Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motonasezon - wypożyczalnia motocykli - Kraków, Katowice


Archarius

Rekomendowane odpowiedzi


post-209020-0-30183400-1427617375.jpg


Witam,


Prowadzę od kilku lat w Krakowie wypożyczalnię motocykli. W tym sezonie startuję także z oddziałem w Katowicach.


W ofercie mamy małe motocykle miejskie (Hondy CBF500, Suzuki GS500) oraz sprzęty turystyczne (Yamahy TDM900 i Hondę CBF600).


Wypożyczalnia nastawiona jest na wynajem długoterminowy.


Po szczegółowy cennik oraz grafik wolnych terminów zapraszam na stronę: http://motonasezon.pl

post-209020-0-30183400-1427617375_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@victoryMP

Z choperami to dluga historia - juz od ponad roku przymierzam sie do tego tematu. Najpierw mial byc Shadow, potem zmienilem zainteresowania na Drag Stara, a w koncu kupilem... CBF600 (bo okazja byla dobra). Moze pod koniec tego sezonu wreszcie nabede jakas armature - taki przynajmniej jest plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Ja jestem z tych, którzy by tylko zmieniali i  nie umieli się zdecydować, więc również rozglądam się  za wypożyczalniami. Podoba mi się te rozwiązanie, gdyż przez sytuację zawodową nie mam czasu na to, żeby cały czas dbać o pojazd, więc u mnie będzie to wyglądać tak, że kupie nową brykę i zapłacę kupę siana, a później poleży to przez pół roku. Wiem, że post jest poświęcony pod wypożyczalnie z Krakowa i Katowic, ale mnie zainteresowała wypożyczalnia z Warszawy https://motocyklem.pl   ze względu na yamahe tracer 900 . Potrzebuję pilnie pojazdu na tydzień przynajmniej, a nie znam tej wypożyczalni. Czy jest ktoś uprzejmy udzielić parę słów na jej temat jeśli chodzi o jakość usług? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mutar napisał:

Ja jestem z tych, którzy by tylko zmieniali i  nie umieli się zdecydować, więc również rozglądam się  za wypożyczalniami. Podoba mi się te rozwiązanie, gdyż przez sytuację zawodową nie mam czasu na to, żeby cały czas dbać o pojazd, więc u mnie będzie to wyglądać tak, że kupie nową brykę i zapłacę kupę siana, a później poleży to przez pół roku. Wiem, że post jest poświęcony pod wypożyczalnie z Krakowa i Katowic, ale mnie zainteresowała wypożyczalnia z Warszawy https://motocyklem.pl   ze względu na yamahe tracer 900 . Potrzebuję pilnie pojazdu na tydzień przynajmniej, a nie znam tej wypożyczalni. Czy jest ktoś uprzejmy udzielić parę słów na jej temat jeśli chodzi o jakość usług? 

Ales wymyślił.

chłopie skąd ty sie wziąłeś,wyskoczyłeś jak Filip z konopi.

Ty nie masz pojęcia o pasji.

wypożycz sobie konia w stajni- będziesz dżokejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie mam pojęcia o pasji, ale łeb na karku trzeba mieć przy wydawaniu pieniędzy. Zresztą wypożyczalnie działają i dobrze prosperują, więc takich jak ja jest więcej. Post umieściłem na forum w nadziei, że ktoś udzieli mi odpowiedzi na moje zapytanie. Raczej oczekiwałbym pomocy, a nie nic nieznaczących wywodów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.