Jump to content
Archarius

Motonasezon - wypożyczalnia motocykli - Kraków, Katowice

Recommended Posts

post-209020-0-30183400-1427617375.jpg

Witam,

Prowadzę od kilku lat w Krakowie wypożyczalnię motocykli. W tym sezonie startuję także z oddziałem w Katowicach.

W ofercie mamy małe motocykle miejskie (Hondy CBF500, Suzuki GS500) oraz sprzęty turystyczne (Yamahy TDM900 i Hondę CBF600).

Wypożyczalnia nastawiona jest na wynajem długoterminowy.

Po szczegółowy cennik oraz grafik wolnych terminów zapraszam na stronę: http://motonasezon.pl

post-209020-0-30183400-1427617375_thumb.

@victoryMP

Z choperami to dluga historia - juz od ponad roku przymierzam sie do tego tematu. Najpierw mial byc Shadow, potem zmienilem zainteresowania na Drag Stara, a w koncu kupilem... CBF600 (bo okazja byla dobra). Moze pod koniec tego sezonu wreszcie nabede jakas armature - taki przynajmniej jest plan :)

Wiesz, tak też nie można patrzeć, bo wtedy człowiek skończy z 15 sztukami Suzuki GS500 ;)

Staram się kupować różne sprzęty - dzięki temu dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

bardzo fajne rozwiązanie dla kogoś kto szuka lub zmienia motocykl i nie wie na jaki typ się zdecydować.  Żeby jeszcze oferta była trochę większa....

Informacyjnie - gdyby ktoś chciał porozmawiać z nami na żywo i dopytać o ofertę, to już w najbliższą niedzielę (31.05) będziemy na Oldtimerbazar w Sosnowcu :)

Ja jestem z tych, którzy by tylko zmieniali i  nie umieli się zdecydować, więc również rozglądam się  za wypożyczalniami. Podoba mi się te rozwiązanie, gdyż przez sytuację zawodową nie mam czasu na to, żeby cały czas dbać o pojazd, więc u mnie będzie to wyglądać tak, że kupie nową brykę i zapłacę kupę siana, a później poleży to przez pół roku. Wiem, że post jest poświęcony pod wypożyczalnie z Krakowa i Katowic, ale mnie zainteresowała wypożyczalnia z Warszawy https://motocyklem.pl   ze względu na yamahe tracer 900 . Potrzebuję pilnie pojazdu na tydzień przynajmniej, a nie znam tej wypożyczalni. Czy jest ktoś uprzejmy udzielić parę słów na jej temat jeśli chodzi o jakość usług? 

16 minut temu, Mutar napisał:

Ja jestem z tych, którzy by tylko zmieniali i  nie umieli się zdecydować, więc również rozglądam się  za wypożyczalniami. Podoba mi się te rozwiązanie, gdyż przez sytuację zawodową nie mam czasu na to, żeby cały czas dbać o pojazd, więc u mnie będzie to wyglądać tak, że kupie nową brykę i zapłacę kupę siana, a później poleży to przez pół roku. Wiem, że post jest poświęcony pod wypożyczalnie z Krakowa i Katowic, ale mnie zainteresowała wypożyczalnia z Warszawy https://motocyklem.pl   ze względu na yamahe tracer 900 . Potrzebuję pilnie pojazdu na tydzień przynajmniej, a nie znam tej wypożyczalni. Czy jest ktoś uprzejmy udzielić parę słów na jej temat jeśli chodzi o jakość usług? 

Ales wymyślił.

chłopie skąd ty sie wziąłeś,wyskoczyłeś jak Filip z konopi.

Ty nie masz pojęcia o pasji.

wypożycz sobie konia w stajni- będziesz dżokejem.

Może i nie mam pojęcia o pasji, ale łeb na karku trzeba mieć przy wydawaniu pieniędzy. Zresztą wypożyczalnie działają i dobrze prosperują, więc takich jak ja jest więcej. Post umieściłem na forum w nadziei, że ktoś udzieli mi odpowiedzi na moje zapytanie. Raczej oczekiwałbym pomocy, a nie nic nieznaczących wywodów