej ceny.

700 zł to dużo jak za lusterka czy dużo jak za lusterka PUIGa?

Idąc tym samym tropem kupując wydechy wszyscy powinni brać najtańsze z Alledrogo Dominatory a nie Arkapovice czy Leo Vince. Jedno i drugie buczy jak poganin a Dominator jest 4 razy tańszy.

Jednak jakoś sporo ludzi poleca droższe opcje, więc cena musi być uzasadniona.

Wracając do lusterek.

Jeśli znacie jakieś dobre marki to proszę podeślijcie linka, chętnie zerknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.